MUDr.

Pavla Vavřincová CSc.

Kontaktní informace

• Paní doktorka Vavřincová je úžasná jako člověk i jako lékař.Ochotná,milá,soucítí s pacienty a snaží se všemožně pomoci a to se jí daří.Léčím se u ní 28 !!! let s RA a myslím, že bez ní bych už byla na vozíku. Když vejdete do ordinace a přivítá vás milým úsměvem.To je pohlazení po duši a každý nemocný pookřeje.
    Velmi ji za všechnu péči děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných let ,jak v práci ,tak i v osobním životě.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Marie Lindušková
    Marie Lindušková
    Stamicova 21/1968, Praha
    velmi pečlivá, slušná lékařka, empatická k pacientům, děkuji za péči a doporučuji Více

Zdeněk Modr
    Zdeněk Modr
    Seydlerova 2451, Praha
    Pan doktor mi velmi pomohl. Roky jsem navštěvoval "odborníky" po celé Praze, žel žádný mi od bolestí neulevil.… Více

Lucie Podrazilová
    Lucie Podrazilová
    Revmatolog, Internista
    Seydlerova 2451/8, Praha
    Velmi dobrá paní doktorka, nesmírně mi pomohla. Vstřícná, milá, ochotná, vše vysvětlí. Více

Jana Klichová
    Jana Klichová
    Praktický lékař, Internista, Revmatolog
    Kartouzská 204/6, Praha
    K paní doktorce chodím 5 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Teď jsem se právě vrátila z vyšetření a jsem… Více

Jarmila Šťastná
    Jarmila Šťastná
    Revmatolog, Internista
    Stroupežnického 6/529, Praha
    Paní doktorka po tříměsíčním trápení s různými ortopedy, kteří mne hnali na různé operace, odhalila pravou příčinu… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

S pani doktorkou jsem spokojena. Chodim k ni od cca 4 let (nyni je mi 24) a spokojenost. Poradi, pomuze, udela pro me vzdy maximum.

• M

Pani doktorka je výborná lékařka, chodíme k ní 10 let a máme biolog.léčbu a díky ní může dcera uskutečnit i své sny.Nyní je jako Au pair v Londýně injekce má sebou a tak může bejt jako ostatní holky.Moc jí za vše děkujeme.M.Marhoulová

• A

K pani doktorce jsem zacal chdit ve chvili, kdy mi byla diagnostikovana Juvenilni idiopaticka artritida a prave diky teto doktorce nyni mohu o 9 let pozdeji fungovat jakop normalni clovek. Pani doktorka je velmi empaticka a prijemna k detem, mam na ni jen dobre vzpominky a jeji pece mi tenkrat "zachranila" zivot.

• N

Velmi, velmi špatný lékař.nechce léčit nemocní lidé, nechce nic dělat. Mám dva dny čtení literatury na revmatologii - Znalost více než ona. zatímco ještě pracuje v dobré nemocnici - FN Motol . ona potřebuje sidelat domů, pořád neví, jak se chovat k lidem a nechci !

• H

K paní doktorce docházím se svojí skoro pětiletou holčičkou již více než rok. Jsem moc spokojená, paní doktorka je odborník na svém místě a my jsme měly to velké štěstí, že hned při prvních obtížích (juvenilní idiopatická artritida) jsme se dostaly k ní do péče - nejdřív ve vinohradské nemocnici a posléze, když bylo nutné nasadit biologickou léčbu, do FN Motol. Myslím, že jen díky ní a její péči může dcera žít běžným životem školkového dítěte prakticky bez omezení.

• S péčí paní doktorky jsem nadmíru spokojená, je pečlivá,ochotná, umí člověka uklidnit.Po zkušenostech s revmatology ve FN HK, kdy po 3/4 roce neskutečných bolestí, mi řekli že jinou možnost léčby pro mě nemají. Paní doktorka změnila způsob léčby i dávkování a já konečně po roce můžu relativně dobře fungovat. Mockrát děkuji za znovuvrácení chuti do života. Veronika K.

• výborný ortoped. Dal mi dohromady prst

• K paní doktorce Vavřincové chodím už 19 let můžu jí jenom doporučit. I díky ní jsem nyní zdráv.

• Vážím si paní doktorky!!! Člověk na správném místě. Vděčím jí za hodně.