Pavel Pilát, ortoped Děčín

Ortoped Více

U Plovárny 1190/14, Děčín
Ortopedie, ortopedická protetika

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

F
Umístění: jiné místo Jiný

Přístup pana doktora byl úžasný, po úraze páteře, kdy mi v jiné nemocnici řekli, že mě na půl roku zakorzetují do sádry a již nebudu chodit, si mě vzal do parády pan doktor Pilát. Po všech vyšetřeních vše vysvětlil, vysvětlil proč a k čemu v páteři přesně při úraze došlo, jak bude při operaci postupovat a celý tento rozhovor zakončil větou ,,Z nemocnice odejdeš po svých” o 3 týdny později jsem skutečně po vlastních nohách odešla❤️

Po čase operoval i mojí maminku - krční páteř a od jeho zákroku je bez problému a bez bolestí.

Má zlaté ruce i srdce.

C

Nikdo po panu Pilátovi nechce, aby byl odborník na komunikaci. Stačí být lidsky vstřícný! Následkem jeho rozhodnutí krátce po operaci 8 krčního obratle mé mámy ji nechal převézt přes 40 km bez fixace páteře! Důsledkem toho bylo rapidní zhoršení zdrav. stavu, kdy máma byla v Ústí schopna dojít si sama na toaletu a po převozu již nikoliv! Dále byl z jeho strany zamítnut pooperační korzet, který je po tak vážné operaci naprostou nutností! Po operaci nedal mé matce ani instrukce, jak bude probíhat rekonvalescence a čeho se má vyvarovat a co jí ke zlepšení stavu a regenerace může pomoci! Aktuálně řešíme s revizním lékařem VZP a budeme nadále řešit i s vedením ústecké nemocnice!

Někdy možná trochu náladový, ale vypadá, že je skutečně odborník.

Zdravim , Mudr Pavel Pilat mi v roce 98 operoval tristivou zlomeninu obratle L1 a diky nemu vubec chodim, mel jsem vpacene 3 fragmenty v misnim kanale s naslednym otokem michy. To,ze si tu nekdo stezuje na nejakou vaznouci komunikacije e blbost..strucne a jednoduse vysvetlil zakrok vysledek byl takovy ,ze jsem plne funkcni.Je blbost jej okradat o cas nejakym tlachanim.Je to profesional pres ortopedii a ne psychologii..za psychologem se chodi na jine oddeleni. S pozdravem

Velmi dobrý lékař a operatér

Pan doktor Pilát je skutečný odborník a člověk na pravém místě.Velmi příjemný,nearogantní s profesionálním přístupem.Operoval mého otce a práci odvedl bezvadně.Za to všechno vřelé díky.Petr Polák.

Skromný a příjemný člověk, který se i obyčejným lidem snaží pomoci a říká pravdu na rovinu, nic nepředstírá. Informuje o zakroku i o rizicích. 3x mě operoval v chomutovské nemocnici a nikdy jsem se nebála a plně mu věřila. A podotýkám, že jsem neměla žádnou tzv.tlačenku! Držím všem (popř. nedej Bože i sobě)pacientům palce, aby se v případě nemocné patere, dostali do jeho rukou.

Vynikající operatér, u nás asi špička, jen ta komunikace při pooperační léčbě! Měl by být lepší kontakt a přístup k pacietovi, lépe vysvětlit.

Velice šikovny a moc hezky.

10 let po operaci laparo...plotýnky, jsem byla bez potíží a jsem za těch 10 let prožitých bez bolesti velmi vděčná dr. Pilátovy.