Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Sokolov Bolest levého kolene

Pan doktor má ke každému pacientovi individuální přístup. Neustále s úsměvem a grácií.
Dokáže opravdu léčit. Pečlivé vyšetření se vám dostane při každé návštěvě. Hledá příčinu bolesti a pacientovi dokáže lidsky vysvětlit kde je problém a jak se bude řešit.
Operace je až po vyčerpání všech možností.

Je to opravdu výborný ortoped.

Jedná se o skvělého lékaře, který je na Vaší straně, snaží se vždy najít to správné řešení, lidský přístup je u něj samozřejmostí, doporučuji všem :)

Velmi dobrý Lékař

po všech stránkách odborník - vyslechne, odborně poradí, pomůže a nikdy nezapomene na úsměv Alena R.

Vždy dobře diagnostikoval stav, navrhl a vysvětlil nejlepší řešení

velmi dobrý lékař

Pan Strejc je jeden z nejlepších ortopedů které znám. Nejen že je ochotný a chápavý, ale pomůže i za každé situace, a zmírní jakoukoliv bolest. Ja si ho jako doktora velice vážím, protože mi vždy pomohl od bolestí.

velmi dobry,skvely pristup,ochotny

Velmi dobrý specialista.Vždy vstřícný a seriózní.Velmi milý ostatní personál ordinace.

Velmi dobrý ortoped, zkušený a příjemný, lidský přístup, pomůže vždy velmi cíleně. Velmi milý ostatní personál ordinace