Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Poštovní 2060, Varnsdorf

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Skvělý doktor, který si vyslechne cokoli co vás trápí za bolesti, a to bez zbytečných povídání kolem.

Z
Ověřený profil

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora a doposud jsem vždy byla velmi spokojena s jeho přístupem. Pokud se vyskytl problém, byl vždy hned řešen v opačném případě doporučil k odbornému lékaři.
Sestřička Ilonka vás vždy vítá s úsměvem a dobrou náladou..I toto léčí při vstupu do ordinace.
Přeji k jejich práci jen klid, odbornost a spokojené pacienty.

I
Ověřený profil

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora a doposud jsem vždy byla velmi spokojena s přístupem pana doktora. Pokud se vyskytl problém, byl vždy hned řešen, je hodný a laskavý. Na to, aby byl výborný lékař nemusí být ukecaný, jak uvádějí některé předešlé příspěvky.Sestřička Ilonka vás vždy vítá s úsměvem a dobrou náladou. To se člověku hned uleví. Této ordinaci bych popřála jen to nejlepší.

O
Ověřený profil

Dobrý den
Každý člověk je vězněm svých objektivních a subjetivních pocitů. Je na každém z nás, jak tyto pocity či jiné zdravotní problémy umíme ventilovat - poskytnout maximální informace a seznámit s nimi svého doktora. I toto jsou faktory s kterými dlouholetý a fundovaný praktik pracuje. S minimem informaci nemuže pracovat ani ten sebelepší lékař.
Mohu potvrdit, že Mudr. Richter se vždy snažil adekvatně na mnou poskytované informace, a samozřejmně po provedené prohlídce, okamžitě řešit můj zdravotní stav, byť mě to někdy přišlo až nepřiměřené, ale později jsem vždy přiznal, že v mém případě měl pravdu, či dobrý odhad. Více nemám co dodat.
neodpustím si PS:. K personálu z ordinace Mudr Richtera k pí. Ilonce dodávám, že je to skvělá, velmi ochotná, ohleduplná, chápající zdravotní sestra . To´t můj názor .

M
Ověřený profil

K předchozímu "příspěvku" paní adur 111 bych pouze dodal, že její manžel měl zjištěn vyšší tlak již před 3 roky, přesto během této doby na doporučené kontroly nechodil. Samozřejmě i lékař je jen člověk a může udělat chybu, ale pokud se někdo neléčí s nemocí, o které tak dlouho ví, přijde mi poněkud neseriozní házet veškerou zodpovědnost na lékaře.

A
Ověřený profil

Jako lekar jsem velmi nespokojena.Muj lekar neni,hovorim timto za sveho manzela,ktery se od 29.7.lecil s hypertenzi.Kontrola byla stanovena na 5.8.Pricemz pacient navstivil ordinaci se zhorsujicim se stavevem jiz 1.8.Lekar nasadil jen dalsi leciva a muze s tlakem prez 200 pustil domu.Od 4.8.2013.Manzel lezi v Decinske nemocnici s mozkovou prihodou.PANU LEKARI VELKY DIK.

J
Ověřený profil

Děkuji mu za lidský přístup a laskavé chování.Jeho sestřička je skvělá.

V
Ověřený profil

Jsem maximálně spokojená. Vždy se zajímá a po dokonalém prošetření mi, když je toho zapotřebí, předepíše léky, které skutečně zabírají. Navíc je milý a ochotný.

A
Ověřený profil

Od pana doktora jsem odešla, nejen kvůli jeho naprosto neosobnímu přístupu, ale i léčbě, která mi způsobila víc komplikací, než úlevy. Já osobně ho nedoporučuji, ale samozřejmě ho nemůžu nijak hanit.

J

Lékař jak má být .
Abolutní spokojenost.
Jiného nebrat.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti