Petr Janák, praktický lékař Varnsdorf

Žitavská 3000, Varnsdorf
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Brandýská 1529, Varnsdorf
Ord. praktického lékaře pro dospělé

pan Mudr.Janák je lékař k nezaplacení,o rodiče se mi postaral do posledního dech,nehleděl na svátek,pátek vždy když bylo potřeba vždy přijel a pomohl.Mám s tímto lékařem jen ty nejlepší zkušenosti a dnes si trhám vlasy z hlavy že jsem naletěla že tento vynikající lékař končí a já se zaregistrovala u jiného lékaře,kterého neznám a zatím se jeví velmi negativně.Kéž by byla možnost k panu doktoru Janákovi se vrátit,hned bych byla zpět.Za těch třcet let co jsem byla u p.Janáka ani jedna námitka.Díky za vše Radka K.

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti a už teď mě jímá hrůza, že by přestal vykonávat svoji profesi. Jiný takových kvalit v našem městě pokud vím neordinuje a dojíždět do jiného města, jak již činím u jiných specialistů se mi nechce.

Výborný lékař s lidským přístupem.

Vynikající lékař i člověk.

Vynikající lékař. Skvělý člověk.

Sice asi zkušená praktický doktor, ale mě třeba nechtěl odebrat krev, když jsem si z těla vytáhl 13 klíšťat. Jen jsem se chtěl ujistit, že mi nic nehrozí. Na to mám přeci právo. Odpověď zněla, že se krev odebere, až se případně začnou tvořit zarudlé fledy v místech kousnutí.

PS: Trošku arogantní, ale zkušeností má na rozdáváni.

nejlepsi prakticky lekar

Je to náš rodinný lékař už asi 37 let,je ochotný vždy pomoci ,jen proto, že je malomluvný neznamená že je špatný doktor naopak je velmi dobrý diagnostik, je pravda, že si prošel horším obdobím, ale kdo je bez viny ať hodí kamenem. Dostal se ze všeho z přehledem za což ho obdivuji/každý máme nějaké starosti,každý je také řeší jinak/. Nevím o nikom komu by ublížil tím, že by ho špatně léčil.
Vřele ho mohu doporučit a máme mu celá rodina za co děkovat.Sestřičku má k nezaplacení je to sluníčko a také ji moc děkujeme.

Na pana doktora si nemůžu ani v nejmenším stěžovat!Je sice málomluvný,to je fakt,ale diagnostikuje dobře a i poradí.Chodím k němu už skoro 20 let,né zaplaťpánbůh,tak často,ale neměnila bych.

Když mě něco bolí pan doktor mi pomůže seč může mám ho moc ráda jako kamaráda! Jsem sním spokojená ve všem mipomůže! Měla jsem potíže s Atopickým egzémem proběhla jsem lékařů a on jediný mi pomohl!