MUDr.

Pavel Štrympl

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • P
  Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., OstravaSlužby: Dlouhotrvající problémy

  Musím říct, že pan doktor na mě zapůsobil jako zjevení. Vyslechl mě, přesně diagnostikoval můj problém, který se táhl přes dva roky a jiný ORL lékař mě po prohlídce poslal domů, že mi nic není. Jeho rada mi ihned ten den pomohla a problém byl vyřešen. Vše mi podrobně vysvětloval, velice citlivý přístup při vyšetření. Z lidské i profesionální stránky naprosto skvělý. Mohu jen doporučit.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • http://www.orl-auris.cz

   Naše ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zajišťuje komplexní vyšetření a léčbu chorob uší, nosu a krku, ale i hraničních oblastí (např. chrápání a jiné poruchy spánku, poruchy rovnováhy aj.) dospělých i dětí.

   K vyšetření u nás není třeba doporučení od praktického lékaře.

   Hovoříme anglicky.

  Specializace

  • otorinolaryngologie

  Služby

  Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

  Lumírova 639/2, tel: 596 747 056

  Preventivní vyšetření sluchu (riziko hluku) 350 Kč
  Nastřelení náušnice studex (1 aplikace včetně náušnice) 230 Kč
  Aplikace náušnice klasickou metodou (1 aplikace) 150 Kč
  Odběr crp (rozlišení virové a bakteriální infekce) 100 Kč
  Vystavení posudku o zdravotním stavu 200 Kč
  Vyšetření pro řidičský průkaz 350 Kč
  Vyšetření pro zbrojní průkaz 350 Kč
  Vyšetření pro sportovní účely 350 Kč

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • P
   Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., OstravaSlužby: Dlouhotrvající problémy

   Musím říct, že pan doktor na mě zapůsobil jako zjevení. Vyslechl mě, přesně diagnostikoval můj problém, který se táhl přes dva roky a jiný ORL lékař mě po prohlídce poslal domů, že mi nic není. Jeho rada mi ihned ten den pomohla a problém byl vyřešen. Vše mi podrobně vysvětloval, velice citlivý přístup při vyšetření. Z lidské i profesionální stránky naprosto skvělý. Mohu jen doporučit.

  • V

   Pan doktor Štrympl je nejen opravdovým odborníkem,ale především je velmi empatický k pacientům. Jeho laskavý přístup a profesionální jednání stojí za dojíždění z dálky pres 200km. S dcerkou jsme absolvovali návštěvy u různých ORL specialistů v různých krajích,ale teprve zde se cítíme v tech nejlepších rukou. Vřele doporučuji!!!!

  • P

   Pana doktora mohu vřele doporučit. Sice není možné se objednat, takže si zkrátka musíte v čekárně posedět, ale jakmile se dostanete do ordinace, tak víte jistě, že je o vás profesionálně postaráno a to v pozitivní atmosféře a s úsměvem na rtech. Pan doktor byl velmi pečlivý, nic nezanedbal, ptal se, na co mohl, aby zjistil, kde přesně je problém, provedel všechny testy, které byly v ordinaci možné a čeká mne další vyšetření, tentokrát už na otoneurologii. Vřele doporučuji!

  • Vřele doporučuji,jak pro děti,tak i dospělé. Odborný přístup,citlivost,skvělý diagnostik,perfektni lékař.

  • Pan doktor je asi nejlepší a nejpříjemnější člověk, který v tomto oboru pracuje. S dětmi k němu chodím s naprostou důvěrou a děkuji mu za veškerou péči i nádherný lidský přístup. Kohoutková

  • J

   Chodím k panu doktorovi se svými 2 dětmi, a jsem velice spokojená s jo přístupem.Dětem i mně vše vysvětlí, uklidní a člověk hned odchází s lepším pocitem, že bude líp. Sestřička je také moc hodná. Takže za nás velká spokojenost.

  • D

   Výborný specialista s velmi lidským přístupem. V šikovných rukách pana doktora se i bolestivý zákrok stává bezbolestným :)). Doufám, že budete, pane doktore, mimo soukromé praxe pokračovat i v operování, protože v tom jste taky jednička - vlastní zkušenost!!!

  • D

   U pana doktora jsem byla minulý týden poprvé. Byla jsem mile překvapena jeho velmi příjemným vystupováním a ochotou pomoci při mých potížích. V dnešní době se s tím setkávám spíše zřídka. V přístupu k pacientovi je vzorovým příkladem pro ostatní lékaře. Kéž by takový zůstal stále. Přeji mu hodně úspěchů v jeho práci i osobním životě.

  • J

   Je to můj nejoblíbenější lékař. Jsem hodně nemocná, navštěvuji nedobrovolně spoustu ambulancí a nemocnic a k panu doktorovi Štrymplovi se pokaždé těším. Nejen že je výborný odborník, diagnostik, lékař, ale také člověk, který si s pacientem umí normálně promluvit o všem možném a to je docela vzácné. Momentálně je pan doktor po těžké operaci, tak mu přeji ať je mu co nejdříve lépe a už se mu to nikdy nevrátí. Děkuji Vám, pane doktore, že existujete, že k Vám mohu chodit, za operaci, která dopadla výborně a přeji hodně zdraví. Všem pacientům pana doktora Štrympla mohu jen a jen doporučit!!!!

  • J

   K panu doktorovi Štrymplovi chodím přibližně tři roky a jsem s jeho péčí i přístupem velmi spokojená a jako lékaře bych ho rozhodně neměnila. V mém případě byl nejen výborný diagnostik, ale stejně kvalitně se ujal i mé léčby. Jako člověk je milý, usměvavý, vždycky mě vyslechne a i nepříjemné zákroky jsou v jeho rukou téměř bezbolestné. Takových lékařů kdyby bylo více, byly bych spokojená. Děkuji Vám, pane doktore :-)!!