Odborný lékař interní a gastroenterol.
Dr. E. Beneše 21, Bruntál

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař interní a gastroenterol. Jiný

Přeji pěkný den. Dnes jsem byl u pana doktora Šatury na kolonoskopii a musím potvrdit velmi citlivý a milý přístup.

Umístění: Odborný lékař interní a gastroenterol. Jiný

Mudr. Šatura je pro mě nejlepší lékař v daném oboru. Jeho přístup je profesionální, milý a lidský. Jako pacient se u něj cítím skvěle, i když vím, že vyšetření nepatří mezi ty příjemné. Mám v něm 100% důvěru.

Umístění: Odborný lékař interní a gastroenterol.

Dobrý večer !moc ráda bych se podělila s Vámi o svou dnešní zkušenost u pana doktora Šatury.Velmi profesionální,lidský, citlivý a ohleduplný přístup lékaře, s jakým jsem se do dnešního dne nikdy u lékaře nesetkala.Pan doktor na mne promluvil,jeho laskavý přístup a pohled mne naprosto zbavil tížívého strachu,se kterým jsem na vyšetření přijela a vyšetření proběhlo naprosto bez bolesti.Děkuji svému kamarádovi,který mi dal na pana doktora kontakt s recenzí velké spokojenosti ...a velmi bych chtěla i poděkovat touto cestou panu doktorovi a jeho laskavé hodné sestřičce.Děkuji děkuji děkuji Zora Kabaštová/Krnov

U pana doktora Šatury jsem prodělal koloskopické vyšetření tlustého střeva v prosinci roku 2013 a musím ho jen doporučit. Je klidný k pacientovi vstřícný a ohleduplný,má profesionální vystupování.
Takových lékařů více.
M.Huml

Dobrý den.
Já mám na sestru docela jiný názor než pisatel nahoře.Vždy povykládáme o problémech,mě to docela uklidní a jsem v pohodě.V dnešní době se ale může i stát,že nemusí mít sestra ani lékař zrovna náladu jakou bychom si přáli.A vůbec se tomu nedivím v této době nejistot,někdy i nevhodného chování pacientů ap.Pan doktor je velmi klidný,rozvážný,skutečně znalý problémů pacienta,ochotný a vždy se rozloučí podáním ruky /a to dělá velmi málo lékařů/.Přeji oběma hodně pevné nervy,zdraví a pohodu.Marta Hájková,Světlá Hora.

Dobrý den, pana doktora Šaturu mohu jen doporučit, při každé návštěvě mne uvítá podáním ruky a sestřička se na mne vždycky usmívá,jsou na mne moc hodní. Pana doktora se mohu zeptat na cokoliv a vždy mi odpoví,i různá vyšetření provádí velmi ohleduplně - kolonoskopie a aj. Panu doktorovi důvěřuji, i jeho paní sestřičce - ta je prostě skvělá ;o)V současné době plánujeme s manželem miminko,takže mám nejen Boží požehnání ;o) Moc se těším na další návštěvu u pana doktora. Tímto jej i paní sestřičku moooc pozdravuji a přeji jen usměvavé pacienty!!!Děkuji Vám, Anna Kotrlová, Rudná pod Pradědem

velmi dobrý lékař, děkuji

Pana doktora mohu jen doporučit, je profesionál, velmi laskavý a má příjemné vystupování.