MUDr.

Pavel Štrympl , Ph.D.

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

http://www.orl-auris.cz Naše ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zajišťuje komplexní vyšetření a léčbu chorob uší, nosu a krku, ale i hraničních oblastí (např. chrápání a ... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Lumírova 639/2
    tel: 596 747 056

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna Více

Služby

Nastřelení náušnice studex (1 aplikace včetně náušnice) 230 Kč
    Odběr crp (rozlišení virové a bakteriální infekce) 100 Kč
    Vyšetření pro řidičský průkaz 350 Kč
    Vyšetření pro sportovní účely 350 Kč

• Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava

17.listopadu 1790
    tel. 597 373 040

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

Naše ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zajišťuje komplexní vyšetření a léčbu chorob uší, nosu a krku, ale i hraničních oblastí (např. chrápání a jiné poruchy spánku, poruchy rovnováhy aj.) dospělých i dětí.

K vyšetření u nás není třeba doporučení od praktického lékaře.

Hovoříme anglicky.

• otorinolaryngologie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V

Pan doktor Štrympl je nejen opravdovým odborníkem,ale především je velmi empatický k pacientům. Jeho laskavý přístup a profesionální jednání stojí za dojíždění z dálky pres 200km. S dcerkou jsme absolvovali návštěvy u různých ORL specialistů v různých krajích,ale teprve zde se cítíme v tech nejlepších rukou. Vřele doporučuji!!!!

• P

Pana doktora mohu vřele doporučit. Sice není možné se objednat, takže si zkrátka musíte v čekárně posedět, ale jakmile se dostanete do ordinace, tak víte jistě, že je o vás profesionálně postaráno a to v pozitivní atmosféře a s úsměvem na rtech. Pan doktor byl velmi pečlivý, nic nezanedbal, ptal se, na co mohl, aby zjistil, kde přesně je problém, provedel všechny testy, které byly v ordinaci možné a čeká mne další vyšetření, tentokrát už na otoneurologii. Vřele doporučuji!

• Vřele doporučuji,jak pro děti,tak i dospělé. Odborný přístup,citlivost,skvělý diagnostik,perfektni lékař.

• Pan doktor je asi nejlepší a nejpříjemnější člověk, který v tomto oboru pracuje. S dětmi k němu chodím s naprostou důvěrou a děkuji mu za veškerou péči i nádherný lidský přístup. Kohoutková

• J

Chodím k panu doktorovi se svými 2 dětmi, a jsem velice spokojená s jo přístupem.Dětem i mně vše vysvětlí, uklidní a člověk hned odchází s lepším pocitem, že bude líp. Sestřička je také moc hodná. Takže za nás velká spokojenost.

• Výborný specialista s velmi lidským přístupem. V šikovných rukách pana doktora se i bolestivý zákrok stává bezbolestným :)). Doufám, že budete, pane doktore, mimo soukromé praxe pokračovat i v operování, protože v tom jste taky jednička - vlastní zkušenost!!!

• U pana doktora jsem byla minulý týden poprvé. Byla jsem mile překvapena jeho velmi příjemným vystupováním a ochotou pomoci při mých potížích. V dnešní době se s tím setkávám spíše zřídka. V přístupu k pacientovi je vzorovým příkladem pro ostatní lékaře. Kéž by takový zůstal stále. Přeji mu hodně úspěchů v jeho práci i osobním životě.

• Je to můj nejoblíbenější lékař. Jsem hodně nemocná, navštěvuji nedobrovolně spoustu ambulancí a nemocnic a k panu doktorovi Štrymplovi se pokaždé těším. Nejen že je výborný odborník, diagnostik, lékař, ale také člověk, který si s pacientem umí normálně promluvit o všem možném a to je docela vzácné. Momentálně je pan doktor po těžké operaci, tak mu přeji ať je mu co nejdříve lépe a už se mu to nikdy nevrátí. Děkuji Vám, pane doktore, že existujete, že k Vám mohu chodit, za operaci, která dopadla výborně a přeji hodně zdraví. Všem pacientům pana doktora Štrympla mohu jen a jen doporučit!!!!

• K panu doktorovi Štrymplovi chodím přibližně tři roky a jsem s jeho péčí i přístupem velmi spokojená a jako lékaře bych ho rozhodně neměnila. V mém případě byl nejen výborný diagnostik, ale stejně kvalitně se ujal i mé léčby. Jako člověk je milý, usměvavý, vždycky mě vyslechne a i nepříjemné zákroky jsou v jeho rukou téměř bezbolestné. Takových lékařů kdyby bylo více, byly bych spokojená. Děkuji Vám, pane doktore :-)!!

• Dnes jsem byl na pohotovosti ORL, a byl jsem velice spokojený s ošetřením a přístupem pana doktora Štrympla a zdravotní sestry. Takových doktoru je u nás bohužel málo, a byl bych rád, kdyby byli všichni tak vstřícní.