Adresy (2)

nám. Přerovského povstání 1, Přerov
Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

V
Ověřeny pacient

Dávám dobrý z toho důvodu, že když jsem chtěla injekci na uklidnění, paní doktorka mi řekla, že se dává spíše malým dětem, že zákrok trvá asi 4 minuty a že to určitě zvládnu. A nedostala jsem ani sprej do krku .. tak to nechápu, alespoň ten sprej se přeci dává! Jinak přístup byl milý, všechny mé dotazy mi paní doktorka zodpověděla, i několikrát po sobě, protože jsem byla ještě dost rozrušená.Jsem velký strašpytel :-) Sestřička hodně příjemná, pořád mě chválila a říkala, že už to bude, ať se nebojím plivat sliny do mističky, kterou mi dali pod ústa.Jestli můžu poradit, hodně uvolněně a zhluboka dýchat, hlavně se nesnažit polykat sliny! Pak se nebudete ani tolik dávit :-) pro mě hodně nepříjemný zážitek, ale přežila jsem to a hlavně už vím, co mě ty dva dlouhé roky trápí. Držím pěsti!!!


K
Ověřeny pacient

U mě velká nespokojenost a ne moc profesionální přístu.Byla jsem u paní doktorky s dcerou/17/ na gastru.Po polknutí hadičky se dcera nadavovala když měla hadičku asi v půlce.Lékařka jí vytáhla doslava sní mrštila do lavorku a odešla.Ani slovo nic nechala dceru ležet na lahátku a odešla.Až hodná sestřička našla pár slov útěchy.Při objednání jsem se informovala,že může dostat injekci,ale ani ta jí nebyla nabídnuta.Takový přístup se mi opravdu nelíbí a příště raději vyhledám jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byl jsem u paní doktorky na gastroskopii, bylo to rychlé, bezbolestné, profesionální. Dle těchto negativních ohlasů, které tady čtu soudím, že spokojení lidé příliš nepíší, možná neví, že tato možnost existuje??? Jinak si nedovedu vysvětlit, proč je u paní doktorky stále plno pacientů, když je tak špatná,jak píšete! Já s ní mám velmi dobrou zkušenost a doporučuji všem!!!


Velmi dobrá lékařka s otevřeným lidským přístupem. Pochvala patří také sestřičkám. Je smutné číst hanlivé komentáře hloupých lidí. Jezdím za ní 100 km a nehodlám měnit !


Chodila jsem k ní s problémy se střevem. Při kontrolách se mě ani nezeptala, jak se cítím, jen mi předepsala další léky a ať zas přijdu na kontrolu.. Jen mě vždycky vystrašila, že se to může zhoršit a pořád mi říkala ať jedu do lázní.
Přešla jsem k jiné doktorce a konečně jsem poznala,co je to osobní přístup k pacientovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobra lekarka.ochotna a pecliva.


R

Velmi milá, hodná a pečlivá paní doktorka.


I

Je to super lékařka, věnuje se pasietovi jako celku, neznám lepšího internistu, mohu všem jen doporučit.


A

Vynikající přístup k pacientům. Vše vysvětlí, poradí. Je obklopena kvalitníma sestrama a dohromady fungují jako švýcarské hodinky. Nic neodbude, vše dotáhne do konce ku spokojenosti pacienta. Je slušná a dovede se vcítit do duše pacienta. Kolonoskopie v jejím podání je lahůdka. Děkuji


P

Je to super doktorka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti