Pavel Konečný, psychiatr Zlín

MUDr. Pavel Konečný

Psychiatr

Osvoboditelů 91, Zlín

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Docházím k němu už řadu let a vždy se na naše setkání moc těším. Mám ráda jeho smysl pro humor, inteligenci, lidskost .... byl to první člověk, který se ke mně choval dobře a také mě přesvědčil, že si to zasloužím.

Umístění: Ordinace Jiný

Člověk vysokých morálních hodnot řídící se svými zásadami,které je schopen porušit v případě,že to pacientovi pomůže (vlastní zkušenost),vysoce inteligentní,trpělivý i s pacienty mého druhu(chlastám),snaha vždy vyhovět,je-li to v jeho možnostech,nemůžu říci křivého slova.

Umístění: Ordinace Psychické problémy.

K panu doktorovi Konečnému docházím asi 10 let. Můj psychický problém vyplývá kromě jiného i z nádoru, který mi v hlavě lékaři našli a léčili. Přesně určil diagnózu i když zkraje se mi to nezdálo. Určil léky,které pomohly. Přivítá podáním ruky a poradí se vším, co vás trápí. A že se toho za ty roky přihodí. Všechno se mnou probere, pochopí, přizpůsobí po domluvě léky. Raduje se s vámi, když jste v pohodě, soucítí, když ne.Vím, že léky a s nimi i pana doktora
budu potřebovat už napořád. Pane doktore děkuji. Ševčíková

Pan doktor je úžasný. Kdybych se nemusela stěhovat, určitě bych u něj zůstala. Mám porovnání mezi více psychiatry a vím o čem mluvím. Pan doktor mi pomohl v těžkých začátcích restartu mého života, kdy jsem prostě nemohla nic a myslela si, že umírám. Pan doktor není pouhý předepisovač léků, jako jsem zažila u jiných psychiatrů, ale vždy přizpůsobuje medikaci dané situaci ze vzájemného rozhovoru a nebo Vás naopak diplomaticky přesvědčí, že na změnu v medikaci není pravá doba. Já osobně jsem odmítala ty správné léky a přinesla si k panu doktorovi s sebou závislost na benzodiazepinech a lécích na spaní, které stejně po čase nikam nevedly a táhly mě dolů a čím dál rychleji. Díky panu doktorovi jsem nejen začala znovu žít, zbavila se závislosti na nesprávných lécích - zvládli jsme to ambulantně, díky:-). Ale hlavně jsem se díky panu doktorovi smířila se svou poruchou (nemocí), našli jsme po extrémně dlouhém hledání, všeho nezabírání léků a nepříjemných vedlejších účinků léků, nakonec ty správné, ve vhodné kombinaci a ve správném množství. Bylo mnoho chvil, kdy jsem chtěla hledání správných léků už vzdát. Nicméně optimismus a upřímnost pana doktora mě vždy po osobní konzultaci vrátily zpět do nevzdávání "boje" nalezení správného léčiva, návyků, vzorců apod. Kombinace pomoci pana doktora a terapie paní Terezie přinesla sladké ovoce. Děkuji :-). Po několika letech znovu žiju, zvládám psychicky velmi náročnou práci, spím, přibyla mi energie, a dokonce jsem se přestěhovala tam, kam mě to táhlo. Našla si novou práci a konečně se vracím i ke sportu, koníčkům a dokonce i láskce. Pana doktora zdravím a přeji vše nej z nového bydliště.

Se službami ordinace pana MUDr. Pavla Konečného jsem zcela spokojen, jak on, tak i asistentka jsou vstřícní lidé a neměnil bych.

K panu Konečnému docházím jen velmi krátce, ale zatím spokojenost! Kéž by takových psychiatrů bylo víc!

Naprosto neschopný. Na jeho stránkách avizovaný komplexní přístup spočívá v pouhém předepsání antidepres, rovněž se prezentuje jako specialista na závislosti, ale pokud si pacient neaplikuje nitrožilně, tak podle něj nemá žádný problém. Absolutně se neorientuje v problematice autismu.

MUDr. Pavel Konečný

Výše uvedené hlouposti a anonymně prezentované pomluvy mi dotyčná několikrát poslala i emailem, na což jsem však nereagoval. Dotyčná (jejíž plné jméno znám) zneužívá nerovného postavení nás dvou, kdy já jsem vázán lékařským tajemstvím, a proto nemohu zveřejnit podrobnosti mého jediného kontaktu s ní před lety - což bych však s chutí učinil. Dotyčnou takto upozorňuji, že pokud bude pokračovat v pomluvách mé osoby, předám celou věc svému právnímu zástupci. MUDr. Pavel Konečný, 14.5.2014

Když jsem k němu před pár lety šla poprvé cítila jsem se na dně a můj život neměl východisko, vše se zdálo černé a jediná možnost, poslední možnost, byla jít si pro pomoc. Vyguglovala jsem si prvního lékaře ve Zlíně s tím, že mi stejně nepomůže a že už je to stejně všechno jedno. Nasadil mi léky, které mi hodně pomohly dostat se z toho dna a pomohl mi změnit svůj život. Stalo se mnoho dobrých i špatných věcí, ale asi to tak mělo být. Rozhodně se můj stav zlepšil, ale ještě pořád je to u mě běh na dlouhou trať. Jeho názory Vám pomohou nahlédnout do Vašich mozkových pochodů :D tedy alespon já to poté viděla i z jiného úhlu a ne tak černě :)

Pan doktor Konečný je úžasný člověk a lékař. Jsem s ním velmi spokojena. Bez něj bych nebyla tam, kde jsem teď zdravotně. Moc mi pomohl i v léčbě správnými léky. Má vstřícný a lidský přístup k pacientovi a je vidět, že je odborník, kterému záleží na jeho pacientech, Lidem, kteří potřebují odbornou lékařskou pomoc pana doktora Konečného doporučuji. Je na každém z nás, jak se ke své nemoci postavíme., díky své vůli a odborné lékařské pomoci se ze své nemoci úspěšně léčím.

Velice dobrý lékař, kterého zajímá pacient i jako člověk, což je v dnešní době opravdu ojedinělé. Veskrze profesionální jednání s individuálním přístupem. Jeho výběr léků pro mé potíže byl výborný a léčba úspěšně zabrala. Samozřejmě má každý člověk své mouchy, ale u tohoto pana doktora jsou opravdu minimalní, myslím, že poslání lékaře naplňuje, na což hodně lékářů již zapomnělo tj. léčit lidi a pomoci jim. Rozhodně doporučuji.