Pavel Hranička, praktický lékař Karlovy Vary

Praktický lékař

Železniční 887/1, Karlovy Vary
Nemos Ambulance s.r.o.

Umístění: Nemos Ambulance s.r.o. Jiný

Pan doktor Hranička sice neni můj praktik, ale měla jsem možnost, v době zástupu, u něho "pobýt". Píšu záměrně tohle slovo, protože to bylo velmi příjemné setkání s laskavým člověkem.
Nejen skvělý a trpělivý lékař, ale výborný diagnostik.
Diky za milé setkání.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milý a profesionální pan doktor, který mě vyslechl a poradil s problémy. Mohu jen doporučovat, o mé zdraví se postaral skvěle. Děkuji

Umístění: Nemos Ambulance s.r.o. Akutní onemocnění ledvin

Arogantní a neprofesionální přístup doktora Hraničky, špatná diagnostika a neschopnost důvěřovat pacientovi, že ví co mu je, když rozpozná příznaky. Ne, pane doktore, to nejsou bolesti zad ale zánět ledvin a nutná hospitalizace!!! Děkuji, k Vám už nikdy

MUDr. Pavel Hranička

Ač velmi nerad, musím výjimečně reagovat. Jste-li Zuzana, kterou předpokládám, tak pokud si dobře vzpomínám, byl jsem to já, kdo Vás poslal přímo z ordinace do nemocnice s podezřením na těžký zánět a to rovnou přivolanou záchrankou.. . Jste-li to Vy, tuto stížnost opravdu nechápu a považuji jí za lživou a velmi zákeřnou, že mám skoro chuť zveřejnit Vaše jméno a označit Vás hodícím se slovem.. je-li to 'jiná' Zuzana, dodatečně se omlouvám.. anyway- přeji pevné zdraví..

Super člověk a kolega

Je to výborný člověk a samozřejmě i lékař. Kdyby takoých bylo více:o)

Jako doktora jsem ho osobně nezažila,ale jako člověka ano,je schoný se rozdat pro lidi, moc hodný a poctivý člověk. Neslyšela jsem na něj žádné negativa, určitě bych se nebála svěřit do jeho rukou.