Petr Bakal, ortoped Česká Lípa

Purkyňova 1849, Česká Lípa

Tovární vrch 78, Doksy

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Pan doktor i sestřička nejsou arogantní akorát nemají rádi když se nedodržuje čas nebo léčba kterou pan doktor doporučí je velmi zkušený lékař ví co dělá a jeho stanoviska a léčba je správná u účelná

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

K panu doktorovi, chodím řadu let a nemůžu si na nic stěžovat! Vždy je ochotný a profesionální. Kdo si stěžuje tak asi nechápe, že vyšetření u specialisty není čekání na rohlíky v pekárně!! Pokaždé diagnoza od pana doktora seděla a léčba byla přesně stanovena. Určitě bych lékaře doporučil.

Umístění: Odborný lékař ortoped

Hledala jsem ortopeda i přes recenze tady jsem šla k němu bez objednání a doporučení .Bolel mě tak loket, že jsem neudržela ani hrníček.Nechtěli mě vzít,ale čekala jsem dal až mě nakonec vzali.Mají opravdu plno a dlouho se čeká.Sestra je přísná i pan doktor,ale po určitých dalších návštěvách si na Vás zvyknou a už nejsou odměřený ba naopak příjemné vystupování a vstřícnost. Asi vědí proč to dělají.Tenisový loket vyléčil bez operace kterou hrozil.Teď jsem vyhledala jeho pomoc podruhé, kdy jsem samou bolesti v kříži nemohla spát.Nejdříve jsem ale zašla za svým neurologem, kdy se na mě jen podíval žádné vyšetření a konstatoval máte skoliózu.Injekce léky a za půl roku se ukažte.Nedalo mi to a nevěřila jsem ,že je to skolióza.Zašla jsem tedy za panem Bakalem ten mě poslal na rtg a hle je to ploténka.Další vyšetření mě čekají teď rehabilitace.No co k tomu dodat pan Bakal mě neodbyl a řešil.Já mu za to děkuji moc

Umístění: Odborný lékař ortoped

Dr. jsem vyhledala po úrazu kolene, po několika neúspěšných opichách a RHB mi odmítl napsat mag. rezonanci - prý nejsem vrcholový sportovec a je to drahé vyšetření. Navrhl revizní operaci, což jsem odmítla (vrtat se v koleni, když neví, co mi je s 6 týdenní prac. neschopností s nejistým výsledkem), byl arogantní a v podstatě mě vyhodil. Šla jsem jinam a první reakce doktora - poslal mě na rezonanci.

C
Umístění: Odborný lékař ortoped

Přidávám se na stranu negativních zkušeností s "panem doktorem".Ještě nikdy jsem nezažila tak nepříjemného a arogantního doktora. Podle jeho názoru lze jen řezat,nadopovat práškama,... Když žádáte radu,tak se vám vlastně vysměje a přijít máte, až když budete v posledním tažení.Dá vám svým arogantním chováním najevo,že ho obtěžujete.Lituji,že jsem tam vůbec šla,tu hodinu a půl v čekárně jsem mohla strávit smysluplněji.

Tento lékař je arogantní a už k němu více nepůjdu Pochybuji, jestli je to vůbec lékař,jeho chování odpovídá jen tak zlému člověku, který neví, co je lékařská etika a cit pro pacienta,
V čekárně jsem čekala 2 hodiny a on mě pak vyhodí z ordinace kvůli své špatné náladě a je moc neochotný.Nikdy více už tohoto doktora už opravdu nemusím!!!Nepříjemný člověk a sestra o nic lepší. Léčebné postupy zvláštní a nedobré. No do této ordinace NECHODIT
Je mu dělá problém i předepsat ortopedickou pomůcku!Takhle se spíše chovají k dobytku než k člověku....On umí jen nervovat,stresovat,ubližovat..Z té návštěvy mám jen úzkost a beznaděj...

Po přečtení názorů zde jsem měla trochu obavy k panu doktorovi se synkem jít. Ty se ale ukázaly jako zbytečné. Pan doktor je příjemný, profesionál a odhalil synovi vady chodidel které dětská lékařka nerozpoznala. Moc nám pomohl a doporučil vhodnou léčbu, která zabrala. Výhradu mám jen k předlouhému čekání i když jste objednaní (tři návštěvy a pokaždé čekání přes hodinu a půl).

Pan Mudr. Bakal pozná velmi dobře diagnózu.Pozná,kdo simuluje a také s ním tak jedná.Tak není divu,že není u simulantů oblíben. :o)

je super

Tento lékař mně vždy velice pomohl a možná,nebýt jeho,mohl jsem na tom být i docela jinak.