Pavel Šuster, gynekolog Jihlava

MUDr. Pavel Šuster

Uložit

Gynekolog Více

54 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ž
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Těhotenství

Pan doktor sice není vždy sympatický ,ale vždy mi poradil a pomohl ,v těhotenství jsem měla problémy,ale nic nepodcenil , sám zvedl telefon a objednal k jiným specialistům,..mohu jen doporučit.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor má moji plnou důvěru, péče v rizikovém těhotenství byla špičková. Pan doktor je profesionál, během dalších zdravotních problémů mi vždy dobře poradil, nasměroval mě a probral se mnou průběh léčby. A nemám co vytknout. Naopak. Doporučuji.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor se vždycky choval příjemně a profesionálně, bohužel zná na všechno jen jeden jediný lék - hormonální antikoncepci, kterou já odmítám. Tudíž jsme se zasekli na tom, že on doporučuje antikoncepci při každém vyšetření (při nepravidelnosti v cyklu, po operaci cysty na vaječníku - prý je to prevence proti dalším cystám). Následně se přístup začal ochlazovat, asi jsem moc umíněná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Přistěhovala jsem se do Jihlavy a hledání gynekologa byl tedy proces, hlavně proto, že mám strach z lékařů. Vybrala jsem si, dle recenzí, MUDr. Šustera. Po dnešní prohlídce není důvod tohoto rozhodnutí litovat. Sestřičky má velmi milé a empatické, on sám klidný a trpělivý. Vysvětlil vše, co hodlal dělat, byl chápavý k mé nervozitě (nejspíš si myslel své, ale i kdyby - najevo to nedal a zbytek je mi fuk :) )
Vybavení ordinace je taky dobré. Takže mé první dojmy jsou rozhodně pozitivní.


E
Ověřeny pacient

Nemám ráda tento způsob hodnocení. Nicméně u pana doktora udělám výjimku. Považuji ho za poctivého a pracovitého člověka, který mi vždy pomohl. Své práci se věnuje na 100%, je vynikající odborník s pacientkami velmi dobře komunikuje, vše vysvětlí. Sestřička je také výborná.


P
Ověřeny pacient

Recenze nepíšu, ale udělám vyjímku, aby to pomohlo k rozhodnutí nějaké mladé díwce. Celkově jsem velmi zklamaná a již bych pana doktora nikomu nedoporučila. Chodila jsem na očkování proti rakovině děložního čípku, v té době ještě k MUDr. Činčerovi (předchozí lékař v ordinaci). Ale když jsem se dostavila na třetí injekci byl už pan doktor v důchodu a já se poprvé seznámila s MUDr. Šustrem (jeho nástupcem v ordinaci). Injekce "dvojitý dávkovač" mi vždy byl aplikován do stehna, ale pan doktor si nenechal říct a vpravil mi jí do ruky a já týden nic neunesla. Což by nebylo tak hrozné. Nedávno jsem otěhotněla a hned informovala lékaře, bylo to cca ve 14 dni těhotenství. Ke konci prvního trimestru (3 měsíc) jsem odešla. Protože víc jsem se dozvěděla od kamarádek než od doktora. Neřekl nic o folátech nebo kyselině listové, vitamínech žádný brožury, dárkové balíčky, těhotenská karta nic. Jen jsem platila 30 Kč + 50 Kč jedna foto z ultrazvuku. Nový lékař se mě ptal, jak mi dopadly výtěry čípku, které se dělají na začátku těhotenství, netušila jsem, protože mi žádné nebyly dělány. Takže i když dojíždím vím že jsem v dobrých rukách, nic se neplatí a mám neskutečně mnoho fotek a video v 3D zadarmo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

skvělý, příjemný doktor, ošetření bez bolesti a jako bonus přijemná sestra.. mohu doporučit


S
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se přihlásila, když jsem se přistěhovala z jiného města. Je velmi milý, vše vysvětlí,
myslím si, že je i vynikající odborník, konečně mi někdo objasnill příčinu potíží, které mám.


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám špatné zkušenosti. Jsem těhotná a narazila jsem na pana doktora, který mě měl vyšetřit na vyžádání mého gynekologa, jelikož jsem měla den předtím špatný krevní tlak, tvrdnutí břicha atd.. Natočil mi akorád křivku a změřil tlak, nic jiného. Ani se mě nedotkl, na to že jsem ve 37. týdnu těhotenství. Neprohmatal břicho ani nezkontroloval čipek vůbec nic-Nakonec mi řekl že mám syndrom bílých pláštů a že si neumím naměřit tlak, tak to mě dostalo nejvíc, když za celou dobu jsem s tím neměla problémi. Je nepříjemný, arogantní, akorád z nás udělal blbce. Doufám, že už nikdy na něho nenarazím! Nedoporučuji. Janča

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mě operoval, předtím mě velice podrobně se vším seznámil, dokonce otevřeně upozornil na určitý možný diskomport po operaci, ale vše se mu povedlo na jedničku a připadám si, jako bych nikdy žádné problémy neměla. Velice mu vděčím za zlepšení kvality svého života a také s ním souhlasím, že určité zákroky je lepší dělat v mladším a středním věku a ne je odsouvat, jak hlásají mnozí jiní.
Já opravdu doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti