Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné nám. 2, České Budějovice
Ambulantní psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní psychiatrie

Pan doktor mi velmi pomohl, je lidsky, chytry, peclivy, mam k nemu duveru. Z nasi rodiny u nej bylo vice lidi a vsichni ho chvali, dekujeme za všechno a jsme za nej a jeho rady vdecni.


Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní psychiatrie Muj zdavotní stav a zavislost na alkoholu

Výborný lékař chodím k němu už 6 let a vždy si udělá na mě čas. Vyjde mi cstříct když jsem ne mocná a nebo mám prohozené směny v práci. Určitě je to jeden s lékařu kter Vám nenapíše léky které se k vašemu stavu přispusobí a prodiskutuje to s vámi. Jako lékaře a člověka si ho velice vážím.


Ověřeny pacient

Pana doktora znam uz pres 10 let a jsem s nim nadmiru spokojeny. Vzdy my dokazal pomoci kdyz jsem mel sve zdravotni problemy. Myslim si ze je to opravdovy odbornik ktery vi co dela. Mnohokrat uz my pomohl a za to mu moc dekuji.


Ověřeny pacient

Je mi 21 let, chodím k panu doktorovi už rok a jsem s ním velmi spokojená.
Vždy když nutně potřebuji, není problém ho navštívit ještě ten den. P. doktor Bauer je velmi vstřícný a otevřený, nemám a nikdy jsem neměla problém mluvit s ním o čemkoli. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí uzdravit.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Bauer je vynikající lékař a skvělý člověk. Jako lékař je velmi schopný, ochotný a precizní, jako člověk je zase empatický a lidský. Pan doktor mi hodně pomohl, za což mu moc děkuji!


E
Ověřeny pacient

Byl mi doporučen jako výborný odborník. A byla jsem příjemně překvapena. Pan doktor je velmi příjemný a zásadový člověk. I když je mi 23 výborně mi rozuměl.


R
Ověřeny pacient

Zkazil mi život špatnou diagnozou schizofrenie a postprocesualní defekt osobnosti a dal mě do invalidního důchodu, nazýval mě psychopatem a chtěl odvezt na detenci, ale pomoct mi nechtěl byť jsem byl u psychologa Mgr Václava lukeše soudního znalce šetřen v hypnoze s kladným výsledkem.pan doktor pana psychologa a jeho dobrovzdání nerespektoval.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Skvělý člověk a skvělý psychiatr. Nejen že rozumí své práci, ale i lidem, což je možná mnohem důležitější. Děkuji za pomoc !


Neznám lepšího lékaře, než je pan doktor Bauer.Problémy pacienta nebagatelizuje a snaží se najít nejvhodnější léčbu, která pacientovi pomůže. Je vstřícný, milý, ochotný a pokud by měl každý lékař v naší republice aspoň jeho poloviční kvality, jak profesní tak lidské, muselo by naše zdravotnictví jen vzkvétat. Děkuji. J


Pan doktor Bauer je velice pozorný a empatický k pacientům. Velice mi pomohl a mohu jej také všem doporučit. Musím říct, že dovede lidem naslouchat a určitě má velice bohatou praxi, takže je i veliký odborník ve svém oboru. Pana doktora mám moc rád.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti