MUDr. Petr Filla

Zubař Více

Velké Meziříčí 1 adresa

Soukromý zubní lékař
U Tržiště 1, Velké Meziříčí

Chování pana doktora je dost nevhodné. Když jsem mu oznámil, že používám elektrický kartáček, tak se mě zeptal, jestli jsem postižený, že musím používat takovéto pomůcky. Dále si do dohazuje na svůj vlastní píseček (hygienu) pacienty, kde je poměrně diskutabilní, zda tuto službu opravdu potřebují...

Nikdy se mi nestalo, že bych mohla cokoli vytknout hygieně (kelímky z minulého příspěvku), prostředí i profesionální péči tohoto lékaře. Mně tedy zuby vždy ošetřuje velmi pečlivě, jeho práce je kvalitní a snaží se zub udržet, pokud to jde, A to nejsem V.I.P. pacient. Za mě tedy 1*

Trochu víc mi vadilo, že mi sestra nechala na vypláchnutí úst použitý kelímek, upatlaný od krve předchozího pacienta. A nebylo to poprvé. Pan dktor je sice skvělý odborník - když chce, ale v poslední době provádí úkony tak aby si hlavně vydělal a připravil si pacienty pro vážnější léčbu, za kterou je více peněz od pojišťovny.

Pan doktor je profík a bez skvělé sestry by to nezvládl. Ta zařídí vše tak, aby mohl v klidu pracovat. Jsem registrovaná 15 let a nedám na ně dopustit. Za ta léta jsem byla svědkem několika výstupů pacientů, kteří byli tak drzí, že bych je okamžitě vyřadila z databáze!!! Pane doktore a sestřičko, děkujeme za Vaši skvěle odváděnou práci.

O tom, že je pan doktor vynikající není pochyb - však taky dostat se k němu do péče je výhra. Dovolila bych si nesouhlasit s hodnocením sestry. Mně se zdá milá a nikdy jsem ani nebyla svědkem, že by byla nepříjemná na jiné pacienty. A to jsem registrovaná asi 15 let.

Nejlepší stomatolog ve Velkém Meziříčí s nejnepříjemnější sestrou (je víc jak doktor)