17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava, Neurologická klinika

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Po té co mě místo toho aby léčily s RS v Holandsku dostali pomalu na vozík, mě pán Dr. Hradílek dostal do relativní formy. Moc mu díky. Je to fakt odborník a dá se s ním mluvit opravdu o všem.

Když rostroušenou sklerozu tak jedině s MUDr. Hradílkem. :)

MUDr. Pavel Hradíkek,velmi dobrý lékař a nejen to i jeho lidská stránka mi příjde jako velmi pozitivní.

Velmi dobrý lékař s pěkným a naprosto profesionálním přístupem k pacientům, v jeho přítomnosti se cítím velmi dobře, uvolněně a mám k němu absolutní důvěru.Jsem si jista, že jeho zásluhou mi byla rychle poskytnuta dostupná léčba RS, díky níž se cítím podstatně lépe než v počátku nemoci.

Predchozi pisatel si zrejme plete figuru. MUDr. Pavel Hradilek neni a nebyl na zadnem vedoucim miste a s jeho neurologickymi sluzbami jsem uz sest let velmi spokojen. Tim, ze nezanedbal nejake moje neurcite vzdychani, ale naopak ho vzal velmi vazne, nasel mi nejaky skryty problem.

O

Souhlasím s názorem přede mnou!!
Pan doktor je moc milý a příjemný. Často se i skrze nepříjemnou diagnózu(RS)zasmějeme.
Doporučuji!!!!

Pan doktor Hradílek je skvělý, léčím se u něj s Rostroušenou sklerozou mozkomíšní a jeho přístup je prostě vynikající. Nebojím se na nic zeptat a mám z něj moc dobrý pocit :-) Vřele doporučuji

Pan doktor Štrympl, je vinikající odborník, přestože je velmi mladý, myslím, že v rámci našeho regionu patří k těm nejlepším. Byl jsem několikrát operován pro relativně velice obtížnou diagnózu a to na několika pracovištích i v Praze, poté jsem docházel na kontroly do orl ambulancí v regionu, chodil jsem několik let ambulantně k DOC. Mudr. Mrázkovi, CSc. na Ostravskou Fakulní nemocnici, poté co docent odešel do důchodu, dostal jsem se do amulantní péče Dr. Štrympla, měl jsem z toho trochu obavy, protože jsem z předchozí zkušennosti věděl, že běžní orl lékaři měli s mou diagnózou, která je poměrně vzácná obvykle dost problém a odesílali mě k nějakému specialistovi a tvářili se, že jím nepřísluší se k mé léčbě nějak vyjadřovat.Proto jsem byl velice překvapen dr. Štrymplem, který mě do své péče ihned přijal a netvářil se přitom nijak tragicky. Jsem v jeho péči již cca 2 roky a jsem s ním velmi spokojen, určitě je to opravdový odborník a vřele ho doporučuji. Neváhá odeslat pac. na drahé vyšetření, pokud má pocit, že výsledky by mu mohli nějak pomoci v léčbě, to je opravdu mezi lékaři v daném oboru vyjímka, navíc z vlastní zkušennosti vím, že spolupracuje s řadou specialistů, se kterými je schopen a ochoten svého pacienta kdykoli zkonzultovat. Všem, kteří potřebují kvalitní péči v oblasti ucha, nosu či krku tohoto lékaře doporučuji.