Zahradní 464, Nové Strašecí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Když jsem byla malá, staral se pan doktor o mně a mého bratra. U brášky tenkrát přišel na nemoc, kterou v té době nikoho nenapadlo brát v úvahu, bez nadsázky, zachránil mu život. Pamatuji si, že i jako malí jsme ho měli rádi a dnes jsem ráda, že se pan doktor stará o naši Ellinku. Je báječný a je strašně vidět jak má rád svoji práci a hlavně děti. Bezmezně věřím jeho radám. Kéž by bylo ve zdravotnictví víc takových doktorů.

Dobrý lékař nadmíru spokojeni, už i mladší bratr k němu docházel a já se svými 2 dětmi si nemůžeme na péči stěžovat

Pan doktor Cibulka je skutečně vynikající lékař, který se navíc neustále vzdělává. Nikdy nic nezanedbá, zamýšlí se především nad příčinou problému, takže léčí to co má. Pečuje již o mé 3. dítě a jsem za to opravdu ráda. Rodičům, kteří chtějí pro své děti tu nejlepší péči, ho mohu jen a jen doporučit.

Jako řádně neduživé dítě jsem strávil u doktora Cibulky spoustu času a musím říct, že se mu žádný z lékařů, které jsem zatím stačil poznat žádný nevyrovná.
Snaží se problém řešit pečlivě a přitom nepředepisovat hromadu antibiotik a zbytečných léků a ještě navíc poradí, jak rozumně nakoupit léky a další léčebné "praktikáble". Každý problém pečlivě vysvětlí a prodiskutuje s pacientem, či rodiči. Zkrátka naprosto ideální přístup.
Vedle toho je to velmi milý člověk s úžasným smyslem pro humor.

Nemůžu jinak než vřele doporučit a modlit se, abych ještě někdy narazil na podobného lékaře.

Naprostá špička mezi dětskými lékaři. Jde s dobou, v ordinaci má i přistroje na vyšetření moči a krve z prstu ... Úžasný člověk a výborný lékař. Jsem moc ráda, že se stará o obě moje dcerky.

K panu doktorovi jsem chodila jako malá holčička já i moje sestra a v současné době i můj dvouletý syn. Je moc příjemný a citlivý a pečlivý.

Jsem s panem doktorem velice spokojena.I já sama jsem k němu jako malá chodila stejně tak moji sourozenci.Nic nezanedbá,je pečlivý a velmi milý k dětem.Mohu jedině doporučit :-)

Věnuje se svým svěřencům, provádí důkladné prohlídky, rozumí svému povolání, velká spokojenost

Po přestěhování jsem potřebovala najít nového pediatra, dojíždím k panu dr. Cibulkovi a jsem nadmíru spokojená! Nejen že nás ochotně přijal a vzal jako nové pacienty ale při každém vyšetření i obyčejném očkování vše dopodrobna vysvětlí, nikdy nic nezanedbal. Mohu jen a jen doporučit!!!

Včera jsem navštívila pana doktora,i když nepatříme k jeho pacientům,přijal nás a jeho přijetí a prohlídnutí mého syna bylo perfektní...abych pravdu řekla,byla jsem jak na jiné planetě,s takovým zájmem vyšetřit a pomoci synovi jsem nezažila od žádného jiného lékaře..pane doktore děkuji...