Prostějov

Umístění: Ordinace Změna gynekologa

Nejlepší gynekolog. A to jsem tam byla zatím jen jednou. Profesionální přístup. Takhle by se měl chovat gynekolog. Pan doktor je úžasný chlap na správném místě, i trošku vtípku jsme prohodili. Vše vysvětlil, poradil, ukázal. Přicházela jsem s obavami a odcházela rozzářená jako sluníčko. Už se těším na další návštěvu.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Děkuji panu dr. Feitovi za krásné přijetí v jeho ordinaci, následnou péči, vysvětlení všeho, co se týká daného problému a profesionálnímu přístupu k pacientkám. Přeji co nejvíce spokojených pacientek a úspěchů ve své práci

G
Umístění: Ordinace Prevence, tehotenstvi, porod

Naprosto nejlepsi ze vsech, neni treba dal rozebirat :) chodim k nemu do ordinace uz par let, v tehotenstvi mi vzdy vse vysvetlil a pomohl a mela jsem i to stesti, ze byl zrovna u meho porodu. Uplne stoprocentni top pece.

Nevím jakým slovem vyjádřit spokojenost s Panem doktorem! Chodím k němu do ordinace, kde mi vše vždy krásně vysvětlí, je ochotný, lidský... rodil mi syna císařským řezem...což mi slíbil, že u toho bude a udělá to on sám. Celou dobu co jsem ležela v porodnici, tak za mnou chodil a ptal se jak se cítím. A teď nedávno mi bohužel dělal revizi dělohy po potratu, i přes to, jak to pro mě bylo strašný, tak už jen tím, že u toho byl pan doktor Feit, jsem se cítila alespoň o trošku lépe. Za mě naprostá spokojenost!!!

Nejlepší doktor jakého jsem si mohla vybrat. Přátelský a příjemný přístup, vše vysvětlí. Měla jsem ho i u císařského řezu a jsem maximálně spokojená ;-) jizva je pěkná a dokonce se i vyhnul tetování co mám v podbřišku ;-)

Výborný lékař, vždy příjemný, vše vysvětlí, odpoví na otázky a navíc je vtipný :-) , sestřičky příjemné, pěkné prostředí. Neměnila bych.

Musim rict ze lepsiho doktora jsem si nemohla prat :-) nekolik hodin trvajici porod ktery zkoncil cisarskym rezem a pan doktor usmev a velice klidny pristup. I me to v nejhorsi chvyli uklidnilo. Nakonec mi prcka privedl na svet a i na sale jsme se zasmali.

Zvolila jsem změnu gynekologa a vybrala si Petra Feita, musím říct, že jeho přístup je výborný, jsem ráda že jsem se k němu přehlásila. Fakt luxus. Nej gynekolog co znám. Vše vysvětlí, každý problém vyřeší a hlavně není otrávený když si nejste jistá a vše řádne vysvětlí. Suppeeeeerrrr.

Výborný přístup ve všech směrech, musím doporučit! Ráda bych se zde hned přehlásila, ale bohužel pro mě, jsem v PV jen na návštěvě a 180km je pro mě trošku "z ruky", škoda...

Velice příjemný,ochotný a vtipný lékař!!Oba mé porody doprovázel Mudr.petr Feit a velice jsem byla spokojena!