Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

Oceňuji zejména přístup pana primáře k pacientům, jeho erudici a snahu pomoci. Před lety doslova zachránil moji matku reoperací TEP kyčle provedené ... a úplně zanedbané a nakonec jsem jeho vděčným pacientem i já. Díky za vše !

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Tep kyčle

Velice dobrý specialista. Byla jsem před třemi měsíci na tep kyčle a jsem nadmíru spokojená. Už nikdy k jinému ortopedovi. Pan doktor Kubát je nejlepší a já si ho nesmírně vážím.

W
Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod

Pan doktor Pavel Kubát operoval kyčel mojí 78leté mamce. Za prvé- je špičkový odborník operatér s lidským přístupem jak k mladému tak ale i ke starému člověku. Takovýto přístup k pacientovi má málo málokterý lékař.
Za druhé je velice ochotný, vstřícný, lidský a nepovyšuje se nad ostatní. Pana doktora si nesmírně vážím a jsem mu velice velice vděčný a přeji mu především aby byl zdráv a aby byl štastný v osobním životě. Láďa

Pan doktor je borec. Usměvavý, milý, laskavý. A operovaná ruka je jako nová. Škoda jen, že je takových lékařů v našem zdravotnictví pomálu.

Před lety jsem na doporučení jel se svými bolestmi k panu primáři Kubátovi. S tak vstřícným a citlivým přístupem jsem se do té doby nikdy nesetkal. Jezdil jsem tam po tom i se svými dětmi a rodiči. Můžu stoprocentně doporučit.

F

Velice dobrý lékař s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM. Děkuji za sebe i syna.

Super doktor i člověk

Vinikající odborník a skvělý lidský člověk

nejepší zkušenosti, vzorná péče, vysoká odborná úroveńv

Doktor Pavel Kubát i doktor Jiří Kubát z infekčního oddělení jsou jedni z mála, kteří jsou doktoři i lidé v jedné osobě. Lidský přístup, profesionalita!