Petr Cibulka, pediatr Nové Strašecí

MUDr. Petr Cibulka

Pediatr

23 názorů

Uložit


Adresa

Zahradní 464, Nové Strašecí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

Ověřeny pacient

Když jsem byla malá, staral se pan doktor o mně a mého bratra. U brášky tenkrát přišel na nemoc, kterou v té době nikoho nenapadlo brát v úvahu, bez nadsázky, zachránil mu život. Pamatuji si, že i jako malí jsme ho měli rádi a dnes jsem ráda, že se pan doktor stará o naši Ellinku. Je báječný a je strašně vidět jak má rád svoji práci a hlavně děti. Bezmezně věřím jeho radám. Kéž by bylo ve zdravotnictví víc takových doktorů.


Ověřeny pacient

Dobrý lékař nadmíru spokojeni, už i mladší bratr k němu docházel a já se svými 2 dětmi si nemůžeme na péči stěžovat


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Cibulka je skutečně vynikající lékař, který se navíc neustále vzdělává. Nikdy nic nezanedbá, zamýšlí se především nad příčinou problému, takže léčí to co má. Pečuje již o mé 3. dítě a jsem za to opravdu ráda. Rodičům, kteří chtějí pro své děti tu nejlepší péči, ho mohu jen a jen doporučit.


Jako řádně neduživé dítě jsem strávil u doktora Cibulky spoustu času a musím říct, že se mu žádný z lékařů, které jsem zatím stačil poznat žádný nevyrovná.
Snaží se problém řešit pečlivě a přitom nepředepisovat hromadu antibiotik a zbytečných léků a ještě navíc poradí, jak rozumně nakoupit léky a další léčebné "praktikáble". Každý problém pečlivě vysvětlí a prodiskutuje s pacientem, či rodiči. Zkrátka naprosto ideální přístup.
Vedle toho je to velmi milý člověk s úžasným smyslem pro humor.

Nemůžu jinak než vřele doporučit a modlit se, abych ještě někdy narazil na podobného lékaře.


Naprostá špička mezi dětskými lékaři. Jde s dobou, v ordinaci má i přistroje na vyšetření moči a krve z prstu ... Úžasný člověk a výborný lékař. Jsem moc ráda, že se stará o obě moje dcerky.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila jako malá holčička já i moje sestra a v současné době i můj dvouletý syn. Je moc příjemný a citlivý a pečlivý.


Jsem s panem doktorem velice spokojena.I já sama jsem k němu jako malá chodila stejně tak moji sourozenci.Nic nezanedbá,je pečlivý a velmi milý k dětem.Mohu jedině doporučit :-)


Věnuje se svým svěřencům, provádí důkladné prohlídky, rozumí svému povolání, velká spokojenost


Po přestěhování jsem potřebovala najít nového pediatra, dojíždím k panu dr. Cibulkovi a jsem nadmíru spokojená! Nejen že nás ochotně přijal a vzal jako nové pacienty ale při každém vyšetření i obyčejném očkování vše dopodrobna vysvětlí, nikdy nic nezanedbal. Mohu jen a jen doporučit!!!


K

Včera jsem navštívila pana doktora,i když nepatříme k jeho pacientům,přijal nás a jeho přijetí a prohlídnutí mého syna bylo perfektní...abych pravdu řekla,byla jsem jak na jiné planetě,s takovým zájmem vyšetřit a pomoci synovi jsem nezažila od žádného jiného lékaře..pane doktore děkuji...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti