Pavel Skála, pediatr Buštěhrad

MUDr. Pavel Skála

Pediatr Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kladenská 433, Buštěhrad
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Mít pediatra jako dr. Skála je opravdové požehnání! Skvělý diagnostik s neuvěřitelnou lékařskou intuicí. Člověk na pravém místě.


B
Ověřeny pacient

S doktorem jsme naprosto spokojeni. Když naše dcerka před dvěma lety onemocněla těžkým zápalem plic, skončila se smrtí na jazyku v Motolské nemocnici, kvůli absolutnímu nezájmu dětského oddělení v nemocnici Kladno, on byl ten, který obvolával dětské ARO v Motole a téměř každý den se ptal na stav mojí dcerky. Po roce, kdy nás propustili z nemocnice, péče u něho je naprosto skvělá. Snaží se, aby jsme zbytečně nebrali antibiotika, když to není zapotřebí. Pozná zápal plic od obyčejného zánětu průdušek, což v nemocnici Kladno nikdo za čtrnáct dnů nebyl schopen zjistit. K nám se prostě vždycky choval skvěle. :-(


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,
pan doktor je výborný diagnostik. Dokáža narozdíl od naší bývalé pediatričky rozeznat zánět nosohltanu, zánět průdušnice a zápal plic, ke kterému se díky ní není těžké propracovat.
Neodmítá alternativní léčbu. Vyhne se zbytečnému vyšetření a naopak pošle na důležité. Děti k němu mají důvěru. I po telefonu stručně a jasně poradí. Pokud je případ vážný, dá telefon i domů, to jsem neznala.
Vyzná se v lécích a účincích, je zkušený praktik i odborník. Léčba u něj není jen papírování od stolu.
Děkujeme za péči, vděčíme mu za mnohé.


S tímto lékařem jsme spokojeni, chodím tam s batoletem a s miminkem, naštěstí nejsou nijak nemocní, tudíž nemohu tak dobře posoudit. Ale chtěla bych napsat, že za 90% úspěchu pana doktora stojí jeho sestřička Inka. Perfektně vede poradnu, když přijdeme objednáni, nemusíme dlouho čekat, je milá k dětem, vstřícná k rodičům a běžné věci ohl. péče o miminko vysvětluje ona, doktor pak jen specifika.


Paní doktorka je skvělá, vstřícná, pečlivá, odborník v oboru, zajímá se o nové produkty a novinky v oboru, jsme s ní celá rodina velmi spokojeni


Můžu doporučit. Líbí se mi jeho praktický přístup, to že není uskostliví a nedává hned antibiotika. Dá se s ním mluvit i o alternativních přístupech, takových doktorů by mělo být víc.


Ověřeny pacient

Já ho znám jen jako diabetologa, ale nemohu proti němu říci jediné špatné slovo. Když mi na diabetes přišli měli jsme i jeho soukromé telefonní číslo a mohli mu volat třeba i o půlnoci. Když jsem pak ležela v nemocnici se zánětem ledvin a sestřičky, které o diabetu slyšely naposled ve škole, se mě snažili poučovat co smím a nesmím, tak tam zašel a zastal se mě, že mě mají léčit ledviny!


Ověřeny pacient

Opravdovy odbornik, plne mu duverujeme. Co zvlaste ocenuji: je pristupny diskuzi, neboji se vasich otazek, zvazuje vase navrhy, respektuje vasi zkusenost s vlastnim ditetem. Takove zdrave sebevedomi se u lekaru vidi malokdy.


Ověřeny pacient

Pokud není dítě nemocné, celkem to jde. Ordinační doby má ale neskutečně krátké, a mívá natřískáno. Je to tam strašně na dlouho. A pak má na nás málo času. Nevyhovuje mi komunikace s ním a jeho sparťanský bagatelizující pohled, kterým hodnotí mou starost o mé dítě. Jeho poznámky typu "moc své dítě pozorujete" ve mě vzbuzují spíše naštvání a nedůvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

No prostě good


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti