Ordinace lékaře internisty
Nádražní 12, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace lékaře internisty Jiný

Nejlepší Doktor všech dob! Milý a ochotný. Odhalil pro první návštěvě to, co jiných 5 neodhalilo za půl roku. Úžasný člověk na svém místě!

Umístění: Ordinace lékaře internisty Jiný

Lékař na svém místě , léčí mne již skoro 25 let .V začátcích mých potíží byl jediný kdo byl ochotný z lékařů vzít si mne do péče.Mudr. Vackovi opravdu velké DĚKUJI .

Umístění: Ordinace lékaře internisty zjištění cukrovky

jeden z nejlepších internistů v Českých Budějovicích.Vřele doporučiji.
Chodím k němu už řadu let a vždy mi profesionálě pomohl.

MUDr. Vacek léčí mě i mojí manželku k naší naprosté spokojenosti. Jako člověk je také velmi sympatický. Štěpán

Pan Mudr Vacek je lékař na svém místě .Velice ochotný..Léčím se u něj několik let.
Mirek z ČBudějovic

Velice dobrý lékař , svědomitý zachránil mi život ,při nejmenčím zdraví , chodím k němu s duvěrou na pravidelné kontroly .

Jestli je pan doktor Vacek nejlepší doktor v Českých Budějovicích, to mohu těžko posoudit, když tu většinu doktorů neznám. K p.Dr.Vackovi chodím pravidelně ( s cukrovkou ) již řadu let a jsem s jeho přístupem a léčením maximálně spokojený. Zaslouží si jedničku, respektive 5 hvězdiček.

U

Hodnotím jako velmi dobrého ,ochotného a profesionálního lékaře internistu.Doporučuji i jiným pacientům.Je vidět ,že jeho odbornost je na kvalitní úrovni.

Je to nejlepší lékař v Budějovicích. Provádí důkladná vyšetření a kde ostatní lékaři selhali, tam on během krátké doby uspěl!

Profesionální přístup má zájem o pacienta,při vyšetrení je skušený .Má zájem také o celkový zdravotní stav pacienta,tak to odceňuji.