Pavla Rotová, praktický lékař Jablonec nad Nisou

Praktický lékař

Na Kopci 9, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Od te doby, co k ni nechodim, nemam zdravotni potize.
Neudelala zakladni vysetreni, nepatrala po pricine. Nekolik let neuspesne lecene symptomy. Zmenila jsem lekarku, nasla se hned pricina a jsem zcela bez obtizi.
Pristup mizerny. V zivote me nevysetrila, vzdy jen kratke popovidani na zidli.
Nedoporucuji, pokud mate zdravotni potize

Paní doktorka je velmi příjemná, zkušená a zodpovědná. Chodím k ní od chvíle, kdy tam nastoupila a neměnil bych. Sestřička je poněkud svérázná, ale vyjít se s ní dá. Pokud se přistoupí na její pravidla, tak bývá velmi často i milá a dá se s ní i povídat. Jednoznačně doporučuji.

již k ní nechodím, změnila jsem lékařku

Vždy dobře poradila, skvělý přístup, příjemná, jsem velmi spokojená.

Já jsem prozatím měl na doktorky vždycky štěstí. Ať na dětskou nebo teď na praktickou. Nikdy jsem neměl sebemenší problém, vždy mi vyšli vstříc. Ze sestřičky jde respekt, ale aspoň tam nechoděj lidi jen proto, že se doma nuděj. Když vyleze a promluví, všichni, kteří nemají opravdu problém jsou pryč a tak to ma být. Paní doktorka skvělá. Kdykoliv jsem potřeboval, poradila, pomohla. Můžu jen doporučit. 10 z 10 bludišťáků

Odbornost lékařky na skvělé úrovni, pokud si v čemkoliv není jistá, vyhledá odborníka a zařídí u něj i přijetí. Předpis medikamentů skutečně dle potřeby a účinnosti, zná i moderní trendy a pokud tápe, rychle umí vyhledat speciální léčivo v odborných podkladech. Nepředepisuje tedy jen dle provizí farmaceutických firem, jak je to patrné jinde. Také nepředepisuje léky, pokud nejsou potřeba, zastánce ochrany organizmu před zbytečnými antibiotiky, atd.
Sestra je možná svérázná a na první pohled nepříjemná a protivná, ale dáte-li se s ní do řeči a potřebujete pomoct a překonáte její odstup, umí poradit a ráda i pomůže. Už mě i 2x překvapila svými znalostmi a i pomohla zdarma s určitým drahým lékem.
V čekárně je to fakt někdy běs a často mívám i pocit, že tam pacienty nechávají vyhnít často až příliš dlouho. Bývalo ale mnohem hůř, sídlí na Žižkově vrchu, kde je převaha důchodců. Důchodci se v hospodách nescházejí, kavárny zde nejsou a dřív jich byla plná čekárna. Až ve volbách zvítězí nepraví a bude zase socialističtější zdravotnctví, bude to opět oblíbené místo pro důchodce a kapacitně nebude čekárna ani stačit.

Není co dodat..trochu zdlouhavé,ale pečlivé.

ok

paní doktorka je odborník na pravém místě, velmi chytrá žena a že není na všechny příjemná? Zapátrejte ve vlastním svědomí, jak vy jednáte s lékaři a jak k nim přistupujete. On totiž přístup : doktore, mám problém, tak mi ho okamžitě vyřešte asi nebude to pravý ořechový....

Paní doktorku hodnotím určitě jako jednu z velmi dobrých lékařů.Já osobně ji děkuji dvakrát za rychlé a pohotové rozhodnutí které mě zachránilo život.