Neurologie
Francouzská tř. 2-4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Jiný

Moje zkušenost je velmi dobrá. Pan doktor byl vlídný, empatický, naslouchající. Problémem se zabýval komplexně. Nabídl mi velmi lidský a zároveň odborný přístup.
Mohu jej jen doporučit.

Umístění: Neurologie Jiný

Naprosto nevzdělaný člověk s názory zamrzlými před 50ti lety. Přišla jsem s problémem se zády - na fyzioterapii zjištěn průsak v okolí páteře a pravděpodobný zánět - doporučili mi navštívit neurologa. Objednala jsem se tady k panu doktorovi, ten se podíval do papírů, řekl mi, že jelikož mám v papírech Fibromyalgii, tak se mnou nechce mít nic společného, protože to není nemoc, ale psychiatrická porucha a bez toho, aby se na záda podíval, nebo zrentgenoval mě hned poslal domů, prý ať si to řeším s revmatologem, že to není jeho věc. Na otázku jak mám tedy problém řešit mi odpověděl- jděte k psychiatrovi. Pro mě naprosto zbytečná cesta, zbytečně vydaná drahocenná energie a navíc zesměšnění od samotného lékaře. Toto není vzdělaný lékař. Něžná diagnózu, která je bohužel celkem častá. Pán by měl odevzdat licenci.

Umístění: Neurologie Jiný

Ve 27 letech mi poprvé vyhřezly ploténky. Bylo to s největší pravděpodobností od extrémního přepínání zad a pánve při profesionální sportovní střelbě, kterou jsem provozoval na denní bázi o 7 let. Odešlo to naštěstí asi po půl roce samo, ale záda už nikdy nebyla co dříve. Několik let po této události jsem skončil s profesionální kariéru střelce a záda se rok od roku zlepšovala. V 45 letech ale přišla druhá "ataka", druhý výhřez a ještě mnohem horší než ta první. Nemohl jsem chodit, nemohl jsem ležet nemohl jsem nic. Z počátku jsem panu Janouškovcovi nedůvěřoval a se slovy "já potřebuju jít za 14 dní do práce" jsem začal léčbu. Léčba spočívala "pouze" v tlumení bolesti s zklidnění svalů prášky. Moc se mi to nezdálo, ale věřil jsem, že pan doktor ví co dělá. Po několika týdnech a měsících se už dostavovala zoufalost a beznaděj. Léčba se v podstatě neměnila. Okolí (rodina, přítelkyně, kamarádi, známí) na mě začali tlačit, že to není normální, že mě pan doktor neléčí a že bych měl jít určitě na operaci. Jenom pro pořádek - nikdo z těchto lidí co mi chtěli "pomoci", není ani MUDr., ani neurolog, ortoped, fyzioterapeut atd. Nikdo z nich neviděl moje snímky a nikdo mě nevyšetřoval. Při každé návštěvě u pana doktora jsem na něj trochu tlačil a přesvědčoval ho jestli by přeci jen operace nebyla lepší. Po každé mě dokázal přesvědčit ať ještě počkám a dokázal to i po 1 roce kdy obtíže přetrvávali. A to mě za chránilo. Pak se to najednou z ničeho nic začalo zlepšovat. Po dalším půl roce už jsem se mohl pohybovat bez francouzských holí a ušel jsem každý den větší vzdálenost. Nyní po třech letech od výhřezu, jsem prakticky v pořádku. Samozřejmě to může přijít znovu, ale to může přijít cokoli. Jsem rád, že jsem nedal na okolí a věřil panu doktorovi a sobě. Lidi prosím vás věřte odborníkům. Děkuji Vám pane doktore :-)

Umístění: Neurologie Jiný

Důrazně nedoporučuji!!! Mám problémy se zády téměř 2 roky a je těžké se pohybovat, a místo toho, aby doktor mi pomohl a vyšetřil, on jen řekl „měla jste si zvyknout na tuto bolest za 2 roky“, doporučil prášky a poslal mě ke praktické lékařce. Určitě, že nic společného s medicínou on nemá. Hnusně.

Umístění: Neurologie Bolesti zad a v noze

Byl jsem u pana doktora s bolestí zad která vystřelovala až do nohy. Diagnóza byla že jsem už starý (37 let).

Od doby co chodím ke skutečnému neurologovi jsem po operaci stabilizace páteře (obratel vychýlený o 12 mm) a bolesti nemám.

Já jsi myslím ze je to doktor na svém místě. Chodim k němu už par let a chodila k němu i moje maminka.Lidsky přístup.A.Brtnikova

Na pana doktora Pavla Janouškovce jsem dostala kontakt od své kolegyně. Ta se u pana doktora léčí několik let s maximální spokojeností. I já jsem se ocitla ve zdravotních problémech, které se nedařily řešit žádnému odborníkovi. Termín objednání na vyšetření byl velice rychlý, jasné a konkrétní sdělení diagnózy. Pan doktor mi velice pomohl a po krátké době se problémy podařilo odstranit. Velice si vážím jeho vstřícného a trpělivého přístupu k pacientovi. Děkuji za to. Ne všichni lékaři jsou jako on.

Pana doktora jsem měla u posudkové komise MPSV, byl arogantní nafoukaný a o mé diagnóze Parkinsonově nemoci nevěděl téměř nic. vyšetřoval mě dost zvláštně nezajímala ho ani chůze, za to do posudku uvedl, že mám chůzi v pořádku, jemnou motoriku i písmo. Nevím, dle čeho tak soudil, když se nemohu ani podepsat.Navíc měl nemístné poznámky na mého ošetřujícícího lékaře a mezinárodně uznávaného specialistu na Parkinsonovu nemoc prof. Růžičku z VFN Praha a zpochybňoval jeho zprávy. Dle jeho názoru jsem zcela zdráva, zdravější než před 1,5 rokem ikdyž léky už mám v max.dávkách a čeká mě operace mozku , která může nemoc zmírnit, ale nevyléčí jí.Dle jeho názoru budu po této operaci se stimulátorem a dráty v mozku tak fit, že už nebudu potřebovat ani 1.st.invalidity a budu pracovat na plný úvazek.Bylo by nejlepší, kdyby se pan doktor začal věnovat jiné profesi nebo oboru než je neurologie, protože jeho znalosti jsou z tohoto oboru jsou velmi chabé a hlavně se ještě nestydí lhát a psát nepravdy do posudků!

Pana doktora si velice Vážím jako jednoho ze dvou velice dobrých Neurologů. Druhý je specialista Praze, který je uznávaný po celé ČR.
Pan doktor Janouškovec mi byl pokaždé když jsem potřeboval k dispozici a několikrát si na mě udělal čas i když opravdu nemusel.
Technicky:
- velice vřelý přístup
- skutečně profesionální jednání
- z toho o čem jsme se bavili jsem usoudil, že se dál ve svém oboru vzdělává a zajímá se o novinky. Což
je dle mého názoru velice důležité. Bavím se teď nejen o oblasti kostí a svalů, ale i o oblasti mozku.
- ordinace čistá uklizená,
Mimo jiné pan doktor má další ordinaci v Rokycanech, kde má další pacienty.
Každý má právo na svůj názor, konec konců od toho tyto fóra jsou. Nicméně , kdyby to bylo tak jako zde někteří píší a pan doktor by byl arogantní a neprofesionální, pochybuji že by měl pokaždé plnou ordinaci a já bych ho rozhodně nenavštěvoval.

Velice pana doktora Janouškovce doporučuji!! B.

Otřesné, už nikdy více,potvrzuji - diagnoza od stolu - po úrazu problémy s krčkou. Vyšetření v oblečení,ale de facto žádné!!!!!! Rehabilitace je mi k ničemu,vše samo odezní....akorát na mně vydělávají.....nevím, nevím, v rehabkach pokračuju dál a na další vyšetření - na která už dle pana doktora nemám chodit,stejně jdu. Okamžitě jsem změnila neurologa, protože tohle chování a jednání nemá s medicinou vůbec nis společného!!!!Důrazně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!