CERCE s r.o.
Jakubská 2, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: CERCE s r.o. Jiný

Bála jsem se tam se synem chodit. Pán, co u ní pracuje byl arogantní. Hned na začátku nás zkásli o poplatek, jen že jsme otevřeli dveře. Když jsem měla sebou i druhého syna, nedovolili mu ani čekat s námi v čekárně, musel čekat venku. Měla jsem z toho takovou úzkost, že jsme tam přestali chodit. Musím najít jiného lékaře.

Umístění: CERCE s r.o.

Navštěvovala jsem paní doktorku Černochovou cca 1 rok s rovnátky na horním patře a před nasazením spodních rovnátek jsem se rozhodla vyhledat jiného specialistu. A tam se potvrdilo moje podezření, že používá zastaralé technologie. Navíc je i dražší, proč platit každý měsíc za výměnu drátku 1000,-Kč, když jinde to jde za půlku. Sama paní doktorka je trochu svéráz a moc toho nenamluví, na všechno jsem se musela ptát. Tohle všechno jsem byla ochotná akceptovat, když už jsem léčbu začala. Co mě ale nejvíc odradilo od pokračování v léčbě v CERCE, bylo chování jednoho z jejích zaměstnanců, který na mě zcela nemístně ječel na celou ordinaci i čekárnu. Sama mám vlastní podnikání a ani ve snu by mě nenapadlo s klienty takto jednat. Své peníze dám raději někomu, kdo se umí chovat a váží si klientů. Teď navštěvuji Sorisso, p.doktora Filipi a jsem velmi spokojená, má sice dlouhé čekací doby, ale vyplatí se to. Chodím tam ráda, což se o CERCE říct nedalo.