Odborný lékař psychiatr
Hlavní 190, Hanušovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Tato lékařka napravila těžké utrpení mého 4letého dítěte, který se narodil otci s psychopatickou poruchou osobnosti bez projevovaných citů a emocí, s úpadkem morálních hodnot, kterému se přes tuto lékařku podařilo navléknout matce místo poporodní laktační psychozy, trvalé duševní onemocnění paranoidní schizofrenie,aby získal dítě, které bylo 5let svědkem jeho rodinného násilí, do péče pro svou matku-babičku dítěte, rovněž s psychopatickým onemocněním poruchy osobnosti i jím veřejně přiznávané a děkuji jí, za schopnost vhledu a soucitu, kdy svými kroky pomohla k rychlejšímu prokázání tragické situace v rodině, které by bez její pomoci můj syn mohl nést tragicky dlouho. S úctou jí přeji mnoho uzdravených vděčných pacientů. Myslím, že psycholog pro děti by mohlo být její úspěšnou činností. Michaela Kateřina Laborová

Z osobní zkušenosti musím bohužel říct, že tady na Šumpersku nejsou vůbec kvalitní lékaři, ale vyjímkou je tady výborná doktorka paní Zechová. Mě i mému muži pomohla opravdu hodně a já si lepšího doktora duše asi představit neumím. Naopak s mým zapomětlivým manželem má nekonečnou trpělivost....:-)

Paní dokrorka mi velice pomohla, má užasný přístup, je velice milá a ochotná. Když jste sní tak se nestydíte o svém problému otevřeně mluvit, protože vyzařuje neuveřitelnou pohodu a klid. Dopotučuju ji úplně každému i když by měl banáln problém.