MUdr. Pavel Hranička
Čankovská 416/7, Karlovy Vary

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Umístění: MUdr. Pavel Hranička Jiný

Naprosto skvělý přístup lékaře. Vřele doporučuji.

Měl jsem štěstí na pana doktora Hraničku, jenž sloužil na pohotovosti v KV nemocnici. Velmi empatický, vše vysvětlil, nic nepodcenil. Velice děkuji za skvělý přístup a profesionalitu... Více takových doktorů...

Umístění: MUdr. Pavel Hranička Jiný

Vynikající lékař, přístup k pacientovi vřelí, vždy vysvětlí a pomůže. Mám jen samou dobrou zkušenost. I mému manželovi konečně domluvili léčbu kterou si nepřipouštěl. Teď je spokojený. Mnohokrát děkuji.

Umístění: MUdr. Pavel Hranička Jiný

Vynikající doktor. Ve všem pořadí. Pomuže.a vše bere z humorem. Což je u pana doktora krásná vlastnost. Díky mu za to.

Umístění: MUdr. Pavel Hranička Jiný

Za mě TOP lékař!! Milý, vyslechne a pomůže. Má velký přehled.
Skvělý diagnostik!!! Mohu jen doporučit.

Umístění: MUdr. Pavel Hranička Jiný

Pan doktor Hranička sice neni můj praktik, ale měla jsem možnost, v době zástupu, u něho "pobýt". Píšu záměrně tohle slovo, protože to bylo velmi příjemné setkání s laskavým člověkem.
Nejen skvělý a trpělivý lékař, ale výborný diagnostik.
Diky za milé setkání.

Velmi milý a profesionální pan doktor, který mě vyslechl a poradil s problémy. Mohu jen doporučovat, o mé zdraví se postaral skvěle. Děkuji

Umístění: MUdr. Pavel Hranička Akutní onemocnění ledvin

Arogantní a neprofesionální přístup doktora Hraničky, špatná diagnostika a neschopnost důvěřovat pacientovi, že ví co mu je, když rozpozná příznaky. Ne, pane doktore, to nejsou bolesti zad ale zánět ledvin a nutná hospitalizace!!! Děkuji, k Vám už nikdy

MUDr. Pavel Hranička

Ač velmi nerad, musím výjimečně reagovat. Jste-li Zuzana, kterou předpokládám, tak pokud si dobře vzpomínám, byl jsem to já, kdo Vás poslal přímo z ordinace do nemocnice s podezřením na těžký zánět a to rovnou přivolanou záchrankou.. . Jste-li to Vy, tuto stížnost opravdu nechápu a považuji jí za lživou a velmi zákeřnou, že mám skoro chuť zveřejnit Vaše jméno a označit Vás hodícím se slovem.. je-li to 'jiná' Zuzana, dodatečně se omlouvám.. anyway- přeji pevné zdraví..

Super člověk a kolega

Je to výborný člověk a samozřejmě i lékař. Kdyby takoých bylo více:o)