Praktický lékař pro dospělé
Na Kopci 9, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

žasnu jak si někdo dokáže stěžovat na to,že byl odeslán na rentgen s ramenem :) Nic se asi nenašlo a odnáší to paní doktorka.
Jsem pacient a né odborník,ale je to vynikající diagnostik s lidským přístupem.V naší rodině se u nikoho nespletla a když má pochybnosti,pošle ke specialistovi, což je normální.Chodím k paní doktorce víc jak 30 let a neměnil bych.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Po návštěvě fitness, kde jsem poranila rameno jsem navštívila Mudr.Rotovou. Ta mě nevyšetřila, neposlala na RTG nebo k ortopedovi. Pouze napsala Aulin na bolest. Nyní po 5 letech se objevily velké bolesti ramene. Navštívila jsem ortopedii v Motole, kde mi udělali RTG a MR. Našli velký nález několik let starý, neléčený. Musela jsem podstoupit náročnou operaci. Absolutně nedoporučuji!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Od te doby, co k ni nechodim, nemam zdravotni potize.
Neudelala zakladni vysetreni, nepatrala po pricine. Nekolik let neuspesne lecene symptomy. Zmenila jsem lekarku, nasla se hned pricina a jsem zcela bez obtizi.
Pristup mizerny. V zivote me nevysetrila, vzdy jen kratke popovidani na zidli.
Nedoporucuji, pokud mate zdravotni potize

Paní doktorka je velmi příjemná, zkušená a zodpovědná. Chodím k ní od chvíle, kdy tam nastoupila a neměnil bych. Sestřička je poněkud svérázná, ale vyjít se s ní dá. Pokud se přistoupí na její pravidla, tak bývá velmi často i milá a dá se s ní i povídat. Jednoznačně doporučuji.

již k ní nechodím, změnila jsem lékařku

Vždy dobře poradila, skvělý přístup, příjemná, jsem velmi spokojená.

Já jsem prozatím měl na doktorky vždycky štěstí. Ať na dětskou nebo teď na praktickou. Nikdy jsem neměl sebemenší problém, vždy mi vyšli vstříc. Ze sestřičky jde respekt, ale aspoň tam nechoděj lidi jen proto, že se doma nuděj. Když vyleze a promluví, všichni, kteří nemají opravdu problém jsou pryč a tak to ma být. Paní doktorka skvělá. Kdykoliv jsem potřeboval, poradila, pomohla. Můžu jen doporučit. 10 z 10 bludišťáků

Odbornost lékařky na skvělé úrovni, pokud si v čemkoliv není jistá, vyhledá odborníka a zařídí u něj i přijetí. Předpis medikamentů skutečně dle potřeby a účinnosti, zná i moderní trendy a pokud tápe, rychle umí vyhledat speciální léčivo v odborných podkladech. Nepředepisuje tedy jen dle provizí farmaceutických firem, jak je to patrné jinde. Také nepředepisuje léky, pokud nejsou potřeba, zastánce ochrany organizmu před zbytečnými antibiotiky, atd.
Sestra je možná svérázná a na první pohled nepříjemná a protivná, ale dáte-li se s ní do řeči a potřebujete pomoct a překonáte její odstup, umí poradit a ráda i pomůže. Už mě i 2x překvapila svými znalostmi a i pomohla zdarma s určitým drahým lékem.
V čekárně je to fakt někdy běs a často mívám i pocit, že tam pacienty nechávají vyhnít často až příliš dlouho. Bývalo ale mnohem hůř, sídlí na Žižkově vrchu, kde je převaha důchodců. Důchodci se v hospodách nescházejí, kavárny zde nejsou a dřív jich byla plná čekárna. Až ve volbách zvítězí nepraví a bude zase socialističtější zdravotnctví, bude to opět oblíbené místo pro důchodce a kapacitně nebude čekárna ani stačit.

Není co dodat..trochu zdlouhavé,ale pečlivé.

ok