Pavel Pilát, ortoped Děčín

MUDr. Pavel Pilát

Uložit

Ortoped Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Plovárny 1190/14, Děčín
Ortopedie, ortopedická protetika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Přístup pana doktora byl úžasný, po úraze páteře, kdy mi v jiné nemocnici řekli, že mě na půl roku zakorzetují do sádry a již nebudu chodit, si mě vzal do parády pan doktor Pilát. Po všech vyšetřeních vše vysvětlil, vysvětlil proč a k čemu v páteři přesně při úraze došlo, jak bude při operaci postupovat a celý tento rozhovor zakončil větou ,,Z nemocnice odejdeš po svých” o 3 týdny později jsem skutečně po vlastních nohách odešla❤️

Po čase operoval i mojí maminku - krční páteř a od jeho zákroku je bez problému a bez bolestí.

Má zlaté ruce i srdce.


C
Ověřeny pacient

Nikdo po panu Pilátovi nechce, aby byl odborník na komunikaci. Stačí být lidsky vstřícný! Následkem jeho rozhodnutí krátce po operaci 8 krčního obratle mé mámy ji nechal převézt přes 40 km bez fixace páteře! Důsledkem toho bylo rapidní zhoršení zdrav. stavu, kdy máma byla v Ústí schopna dojít si sama na toaletu a po převozu již nikoliv! Dále byl z jeho strany zamítnut pooperační korzet, který je po tak vážné operaci naprostou nutností! Po operaci nedal mé matce ani instrukce, jak bude probíhat rekonvalescence a čeho se má vyvarovat a co jí ke zlepšení stavu a regenerace může pomoci! Aktuálně řešíme s revizním lékařem VZP a budeme nadále řešit i s vedením ústecké nemocnice!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Někdy možná trochu náladový, ale vypadá, že je skutečně odborník.


J
Ověřeny pacient

Zdravim , Mudr Pavel Pilat mi v roce 98 operoval tristivou zlomeninu obratle L1 a diky nemu vubec chodim, mel jsem vpacene 3 fragmenty v misnim kanale s naslednym otokem michy. To,ze si tu nekdo stezuje na nejakou vaznouci komunikacije e blbost..strucne a jednoduse vysvetlil zakrok vysledek byl takovy ,ze jsem plne funkcni.Je blbost jej okradat o cas nejakym tlachanim.Je to profesional pres ortopedii a ne psychologii..za psychologem se chodi na jine oddeleni. S pozdravem


B

Velmi dobrý lékař a operatér


Pan doktor Pilát je skutečný odborník a člověk na pravém místě.Velmi příjemný,nearogantní s profesionálním přístupem.Operoval mého otce a práci odvedl bezvadně.Za to všechno vřelé díky.Petr Polák.


Ověřeny pacient

Skromný a příjemný člověk, který se i obyčejným lidem snaží pomoci a říká pravdu na rovinu, nic nepředstírá. Informuje o zakroku i o rizicích. 3x mě operoval v chomutovské nemocnici a nikdy jsem se nebála a plně mu věřila. A podotýkám, že jsem neměla žádnou tzv.tlačenku! Držím všem (popř. nedej Bože i sobě)pacientům palce, aby se v případě nemocné patere, dostali do jeho rukou.


Vynikající operatér, u nás asi špička, jen ta komunikace při pooperační léčbě! Měl by být lepší kontakt a přístup k pacietovi, lépe vysvětlit.


Velice šikovny a moc hezky.


Ověřeny pacient

10 let po operaci laparo...plotýnky, jsem byla bez potíží a jsem za těch 10 let prožitých bez bolesti velmi vděčná dr. Pilátovy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti