Adresa

Kostelní 73, Jindřichův Hradec
Gynekologie a porod., gyn. cytologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

13.8.2013 -S panem doktorem Pumprem jsem byla velmi spokojená,taktéž i se zastupující sestřičkou Řádovou.Oba byli velmi ochotní a milí.Děkuji oběma.


P
Ověřeny pacient

Jako lékař je asi dobrý, ale arogantní. Měla jsem pocit, že jsem se vrátila do socialismu a že jsem nějaká méněcenná. A to je u mě co říct. Takže sbohem, pane doktore, jdu jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojena s panem doktorem i s pani doktorkou Markovou. Oba dva mají velice příjemný a lidský přístup! Vše srozumitelně vysvětlí a s ochotou poradí. No a co se týká sestřičky, nemůžu si stěžovat. Vždy skvělá a příjemná!!!


I
Ověřeny pacient

S panem dokrotem jsem velmi spokojená. Byla jsem za ním už s několika problémy. Vše vyřešil, pomohl a byl velice milý a ochotný.
Nejprve jsem měla hrůzu z každé obyčejné prohlídky, ale díky přístupu pana doktora (i paní doktorky) a sestřičky jsem tam začala chodit i ráda. Pomohou, poradí a jsou velice milí a vstřícní !


V
Ověřeny pacient

Souhlasím, že nejen jako lékař je kvalitní, ale i svým přístupem k pacientkám je velmi dobrý... Já osobně bych neměnila.


Velice výborný lékaři!!!Jak mudr Pumpr, tak i mudr Marková.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi, ani k paní doktorce, která ho střídá, nemám jedinou výtku. Naprostá spokojenost, obě těhotenství jsem díky nim zvládala skvěle. Sestřička je možná trochu víc ukecená, ale že by někdy někoho pomluvila, to opravdu ne! A to že nemá děti? To přece vůbec není na obtíž, právě naopak, obdivuju ji, že dokáže dělat svou práci tak dobře!


Ověřeny pacient

Mohu tohoto lékaře jen doporučit,mám 3 děti,všechny mi "ohlídal" v bříšku právě on.Ukecaná,příjemná sestřička.Je úplně jedno,jestli má děti,nebo ne,své práci rozumí a vždycky povzbudí...


vždy jsem byla spokojená, nemám nejmenších výtek, ani k sestřičce
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


R

Velmi milý pan doktor s příjmeným přístupem k pacientkám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti