Francouzská tř. 2-4, Plzeň
Neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Bolesti zad a v noze

Byl jsem u pana doktora s bolestí zad která vystřelovala až do nohy. Diagnóza byla že jsem už starý (37 let).

Od doby co chodím ke skutečnému neurologovi jsem po operaci stabilizace páteře (obratel vychýlený o 12 mm) a bolesti nemám.

Já jsi myslím ze je to doktor na svém místě. Chodim k němu už par let a chodila k němu i moje maminka.Lidsky přístup.A.Brtnikova

Na pana doktora Pavla Janouškovce jsem dostala kontakt od své kolegyně. Ta se u pana doktora léčí několik let s maximální spokojeností. I já jsem se ocitla ve zdravotních problémech, které se nedařily řešit žádnému odborníkovi. Termín objednání na vyšetření byl velice rychlý, jasné a konkrétní sdělení diagnózy. Pan doktor mi velice pomohl a po krátké době se problémy podařilo odstranit. Velice si vážím jeho vstřícného a trpělivého přístupu k pacientovi. Děkuji za to. Ne všichni lékaři jsou jako on.

Pana doktora jsem měla u posudkové komise MPSV, byl arogantní nafoukaný a o mé diagnóze Parkinsonově nemoci nevěděl téměř nic. vyšetřoval mě dost zvláštně nezajímala ho ani chůze, za to do posudku uvedl, že mám chůzi v pořádku, jemnou motoriku i písmo. Nevím, dle čeho tak soudil, když se nemohu ani podepsat.Navíc měl nemístné poznámky na mého ošetřujícícího lékaře a mezinárodně uznávaného specialistu na Parkinsonovu nemoc prof. Růžičku z VFN Praha a zpochybňoval jeho zprávy. Dle jeho názoru jsem zcela zdráva, zdravější než před 1,5 rokem ikdyž léky už mám v max.dávkách a čeká mě operace mozku , která může nemoc zmírnit, ale nevyléčí jí.Dle jeho názoru budu po této operaci se stimulátorem a dráty v mozku tak fit, že už nebudu potřebovat ani 1.st.invalidity a budu pracovat na plný úvazek.Bylo by nejlepší, kdyby se pan doktor začal věnovat jiné profesi nebo oboru než je neurologie, protože jeho znalosti jsou z tohoto oboru jsou velmi chabé a hlavně se ještě nestydí lhát a psát nepravdy do posudků!

Pana doktora si velice Vážím jako jednoho ze dvou velice dobrých Neurologů. Druhý je specialista Praze, který je uznávaný po celé ČR.
Pan doktor Janouškovec mi byl pokaždé když jsem potřeboval k dispozici a několikrát si na mě udělal čas i když opravdu nemusel.
Technicky:
- velice vřelý přístup
- skutečně profesionální jednání
- z toho o čem jsme se bavili jsem usoudil, že se dál ve svém oboru vzdělává a zajímá se o novinky. Což
je dle mého názoru velice důležité. Bavím se teď nejen o oblasti kostí a svalů, ale i o oblasti mozku.
- ordinace čistá uklizená,
Mimo jiné pan doktor má další ordinaci v Rokycanech, kde má další pacienty.
Každý má právo na svůj názor, konec konců od toho tyto fóra jsou. Nicméně , kdyby to bylo tak jako zde někteří píší a pan doktor by byl arogantní a neprofesionální, pochybuji že by měl pokaždé plnou ordinaci a já bych ho rozhodně nenavštěvoval.

Velice pana doktora Janouškovce doporučuji!! B.

Otřesné, už nikdy více,potvrzuji - diagnoza od stolu - po úrazu problémy s krčkou. Vyšetření v oblečení,ale de facto žádné!!!!!! Rehabilitace je mi k ničemu,vše samo odezní....akorát na mně vydělávají.....nevím, nevím, v rehabkach pokračuju dál a na další vyšetření - na která už dle pana doktora nemám chodit,stejně jdu. Okamžitě jsem změnila neurologa, protože tohle chování a jednání nemá s medicinou vůbec nis společného!!!!Důrazně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

Vyhledala jsem pana doktora Janouškovce na základě akutní potřeby neurologického vyšetření z důvodu náhlého zhoršení vlastního zdravotního stavu. Přijal mě velmi ochotně a s přirozenou vlídností, a to i přesto, že jsem se dostavila bez objednání. Velmi příjemně mě překvapil jeho velmi lidský a empatický přístup a také fakt, že narozdíl od jiných lékařů nevnímá medikaci jako samospasitelnou. Jím nasazená následná léčba i praktická doporučení vedla k výraznému zlepšení mého zdravotního stavu. Rozhodně doporučuji.

Divím se jak někdo může napsat velmi dobrý, ale zřejmě se jedná o účelové hodnocení. Z mého pohledu katastrofa. Přesně to vystihuje některé jiné názory. Tedy arogance a diagnóza od stolu. Navíc jsem žádal o další vyšetření jelikož se u mě jednalo o podezření z epilepsie. Pan doktor opsal původní zprávu a naprosto ignoroval, že jsem chtěl jít na další vyšetření k zjištění mého stavu(podle něho to byla moje starost). Když jsem se ohradil ještě mi vyhrožoval, že jestli se mi to nelíbí, tak mi může dát místo správního poplatku 30,-Kč rovnou 90,-Kč. Skvělý přístup. Do zprávy mi napsal původní pracovní omezení. Vyměnil jsem obvodního doktora a ten nový mě zaslal k neuroložce Mudr. Pátkové. Úplně jiný přístup (odeslání na vyšetření EEG,CT)a zjištění, že můj zdravotní stav je v pořádku. Takže podle Mudr. Janouškovce jsem epileptik bez diagnózy, ale ve skutečnosti jsem zcela zdráv.

F

Bohužel nemám vůbec dobrou zkušenost. Diagnoza pro přetrvávající bolesti zad stanovena během minuty už od stolu - kratší noha rychlým přeměřením metrem a doporučena podpatěnka. Na dvou detailních prohlídkách u různých fyzioterapeutů po přeměření všech parametrů příčina problémů ležela ve svalové disbalanci úplně jinde, délka končetin totožná. Při aplikaci léčby podpatěnkou by se bolesti zad a disbalance jen prohloubila. Velmi omezený a chybný pohled bez znalosti základních principů. Velmi nedoporučuji.

vynikající lékař, odborník ale také člověk