Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Uz to tady padlo, ale ano, zjeveni, ten pocit jsem mela pocit pri prvni navsteve. V teto ordinaci je naprostym standardem to, co je jinde naprosto nemyslitelne. Ostatni lekari by si z toho meli brat priklad. Pan doktor je odbornik na svem miste, nejen, ze peclive vysetri, vychlechne a navrhne lecbu, vytiskne zpravu a recept - to vse rychle a svizne, pritom nikdy nemate pocit, ze by vas odbyl. Pani sestricka take zaslouzi velkou pochvalu z moc mily pristup a organizaci prilivu pacientu. Kazdy komu jsem pana doktora doporucila odchazel se stejnym dojmem a za to jsem rada.

Lumírova 639/2,
Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Preventivní vyšetření sluchu (riziko hluku) (350 Kč)

Nastřelení náušnice studex (1 aplikace včetně náušnice) (230 Kč)

Aplikace náušnice klasickou metodou (1 aplikace) (150 Kč) + 5 Více

Odběr crp (rozlišení virové a bakteriální infekce) (100 Kč)

Vystavení posudku o zdravotním stavu (200 Kč)

Vyšetření pro řidičský průkaz (350 Kč)

17.listopadu 1790,
Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava (mapa)

http://www.orl-auris.cz Naše ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zajišťuje komplexní vyšetření a léčbu chorob uší, nosu a krku, ale i hraničn...

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Dlouhotrvající problémy

Musím říct, že pan doktor na mě zapůsobil jako zjevení. Vyslechl mě, přesně diagnostikoval můj problém, který se táhl přes dva roky a jiný ORL lékař mě po prohlídce poslal domů, že mi nic není. Jeho rada mi ihned ten den pomohla a problém byl vyřešen. Vše mi podrobně vysvětloval, velice citlivý přístup při vyšetření. Z lidské i profesionální stránky naprosto skvělý. Mohu jen doporučit.

Pan doktor Štrympl je nejen opravdovým odborníkem,ale především je velmi empatický k pacientům. Jeho laskavý přístup a profesionální jednání stojí za dojíždění z dálky pres 200km. S dcerkou jsme absolvovali návštěvy u různých ORL specialistů v různých krajích,ale teprve zde se cítíme v tech nejlepších rukou. Vřele doporučuji!!!!

Pana doktora mohu vřele doporučit. Sice není možné se objednat, takže si zkrátka musíte v čekárně posedět, ale jakmile se dostanete do ordinace, tak víte jistě, že je o vás profesionálně postaráno a to v pozitivní atmosféře a s úsměvem na rtech. Pan doktor byl velmi pečlivý, nic nezanedbal, ptal se, na co mohl, aby zjistil, kde přesně je problém, provedel všechny testy, které byly v ordinaci možné a čeká mne další vyšetření, tentokrát už na otoneurologii. Vřele doporučuji!

Vřele doporučuji,jak pro děti,tak i dospělé. Odborný přístup,citlivost,skvělý diagnostik,perfektni lékař.

Pan doktor je asi nejlepší a nejpříjemnější člověk, který v tomto oboru pracuje. S dětmi k němu chodím s naprostou důvěrou a děkuji mu za veškerou péči i nádherný lidský přístup. Kohoutková

Chodím k panu doktorovi se svými 2 dětmi, a jsem velice spokojená s jo přístupem.Dětem i mně vše vysvětlí, uklidní a člověk hned odchází s lepším pocitem, že bude líp. Sestřička je také moc hodná. Takže za nás velká spokojenost.

Výborný specialista s velmi lidským přístupem. V šikovných rukách pana doktora se i bolestivý zákrok stává bezbolestným :)). Doufám, že budete, pane doktore, mimo soukromé praxe pokračovat i v operování, protože v tom jste taky jednička - vlastní zkušenost!!!

U pana doktora jsem byla minulý týden poprvé. Byla jsem mile překvapena jeho velmi příjemným vystupováním a ochotou pomoci při mých potížích. V dnešní době se s tím setkávám spíše zřídka. V přístupu k pacientovi je vzorovým příkladem pro ostatní lékaře. Kéž by takový zůstal stále. Přeji mu hodně úspěchů v jeho práci i osobním životě.

Preventivní vyšetření sluchu (riziko hluku)

350 Kč

Nastřelení náušnice studex (1 aplikace včetně náušnice)

230 Kč

230 Kč

Aplikace náušnice klasickou metodou (1 aplikace)

150 Kč

150 Kč

Odběr crp (rozlišení virové a bakteriální infekce)

100 Kč

100 Kč

Vystavení posudku o zdravotním stavu

200 Kč

200 Kč