Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Nemocnice Česká Lípa - Ortopedie a traumatologie pohybového aparátu

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Doporučuji, je to lékař na svém místě, vděčím mu za to že zase chodím. Důvěřuju mu a je na něm vidět že má o toho pacienta zájem a nebere ho jako kus

Ověřeny pacient

Přístup pana doktora byl vždy naprosto perfektní jak po stránce lidské, tak i profesní. Navíc, 10 let po operaci menisku nemám s kolenem jediný problém, takže naprosto perfektně odvedená práce. Ještě jednou mu tímto děkuji.

S
Ověřeny pacient

Za sebe p. doktorovi moc děkuji :-) ... Odvedl vynikající výkon, jsem 10 let po operaci TEP a kyčel je v takovém stavu, jako by mě operovali včera :-)

Ověřeny pacient

Já bych také ráda přidala hodnocení panu doktorovi Petru Ježkovi, více jak 10 měsíců jsem nemohla hýbat ramenem, nemohla jsem si ani vzít hrneček, trpěla jsem nesmírnými bolestmi, které mě budily ze spaní, byla jsem u několika lékařů a ortopédů, ale nikdo si nevěděl rady a dávali mi prášky na bolesti a potom mě doporučili do České Lípy k panu doktorovi Ježkovi a pan doktor mě velice příjemně přijal, kouknul na mě a okamžitě věděl co mám s rukou a řekl mi, že to operace spraví a tak mi rameno odoperoval a již po 14 dnech od operace jsem měla ruku v plném pohybu a po měsíci jsem s rukou mohla dělat úplně vše.Nemám nejmenší omezení, žádná bolest, minimální jizvička a nyní mám ruku snad ještě v lepším stavu, než byla původně. Pan doktor byl velice příjemný, lidský, chodil na kontroly, vše vysvětloval i před operací ,je to opravdu člověk na svém místě a kéž by takových bylo více.Chtěla bych touto cestou panu doktorovi moc poděkovat za jeho přístup, odvedenou operaci. Také všem za přístup na oddělení i chování sestřiček na Ortopedii v nemocnici v České Lípě.Opravdu jsem byla moc spokojená se vším v nemocnici.Moc všem děkuji
s pozdravem Hedvika Kolářová.

J
Ověřeny pacient

Pana doktora Ježka si velice vážím před osmi lety mi operoval oba klouby na nohou takže umělé,byla jsem velice spokojená jak s operací,je to velice milí a hodný člověk.V naší Liberecké nemocnici mi velice pan doktor chybí.S pozdravem Jana Tejnska

P
Ověřeny pacient

Pan doktor Ježek mi před 3 měsíci operoval koleno po havárii na motorce a podle prognozy to bylo tak na půl roku v pracovní neschopnosti a ted jsou to 4 měsíce a už můžu bez problémů chodit a ukončit neschopenku, takže jsem velmi spokojen nejen s panem doktorem Ježkem, ale i Mudr.Čechem, sestřičkami na ortopedii i dalšími lékaři, jejichž jména už jsem zapomněl. Pane doktore, děkuji Vám!

Ověřeny pacient

Tak tady čtu hodnocení a musím také reagovat. Jsem toho názoru, že doktor je taky jen člověk a asi se nemůže zavděčit všem. Já tedy na pana doktora Ježka nemám ani v nejmenším žádnou výtku. Je to prostě kapacita a ve svém oboru elita. Pomohl mi a moc. Reoperace pakloubu a přidávaný štěp z pánve. Lépe to dopadnout nemohlo. Ochota, vstřícnost a je to pohodář. Tak že pane doktore moc moc děkuji a jen vás mohu doporučit. Lenka

M
Ověřeny pacient

Doporučuji, pomohl mi od velké bolesti ramene a paty, hlavně má dobrý přístup k pacientovi, vše mi vysvětlil a není arogantní jako jiní lékaři, už jsem měla tu čest. Děkuji pane doktore!

M
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám jen ty nej zkušenosti ...bohužel se k němu už asi nevrátím z důvodu přestěhování..

A
Ověřeny pacient

Po úraze mě léčil 3 měsíce pouze prášky proti bolesti, které stejně nezabíraly, při požádání o jiný způsob léčby mě poslal nevybíravým způsobem k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti