MUDr. Pavel Smetana

Uložit

Ortoped Více

19 názor

Uložit


Adresa

Oblastní nemocnice Příbram, a.s. - Ortopedicko-traumatologické oddělení
Podbrdská 269, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

29.5.2014 operoval dr. Smetana našeho půlročního syna v motolské nemocnici-diagnóza pes equinovarus oboustranný a rigidní typ, prodlužoval mu achilovky a dělala dorsální kapsulotomii. Patří mu náš velký dík, byl k nám vždy ochotný, milí, komunikativní, termín operace díky tomu že bude brzy teplo a aby syn mohl být konečně bez sáder nám stanovil v rekordně krátkém čase. Na syna se přišel po operaci hned podívat a i další dny ho přišel skouknout. Pooerační průběh bez problémů.Chodíme k němu do Motola do ambulance a i když toho tam musí mít nad hlavu, protože čekárna je vždy narvaná k prasknutí, vždy nám s manželem podá ruku a snaží se pomoci.

H
Ověřený profil

Dobrý den, zdravím a nevím proč špičkoví doktor.....Jako je Doktor Smetana -ho některak hodnotí s pochybama...Ať si každý zamete před svým prahem a ocení zda může chodit a mít rovné končetiny svého dítěte a nebo známého!!!Ono posuzuj a drbej !!!já jsem s ním pracovala...nejsem věda a nemám tituly ale je to dobrý člověk a umí!!!A tohle by si mohl každý uvědomit že zázraky se dějí a člověk- lékař ať chce zachránit ..snaha je že se někdy nepodaří..Kde lidi hledají chybu..Ano.. na lékařích!!!zdravím...A myslet někdy bolí jako křivda!!!!H.S. Příbram..

I
Ověřený profil

Nevíte prosím, kam pan doktor odešel z Příbramské nemocnice? Dělal mé babičce endoprotézu na obou kolenou a velké díky patří jemu, že dnes běhá jako srnka :)


L
Ověřený profil

Vřele doporučuji. Výborný ortoped. Jurášová


M
Ověřený profil

Mohu jen doporucit, Operace plastiky vazu probehla bez problemu a prace velmi dobre odvedena, pristup a sikovnost pana doktora obdivuju, a mohu jen podekovat, po dlouhe dobe sem se setkala s doktorem ktery muze hrde nosit pred jmenem MUDr. dekuji Martina


H
Ověřený profil

Velmi děkuji panu primáři, byla jsem u něj 2x operovaná, operační i pooperační průběh byl naprosto v pořádku, je milý, usměvavý a vše dopodrobna vysvětlil. Pokud by mě čekala ještě nějaká operace nohou neváhala bych. H.A.


A
Ověřený profil

Pan doktor mě operoval vloni, po úraze, zlomenině stehenní kosti a od začátku s tím nebyly žádné problémy. Jizvy se zahojily skvěle. Ač nepocházím z PB tak jsem za ním jezdila na kontroly. Po první kontrole jsem věděla, že jsem udělala dobře. Jeho přístup je velice lidský.
Po 5 měsících jsem byla schopna zase chodit bez berlí a začít naplno sportovat jako dřív.
Jsem mu velice vděčná, že po tak vážném úraze mi nezůstaly žádné zdravotní následky.
Dekuji ! Vaše práce mluví za Vás.


V

já můžu za sebe a ,dceru děkovat doc.pavlu smetanovi je výborný operatér.už dvakrát operoval dceři dolni končetinu měl jí v špatném stavu a on jí to naroval i achylovku .věříme mu a máme v plánu druhou nohu dát do pořádku.jenom můžem doporučit né jedou jsem ležela s dcerou v motole na oropedii,kdy jsem viděla na vlastní oči ,jaký těžky případy operoval,výsledky byly vždy fantastické.je velice šikovný .zasloží velký dík.


Mudr. Smetana operoval mé dceři obě nohy. I když byly při operaci komplikace, dopadlo to výborně. Je tomu již šest let a kamkoliv s ní od té doby přijdeme (k lékaři), každý chválí její jizvy a to, jak skvěle chodí (byla nechodící). I když není vždy úplně příjemný a nepředvádí extra zájem o osobu pacienta (jen o jeho problém), vnímám to tak, že nikomu z nás není každodenně fajnově na sto procent, aby se usmíval od rána do večera na všechny strany. Mluví se zde o jeho práci a tu odvádí výborně. Jistě je i přístup součástí léčení, nicméně myslím, že ten je důležitější spíše v oblasti např. onkologie, psychologie, psychiatrie, neurologie atp., co se týče ortopedie, nebude to zřejmě to hlavní.
Pan doktor Smetana mé dceři a celé naší rodině neskutečně usnadnil život, proto jsme za ním přešli z přeplněné Motolské nemocnice do Příbrami a až přijde čas na další operaci, nebudeme váhat, koho si za tímto účelem vybrat.


Pan primář mi operoval roztříštěnou patu a zase chodím . Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti