Pavel Kopecký, gynekolog Hradec Králové

MUDr. Pavel Kopecký

Uložit

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové ruptury sliznic

Pan doktor Kopecký je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy potkala. Poslední roky si mě doktoři přehazovali a protože nevěděli, co se mnou, tak se tím nemínili zabývat a poslali mě k psychiatrovi s tím, že je to psychosomatické. Nevěděli nic o tom, jak tělo funguje a jak je to mezi sebou propojené. Z té arogance, ignorace a nevědomostí mi bylo zle. Nějakou dobu jsem se snažila řešit problém alternativně, ale dost vážný stav mě donutil opět zkusit lékaře. A jsem nadšená! Konečně někdo, kdo má ohromný přehled! Vše mi v klidu vysvětlil a dodal mi tolik naděje a energie, že jsem se vrátila domů jako vyměněná a je mi lépe už jen díky této zkušenosti. Navíc zachránil život mé milované švagrové, za což mu budeme do konce života vděčni (u nás ji doktoři málem nechali umřít). Kéž by bylo takových lékařů více. Jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Je to nejúžasnější lékař, kterého jsem v životě potkala a potkala jsem jich opravdu hodně. Je mým gynekologem více jak 20 let a díky němu jsem matkou dvou krásných synů. Jeho skvělý přístup k pacientkám je obdivuhodný. Více takových skvělých lékařů s lidskou tváří. Již 8 let žiji v Olomouci, ale stále mi stojí za to, abych za ním dojížděla do Hradce Králové. Jiřina


S
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Úžasný lékař a člověk, odborník na svém místě, kterému záleží na svých pacientech. Velice děkuji za Vaši profesionalitu, péči a lidskost:). Jitka


P
Ověřeny pacient

MUDr. Kopecký je milý lékař, který se své pacientce snaží vyjít vstříc. Zákrok, který mi Dr. Kopecký prováděl, se mu sice moc nepovedl, ale z objektivního hlediska musím uznat i svou částečnou vinu na tomto výsledku, jelikož jsem vyžadovala pro MUDr. Kopeckého neobvyklý způsob provedení tohoto zákroku. Kdybych se podřídila původnímu návrhu Dr. Kopeckého, zřejmě by tento zákrok dopadl podstatně lépe. V každém případě však musím Dr. Kopeckého pochválit, že minimálně s jehlami to umí velmi dobře.


S
Ověřeny pacient

Velmi zkušený lékař, má dobrý přístup k pacientkám.


L
Ověřeny pacient

PAD DOKTOR JE NEJLEPŠÍ,NA NĚJ NIKDO NESTAČÍ


Š

doktor Pavel Kopecký je nejúžasnější lékař,jakého jsem potkala,díky němu,jeho ochotě,milému,vstřícnému a celkově super přístupu máme s manželem doma už 3 letou vytouženou princeznu Vanesku,pane doktore,patří vám naše veliké DÍK,


L

Nedám na něj dopustit!!!!!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

Měla jsem rizikové těhotenství a strašný porod. Panu doktorovi a celému týmu vděčím za záchranu svého života a zdravé miminko. Díky němu můžu za pár dní oslavit první narozeniny své dcery. Děkuji.


J

Primář Pavel Kopecký, je super človíček s citem pochopit problém a řešit ho. Jsem jeho pacientkou již 14 let a musím říct, neměnila bych. Před 6 lety jsem k němu docházela, když jsem čekala syna. Návštěva poradny, pro mě byla vždy příjemná, dozvěděla jsem se vždy co jsem potřebovala a jeho péče byla a je pořád skvělá. Vřele doporučuji totoho lékaře všem ženám, které hledají skvělého gynekologa.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti