Pavla Vavřincová CSc., revmatolog Praha

MUDr. Pavla Vavřincová CSc.

Uložit

Revmatolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vavřincová je úžasná jako člověk i jako lékař.Ochotná,milá,soucítí s pacienty a snaží se všemožně pomoci a to se jí daří.Léčím se u ní 28 !!! let s RA a myslím, že bez ní bych už byla na vozíku. Když vejdete do ordinace a přivítá vás milým úsměvem.To je pohlazení po duši a každý nemocný pookřeje.
Velmi ji za všechnu péči děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných let ,jak v práci ,tak i v osobním životě.


P
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem spokojena. Chodim k ni od cca 4 let (nyni je mi 24) a spokojenost. Poradi, pomuze, udela pro me vzdy maximum.


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je výborná lékařka, chodíme k ní 10 let a máme biolog.léčbu a díky ní může dcera uskutečnit i své sny.Nyní je jako Au pair v Londýně injekce má sebou a tak může bejt jako ostatní holky.Moc jí za vše děkujeme.M.Marhoulová


A
Ověřeny pacient

K pani doktorce jsem zacal chdit ve chvili, kdy mi byla diagnostikovana Juvenilni idiopaticka artritida a prave diky teto doktorce nyni mohu o 9 let pozdeji fungovat jakop normalni clovek. Pani doktorka je velmi empaticka a prijemna k detem, mam na ni jen dobre vzpominky a jeji pece mi tenkrat "zachranila" zivot.


N
Ověřeny pacient

Velmi, velmi špatný lékař.nechce léčit nemocní lidé, nechce nic dělat. Mám dva dny čtení literatury na revmatologii - Znalost více než ona. zatímco ještě pracuje v dobré nemocnici - FN Motol . ona potřebuje sidelat domů, pořád neví, jak se chovat k lidem a nechci !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházím se svojí skoro pětiletou holčičkou již více než rok. Jsem moc spokojená, paní doktorka je odborník na svém místě a my jsme měly to velké štěstí, že hned při prvních obtížích (juvenilní idiopatická artritida) jsme se dostaly k ní do péče - nejdřív ve vinohradské nemocnici a posléze, když bylo nutné nasadit biologickou léčbu, do FN Motol. Myslím, že jen díky ní a její péči může dcera žít běžným životem školkového dítěte prakticky bez omezení.


S péčí paní doktorky jsem nadmíru spokojená, je pečlivá,ochotná, umí člověka uklidnit.Po zkušenostech s revmatology ve FN HK, kdy po 3/4 roce neskutečných bolestí, mi řekli že jinou možnost léčby pro mě nemají. Paní doktorka změnila způsob léčby i dávkování a já konečně po roce můžu relativně dobře fungovat. Mockrát děkuji za znovuvrácení chuti do života. Veronika K.


výborný ortoped. Dal mi dohromady prst


K paní doktorce Vavřincové chodím už 19 let můžu jí jenom doporučit. I díky ní jsem nyní zdráv.


Vážím si paní doktorky!!! Člověk na správném místě. Vděčím jí za hodně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti