Odborný lékař urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kontrola

3. 7. 2019
Po dnešní návštěvě lékaře, kde se léčím, jsem dospěla k názoru, že naše zdravotnictví je stále horší a horší. výsledky mého léčení byly negativní, tak mi lékař sdělil, že antibiotika nezabrala, tak mi předepíše jiné. Doma jsem z příbalového letáku zjistila, že když mám alergii na penicilín, tak je nemám používat a ihned informovat svého lékaře. V dobré víře jsem šla zpět, oznámit to lékaři, ale ten mi začal nadávat, proč jsem mu neřekla, že mám na penicilín alergii, byl tak arogantní, že jsem z něj dostala strach, aby mi neublížil, přitom měl od mé obvodní lékařky zprávu, kde tato informace byla . Pak mi předepsal nové antibiotika, které byly stejné, kterými mně léčil neúspěšně předtím. Po sestře jsem chtěla, aby se mi podívala do zdravotní dokumentace, kde tuto informaci mají, ale ta začala hystericky po mně řvát, že mi nic neukáže a mám prý z ordinace vypadnout. Je to názorná ukázka toho, v jakém stavu naše zdravotnictví je, pokud zdravotnický perzonál udělá nějakou chybu, kterou pacienta ohrozí na zdraví, tak místo omluvy jsou arogantní, a sprostí. Hold zdravotnictví už dávno není službou občanům, ale nástrojem nadřazenosti a moci.
Lenka Bahrová.

Zodpovědný, ačkoliv nepatřím mezi pacienty s akutní závažnou chorobou, nikdy neopomene provést důkladné vyšetření a navíc má schpnost vysvětlit stav pacienta dostupným způsobem. J. H.

Lékař perfektní, příjemný, ochotný. Sestřička pravý opak, nepříjemná, arogantní, pacienti jí očividně obtěžují.

Jsem s panem doktorem spokojený. Zdravotní péče je dobrá.

velice příjemný,milý a hlavně odborník a specialista ve své profesi.Navštívila jsem jeho ambulanci několikrát a vždy jsem odcházela s pocitem,že rozhodnutí,které pan doktor učinil je to pravé. Nikdy jsem se nemýlila,bylo to rozhodnuti správné. Touto cestou velice děkuji za péči lékaře a sestřičky. Vděčná pacientka

byla jsem spokojena.p.m.

výborný lékař,příjemný