Ord. praktického lékaře pro dospělé
Poštovní 2060, Varnsdorf

Skvělý doktor, který si vyslechne cokoli co vás trápí za bolesti, a to bez zbytečných povídání kolem.

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora a doposud jsem vždy byla velmi spokojena s jeho přístupem. Pokud se vyskytl problém, byl vždy hned řešen v opačném případě doporučil k odbornému lékaři.
Sestřička Ilonka vás vždy vítá s úsměvem a dobrou náladou..I toto léčí při vstupu do ordinace.
Přeji k jejich práci jen klid, odbornost a spokojené pacienty.

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora a doposud jsem vždy byla velmi spokojena s přístupem pana doktora. Pokud se vyskytl problém, byl vždy hned řešen, je hodný a laskavý. Na to, aby byl výborný lékař nemusí být ukecaný, jak uvádějí některé předešlé příspěvky.Sestřička Ilonka vás vždy vítá s úsměvem a dobrou náladou. To se člověku hned uleví. Této ordinaci bych popřála jen to nejlepší.

Dobrý den
Každý člověk je vězněm svých objektivních a subjetivních pocitů. Je na každém z nás, jak tyto pocity či jiné zdravotní problémy umíme ventilovat - poskytnout maximální informace a seznámit s nimi svého doktora. I toto jsou faktory s kterými dlouholetý a fundovaný praktik pracuje. S minimem informaci nemuže pracovat ani ten sebelepší lékař.
Mohu potvrdit, že Mudr. Richter se vždy snažil adekvatně na mnou poskytované informace, a samozřejmně po provedené prohlídce, okamžitě řešit můj zdravotní stav, byť mě to někdy přišlo až nepřiměřené, ale později jsem vždy přiznal, že v mém případě měl pravdu, či dobrý odhad. Více nemám co dodat.
neodpustím si PS:. K personálu z ordinace Mudr Richtera k pí. Ilonce dodávám, že je to skvělá, velmi ochotná, ohleduplná, chápající zdravotní sestra . To´t můj názor .

K předchozímu "příspěvku" paní adur 111 bych pouze dodal, že její manžel měl zjištěn vyšší tlak již před 3 roky, přesto během této doby na doporučené kontroly nechodil. Samozřejmě i lékař je jen člověk a může udělat chybu, ale pokud se někdo neléčí s nemocí, o které tak dlouho ví, přijde mi poněkud neseriozní házet veškerou zodpovědnost na lékaře.

Jako lekar jsem velmi nespokojena.Muj lekar neni,hovorim timto za sveho manzela,ktery se od 29.7.lecil s hypertenzi.Kontrola byla stanovena na 5.8.Pricemz pacient navstivil ordinaci se zhorsujicim se stavevem jiz 1.8.Lekar nasadil jen dalsi leciva a muze s tlakem prez 200 pustil domu.Od 4.8.2013.Manzel lezi v Decinske nemocnici s mozkovou prihodou.PANU LEKARI VELKY DIK.

Děkuji mu za lidský přístup a laskavé chování.Jeho sestřička je skvělá.

Jsem maximálně spokojená. Vždy se zajímá a po dokonalém prošetření mi, když je toho zapotřebí, předepíše léky, které skutečně zabírají. Navíc je milý a ochotný.

Od pana doktora jsem odešla, nejen kvůli jeho naprosto neosobnímu přístupu, ale i léčbě, která mi způsobila víc komplikací, než úlevy. Já osobně ho nedoporučuji, ale samozřejmě ho nemůžu nijak hanit.

Lékař jak má být .
Abolutní spokojenost.