Lumírova 639/2,
Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Aplikace náušnice klasickou metodou (1 aplikace) • 150 Kč

Nastřelení náušnice Studex (1 aplikace včetně náušnice) • 230 Kč

Odběr CRP (rozlišení virové a bakteriální infekce) • 100 Kč +5 Více

Preventivní vyšetření sluchu (riziko hluku) • 350 Kč

Vystavení posudku o zdravotním stavu • 200 Kč

Vyšetření pro sportovní účely • 350 Kč

17.listopadu 1790,
Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava (mapa)

http://www.orl-auris.cz Naše ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zajišťuje komplexní vyšetření a léčbu chorob uší, nosu a krku, ale i hraničn...

Aplikace náušnice klasickou metodou (1 aplikace)

150 Kč

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Nastřelení náušnice Studex (1 aplikace včetně náušnice)

230 Kč

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Odběr CRP (rozlišení virové a bakteriální infekce)

100 Kč

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Preventivní vyšetření sluchu (riziko hluku)

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Vystavení posudku o zdravotním stavu

200 Kč

Vyšetření pro sportovní účely

Vyšetření pro zbrojní průkaz

Vyšetření pro řidičský průkaz

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava uši

Dobrý den ,
smekám , velká ucta , stělesnění lekaře,
ucta k pacinetovy, pochopení , lečba, naprosto skvělý přistup,každý pacient si muže přát takoveho p.Doktora!, a v neposlední řadě vás přivítá neskutečně milá sestřička, co si více muže přát pacien v bolesti a nemoci. Více takových lidí .
Děkuji Choleva Lukáš

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Uz to tady padlo, ale ano, zjeveni, ten pocit jsem mela pocit pri prvni navsteve. V teto ordinaci je naprostym standardem to, co je jinde naprosto nemyslitelne. Ostatni lekari by si z toho meli brat priklad. Pan doktor je odbornik na svem miste, nejen, ze peclive vysetri, vychlechne a navrhne lecbu, vytiskne zpravu a recept - to vse rychle a svizne, pritom nikdy nemate pocit, ze by vas odbyl. Pani sestricka take zaslouzi velkou pochvalu z moc mily pristup a organizaci prilivu pacientu. Kazdy komu jsem pana doktora doporucila odchazel se stejnym dojmem a za to jsem rada.

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Dlouhotrvající problémy

Musím říct, že pan doktor na mě zapůsobil jako zjevení. Vyslechl mě, přesně diagnostikoval můj problém, který se táhl přes dva roky a jiný ORL lékař mě po prohlídce poslal domů, že mi nic není. Jeho rada mi ihned ten den pomohla a problém byl vyřešen. Vše mi podrobně vysvětloval, velice citlivý přístup při vyšetření. Z lidské i profesionální stránky naprosto skvělý. Mohu jen doporučit.

Pan doktor Štrympl je nejen opravdovým odborníkem,ale především je velmi empatický k pacientům. Jeho laskavý přístup a profesionální jednání stojí za dojíždění z dálky pres 200km. S dcerkou jsme absolvovali návštěvy u různých ORL specialistů v různých krajích,ale teprve zde se cítíme v tech nejlepších rukou. Vřele doporučuji!!!!

Pana doktora mohu vřele doporučit. Sice není možné se objednat, takže si zkrátka musíte v čekárně posedět, ale jakmile se dostanete do ordinace, tak víte jistě, že je o vás profesionálně postaráno a to v pozitivní atmosféře a s úsměvem na rtech. Pan doktor byl velmi pečlivý, nic nezanedbal, ptal se, na co mohl, aby zjistil, kde přesně je problém, provedel všechny testy, které byly v ordinaci možné a čeká mne další vyšetření, tentokrát už na otoneurologii. Vřele doporučuji!

Vřele doporučuji,jak pro děti,tak i dospělé. Odborný přístup,citlivost,skvělý diagnostik,perfektni lékař.

Pan doktor je asi nejlepší a nejpříjemnější člověk, který v tomto oboru pracuje. S dětmi k němu chodím s naprostou důvěrou a děkuji mu za veškerou péči i nádherný lidský přístup. Kohoutková

Chodím k panu doktorovi se svými 2 dětmi, a jsem velice spokojená s jo přístupem.Dětem i mně vše vysvětlí, uklidní a člověk hned odchází s lepším pocitem, že bude líp. Sestřička je také moc hodná. Takže za nás velká spokojenost.

Výborný specialista s velmi lidským přístupem. V šikovných rukách pana doktora se i bolestivý zákrok stává bezbolestným :)). Doufám, že budete, pane doktore, mimo soukromé praxe pokračovat i v operování, protože v tom jste taky jednička - vlastní zkušenost!!!

• otorinolaryngologie