MUDr. Pavlína Flösslová

Inr

Očkování

Rychlý test crp

Masarykova městská nemocnice

Praktický lékař ve Vysokém nad Jizerou od 2011. Atestace z vnitřního lékařství 2001, z všeobecného praktického lékařství 2010.

• vnitřní lékařství - interna

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Pavlína Flösslová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, obcas beru na bolest cipky Indometacin a všimla jsem si, že vždy poté se ve stolici objevují takové bělavé pevné dlouhé jakoby hleny. Jelikož mě už rok trápí svědění konečníku, na které mi lékařka napsala mast a zlepšení bylo vždy jen krátkodobe, napadlo mě, zda by se nemohlo jednat o parazity, které zavedený čípek usmrtí a pak se vyloučí? Také dost trpím na stále vracející se se kvasinky a infekce močového měchýře, s čímž se léčím, za poslední 4 měsíce jsem měla troje antibiotika a potíže se stále po týdnu či dvou od dobrání vrátí. Tak mě napadlo, jestli by i toho mohlo byt způsobeno parazity. Děkuji za odpověď

Souhlasím s odpovědí MUDr. Šochové. Pokud chcete mít jistotu stran parazitů, domluvte si u vašeho praktického lékaře odběr stolice na parazity. Při opakovaných zánětech močových cest je nutné urologické vyšetření, aby se vyloučila příčina jako např. zúžení močové trubice.

MUDr. Pavlína Flösslová