Adresa

Soukromý zubní lékař
U Tržiště 1, Velké Meziříčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Chování pana doktora je dost nevhodné. Když jsem mu oznámil, že používám elektrický kartáček, tak se mě zeptal, jestli jsem postižený, že musím používat takovéto pomůcky. Dále si do dohazuje na svůj vlastní píseček (hygienu) pacienty, kde je poměrně diskutabilní, zda tuto službu opravdu potřebují...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil

Nikdy se mi nestalo, že bych mohla cokoli vytknout hygieně (kelímky z minulého příspěvku), prostředí i profesionální péči tohoto lékaře. Mně tedy zuby vždy ošetřuje velmi pečlivě, jeho práce je kvalitní a snaží se zub udržet, pokud to jde, A to nejsem V.I.P. pacient. Za mě tedy 1*

Ověřený profil

Trochu víc mi vadilo, že mi sestra nechala na vypláchnutí úst použitý kelímek, upatlaný od krve předchozího pacienta. A nebylo to poprvé. Pan dktor je sice skvělý odborník - když chce, ale v poslední době provádí úkony tak aby si hlavně vydělal a připravil si pacienty pro vážnější léčbu, za kterou je více peněz od pojišťovny.


Pan doktor je profík a bez skvělé sestry by to nezvládl. Ta zařídí vše tak, aby mohl v klidu pracovat. Jsem registrovaná 15 let a nedám na ně dopustit. Za ta léta jsem byla svědkem několika výstupů pacientů, kteří byli tak drzí, že bych je okamžitě vyřadila z databáze!!! Pane doktore a sestřičko, děkujeme za Vaši skvěle odváděnou práci.


D

O tom, že je pan doktor vynikající není pochyb - však taky dostat se k němu do péče je výhra. Dovolila bych si nesouhlasit s hodnocením sestry. Mně se zdá milá a nikdy jsem ani nebyla svědkem, že by byla nepříjemná na jiné pacienty. A to jsem registrovaná asi 15 let.


Nejlepší stomatolog ve Velkém Meziříčí s nejnepříjemnější sestrou (je víc jak doktor)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti