Pediatr Břidličná

• „Náš pan doktor je nejlepší dětský lékař, kterého známe. Je moc milý, hodný a usměvavý na miminko, vstřícný, důsledný a má opravdu velké znalosti i zkušenosti. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo jsem si něčím nebyla jistá, pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlil. Není nic, s čím by si neporadil a jsme za něj opravdu moc vděční. Děkujeme! Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Zátor 98, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka, na kterou velice ráda vzpomínám. Vždy byla velmi svědomitá, pomohla, poradila, nenechala nic náhodě. Doufám, že jí bude dlouho sloužit zdraví! Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Bruntál

• „Nabizi i leky na bazi bylinek, coz je skvele, ze nechce hned do deti rvat chemii. S detmi to umi, byli jsme moc spokojeni (vysetreni pri nemoci na dovolene v Karlove Studance). Více

Karolovice 197, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná lékařka, zkušená a vstřícná sestřička, profesionální přístup, skvělá diagnostika, nikdy jsem se nesetkala s neochotou, naopak, vždy snaha vyřešit problém. A to nemohu říct, že naše děti byly zdravé. Více

Nádražní 22, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nikdy mi nevadilo k paní doktorce chodit, i sestřička je moc milá. I když je v patnácti letech odešla studovat do jiného města, paní doktorku jsem nevyměnila - těžko najít lepší. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „k paní doktorce chodíme asi 3 roky,nemůžu si stěžovat,opravdu je velice dobrá a zatím jsem pro děti nenašla lepší a myslím,že ani nenajdu. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S péčí paní doktorky jsem spokojená, vždy se snaží mým dětem pomoci. S jejím přístupem problém nemám, někdy je trochu odtažitá, ale myslím si, že je to většinou únavou z práce. Na to má právo každý.Někdy není jednoduché stanovit diagnózu zvlášť u malých dětí. Mé děti se k ní chodit nebojí, protože je k nim vždy milá a sestřička je opravdu skvělá. Více

Nemocniční 270/5, Uničov Mapa

Poliklinika Uničov

• „Kdykoliv příjdu za paní doktorkou s problémem, má snahu ho řešit.Je milá, vlídná a děti k ní chodí rády. Já nemám strach se jí na něco zeptat, vždy trpělivě vše vysvětlí a poradí. Její rady se shodují i s odborníky v oboru (alergologem, urologem, ORL.) Neměnila bych. Zkusili jsme z důvodu přestěhování chodit jinam a věřte mi - byla jsem rychle vyléčená z přístupu a metod jiné paní doktorky. No a co se týká té nemocnice - my tam kolikrát skončili taky, ale myslím,že ne vinou paní doktorky - stav dětí se rychle mění! (A v nemocnici, když čekáte na příjem na pohotovosti, taky tam ledacos můžete chytit, než vás za jednu až dvě hodiny příjmou k vyšetření....) Více

Uničovská 252, Dlouhá Loučka Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku. Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně! Jiří Procházka Více

Šmilovského 1/663, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „jsem velmi spokojená,vřele doporučuji dalším maminkám

č.d. 127, Šumvald Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Byla to ta nejmilejší a velmi laskavá, ochotná, milá, příjemná prostě takový kdyby byly všichni doktoři, tak není problém ve zdravotnictví. A přeji jí mnoho zdraví a ještě spoustu dalších let do života. Více

Komenského 318, Břidličná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Všichni nejspíš vědí, že v ordinaci MUDr. Valenové denně ordinuje MUDr. Konečná. My jsme s ní spokojení, je příjemná, pohotová a velmi pečlivá. A lepší sestřičku si ani najít nemohla. Jsou to dobrá dvojka a já jim oboum děkuji. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka mě měla 18 let, nikdy nic nezanedbala, naopak, když bylo potřeba, posílala nekompromisně krev na rozbor, na vyšetření, byla skvělá. Teď mám 7 letého synka a jsme opět spokojeni, paní doktorka i sestřička jsou skvělé!!! Více

Revoluční 20, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Myslím že tohle je ten klasický typ obvodního lékaře. Není to na nějak extrémně vysoké úrovni, ale myslím že na Rýmařov je to více než dost. Paní doktorka se ke mě vždycky chovala pěkně a ohleduplně. Více

Pivovarská 11, Rýmařov Mapa

Nám. Míru 105, Ryžoviště, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi milá, příjemná a zkušená lékařka, s profesionálním přístupem k rodičům i dítěti. Mohu jen doporučit.

č.d. 157, Oskava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi dobrý doktor, přestože k němu musíme s dítětem dojíždět, neměnila bych. Velmi vstřícný, příjemný jak k dětem, tak k rodičům. Každou léčbu pečlivě zvažuje, snaží se děti co nejméně zatěžovat chemií, ale ne na úkor jejich zdraví. Mohu vřele doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Chodila jsem k němu já i manžel když jsme byli děti a teď k němu chodíme z našimy dětmi a jsme spokojeni vždy ochotný a i kdyz to jinak nešlo přijel k nám Více

Partyzánská 388, Moravský Beroun Mapa