MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih
    70030 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

• velmi dobrý

Zodpovědný, ačkoliv nepatřím mezi pacienty s akutní závažnou chorobou, nikdy neopomene provést důkladné vyšetření a navíc má schpnost vysvětlit stav pacienta dostupným způsobem. J. H.

• velmi dobrý

Lékař perfektní, příjemný, ochotný. Sestřička pravý opak, nepříjemná, arogantní, pacienti jí očividně obtěžují.

• velmi dobrý

Jsem s panem doktorem spokojený. Zdravotní péče je dobrá.

• velmi dobrý

velice příjemný,milý a hlavně odborník a specialista ve své profesi.Navštívila jsem jeho ambulanci několikrát a vždy jsem odcházela s pocitem,že rozhodnutí,které pan doktor učinil je to pravé. Nikdy jsem se nemýlila,bylo to rozhodnuti správné. Touto cestou velice děkuji za péči lékaře a sestřičky. Vděčná pacientka

• dobrý

byla jsem spokojena.p.m.