Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Nepomuk s.r.o. pediatrická konzultace

Ani doktorka velmi ochotna a vzdy se vsim rozumne a podrobne probere veskere moznosti.za me super lekarka na svem miste.


N
Ověřeny pacient

k paní doktorce mi chodí všechny 3 děti a super,akorát mě zamrzelo že mi nejmladší syn po očkování odmítal jíst a během týdne spadl o 100g a hned nařídila dokrm po kojení,já to nevzdala a kojíme vesele dál a váha opět stoupá :D jinak super ženská,jak dr,tak sestřička


L

S paní doktorkou nejsem spokojená. Moje dcera chodí k paní doktorce Bártíkové, ale v době, kdy byla nemocná měla bohužel dovolenou. Tak jsem musela k paní doktorce Hrubé, přišla jsem do čekárny v 11hod. Mezi dveřmi mi bylo řečeno, že mají polední přestávku a pacienty od paní doktorky Bártíkové přijímají pouze do 10.hod. Malá měla kašel a dávila se mi. Opět mezi dveřmi mi doporučila některé léky, aniž by se na malou podívala. Přitom jsem jí zdůrazňovala, že starší dcera měla před 14ti dny zápal plic. Paní doktorka nereagovala a neošetřila nás. Naštěstí to zápal plic nebyl, ale co kdyby se někdy jednalo o něco horšího. K této paní doktorce už nikdy!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

pani doktorka hruba je opravdu spolehliva doktorka a je moc prijemna dokaze poradit i vylecit chodim kni moooooc rada a bude kni chodit i ma dcera protoze je nejschopnejsi lekarka v celem nepomuku doporucuji vsem!!!!!


Vždy velmi ochotná,nemůžu říct nic špatného.


V

Velmi ochotná a spolehlivá lékařka. vždy nám dobře poradila i vyléčila.


M

Tak my jsme velmi spokojení.
Zvláštní hodiny pro zdravé a pro nemocné, k dětem velmi přijemná a empatická a to jak sestřička tak doktorka.
Léčení spolehlivé, používá moderní metody - např. crp, je ochotná poradit i po telefonu, uklidnit. Vždy má na nás čas, probere i další možnosti léčení. Nenasazuje antibiotika pokud nejsou nutná.D

Vyšetřuje podle nálady.Nedokáže diagnostikovat.Jeden den jdete k ní a druhý den jedete na pohotovost.Vážně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti