Elišky Krásnohorské 1304, Havířov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Velmi dobrý lékař, který je lidský a ochotný ,ráda navštěvuji jeho ordinaci,hodně mi pomohl a vím,že je u pacientů oblíben.

Nejlepší psychiatr,kterého jsem kdy měl.

Velmi zajímavá osoba.

Psychiatr s velkou mírou empatie a zájmem o pacienta,kvalitní osobnost!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám psychické problémy. Užívám argofan a miraklide, marodim už tři měsíce,ale pořád nezvládám sama cestovat do práce. Dělá se mě špatně, motání hlavy, pocit že nemůžu udělat krok. Kdy můžu čekat zlepšení stavu? Děkuji za odpověď.

Záleží na dávce léků. A také, zda nědělají nějaké vedl. účinky. Mnohdy je nutné brát léky delší dobu, aby se dostavil alespoň čtvrtinový efekt. Zvlášť u fobií a jiných úzkostných stavů je nutno delší dobu vytrvat.
RES- takže mé doporučení je- vytrvat, probrat to se svým psychiatrem, a rozhodně zkusit psychoterapii. Udává se pravidlo, že jak dlouho trvají problémy, tak dlouho se musí léčit.

MUDr. Petr Augustin