Praktický lékař pro děti a dorost
Kladenská 433, Buštěhrad

Mít pediatra jako dr. Skála je opravdové požehnání! Skvělý diagnostik s neuvěřitelnou lékařskou intuicí. Člověk na pravém místě.

S doktorem jsme naprosto spokojeni. Když naše dcerka před dvěma lety onemocněla těžkým zápalem plic, skončila se smrtí na jazyku v Motolské nemocnici, kvůli absolutnímu nezájmu dětského oddělení v nemocnici Kladno, on byl ten, který obvolával dětské ARO v Motole a téměř každý den se ptal na stav mojí dcerky. Po roce, kdy nás propustili z nemocnice, péče u něho je naprosto skvělá. Snaží se, aby jsme zbytečně nebrali antibiotika, když to není zapotřebí. Pozná zápal plic od obyčejného zánětu průdušek, což v nemocnici Kladno nikdo za čtrnáct dnů nebyl schopen zjistit. K nám se prostě vždycky choval skvěle. :-(

pan doktor je výborný diagnostik. Dokáža narozdíl od naší bývalé pediatričky rozeznat zánět nosohltanu, zánět průdušnice a zápal plic, ke kterému se díky ní není těžké propracovat.
Neodmítá alternativní léčbu. Vyhne se zbytečnému vyšetření a naopak pošle na důležité. Děti k němu mají důvěru. I po telefonu stručně a jasně poradí. Pokud je případ vážný, dá telefon i domů, to jsem neznala.
Vyzná se v lécích a účincích, je zkušený praktik i odborník. Léčba u něj není jen papírování od stolu.
Děkujeme za péči, vděčíme mu za mnohé.

S tímto lékařem jsme spokojeni, chodím tam s batoletem a s miminkem, naštěstí nejsou nijak nemocní, tudíž nemohu tak dobře posoudit. Ale chtěla bych napsat, že za 90% úspěchu pana doktora stojí jeho sestřička Inka. Perfektně vede poradnu, když přijdeme objednáni, nemusíme dlouho čekat, je milá k dětem, vstřícná k rodičům a běžné věci ohl. péče o miminko vysvětluje ona, doktor pak jen specifika.

Paní doktorka je skvělá, vstřícná, pečlivá, odborník v oboru, zajímá se o nové produkty a novinky v oboru, jsme s ní celá rodina velmi spokojeni

Můžu doporučit. Líbí se mi jeho praktický přístup, to že není uskostliví a nedává hned antibiotika. Dá se s ním mluvit i o alternativních přístupech, takových doktorů by mělo být víc.

Já ho znám jen jako diabetologa, ale nemohu proti němu říci jediné špatné slovo. Když mi na diabetes přišli měli jsme i jeho soukromé telefonní číslo a mohli mu volat třeba i o půlnoci. Když jsem pak ležela v nemocnici se zánětem ledvin a sestřičky, které o diabetu slyšely naposled ve škole, se mě snažili poučovat co smím a nesmím, tak tam zašel a zastal se mě, že mě mají léčit ledviny!

Opravdovy odbornik, plne mu duverujeme. Co zvlaste ocenuji: je pristupny diskuzi, neboji se vasich otazek, zvazuje vase navrhy, respektuje vasi zkusenost s vlastnim ditetem. Takove zdrave sebevedomi se u lekaru vidi malokdy.

Pokud není dítě nemocné, celkem to jde. Ordinační doby má ale neskutečně krátké, a mívá natřískáno. Je to tam strašně na dlouho. A pak má na nás málo času. Nevyhovuje mi komunikace s ním a jeho sparťanský bagatelizující pohled, kterým hodnotí mou starost o mé dítě. Jeho poznámky typu "moc své dítě pozorujete" ve mě vzbuzují spíše naštvání a nedůvěru.

No prostě good