Ordinace, Ústí nad Orlicí

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace

Já tedy nemůžu napsat kladný názor. Byla jsem u paní doktorky pouze jednou, s tím, že jsem se rozhodla na základě recenzí zde, a to takových - že paní doktorka je milá. Nemohu posoudit odbornost vzhledem k jedné návštěvě, ale nemyslím si, že by se lékaři měli soudit pouze podle své odbornosti, a co mi opravdu velmi vadí jsou nelidští lékaři. Z komunikace paní doktorky jsem odcházela opravdu zděšená. Ale je možné, že tento přístup vadí pouze citlivějším jedincům.

Paní doktorka ordinuje jenom 2 dny v týdnu a skoro pořád tam není. Když má někdo akutní problém má holt smůlu. Když chce člověk přijít neobjednany když je nějaký problém, nevezme ho a "vyšetřuje" po telefonu. Přecházím jinam!!

Umístění: Ordinace Klasická prohlídka i akutní problém

Vždy jsem s ní byla spokojená, pomohla mi a utěšila, když jsem měla problém a jako mladá holka jsem k ní šla poprvé.

Názor přidán dne 29.08.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velmi milá lékařka s profesionálním přístupem. Do ničeho nenutí, vysvětlí co je třeba. Chodím k ní ráda a doporučuji.

Paní doktorka je hrozně milá, obavy z vyšetření mne díky ní přešly už po tom prvním. K nikomu jinému bych chodit nechtěla. :-)

Chodím k paní doktorce, sice vědomosti a praxi má, ale opravdu je nekomunikativní a nedokáže člověka přesvědčit. Vždy jsem od ní odcházela s velmi smíšenými pocity.

Paní doktorka je sice celkem milá, ale jinak nekomunikativní. Vyšetření bolestivé není, nebo aspoň ne nijak zvlášť, pouze trošku a pouze někdy. Co mě však na paní doktorce zklamalo, bylo to, že mi rozmlouvala vysazení hormonální antikoncepce a stále mi trvdila jak je neškodná. Bohužel nebyla moc příštupná diskuzi, alternativy mi rozmlouvala...

Paní doktorku nedoporučuji, je nekomunikativní, vyšetření je bolestivé.

Paní doktorka je velmi milá a vždy dokáže dobře poradit a snaží se vyjít vstříct. Vyšetření určitě nejsou bolestivá (aspoň né pro mě). Vždy jsem měla z gynekologa strach, ale k paní dotorce se rozhodně chodit nebojím. Paní doktorku doporučuji!!