Fakultní nemocnice Ostrava, Neurologická klinika
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava, Neurologická klinika Jiný

K panu doktorovi jsem docházel do RS centra od doby diagnostikování zdravotních problémů. Pan doktor je velice příjemný, vše vysvětlí. Když jsem se později přestěhoval do Prahy, tak stejně jsem na konzultaci jel do Ostravy k panu doktorovi Hradílkovi. Udělal si na mě čas i když jsem v dané době již nebyl jeho pacientem.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava, Neurologická klinika Jiný

Pana doktora si moc moc vazim, je Pro me doktor s velkym D! Neskutecne mi pomohl!!!
Dochazim k nemu cce rok a pul a vysledek jeho professionalni prace jde videt! Dnes k nemu jdu na kontrolu a moc se tesim!

Po té co mě místo toho aby léčily s RS v Holandsku dostali pomalu na vozík, mě pán Dr. Hradílek dostal do relativní formy. Moc mu díky. Je to fakt odborník a dá se s ním mluvit opravdu o všem.

Když rostroušenou sklerozu tak jedině s MUDr. Hradílkem. :)

MUDr. Pavel Hradíkek,velmi dobrý lékař a nejen to i jeho lidská stránka mi příjde jako velmi pozitivní.

Velmi dobrý lékař s pěkným a naprosto profesionálním přístupem k pacientům, v jeho přítomnosti se cítím velmi dobře, uvolněně a mám k němu absolutní důvěru.Jsem si jista, že jeho zásluhou mi byla rychle poskytnuta dostupná léčba RS, díky níž se cítím podstatně lépe než v počátku nemoci.

Predchozi pisatel si zrejme plete figuru. MUDr. Pavel Hradilek neni a nebyl na zadnem vedoucim miste a s jeho neurologickymi sluzbami jsem uz sest let velmi spokojen. Tim, ze nezanedbal nejake moje neurcite vzdychani, ale naopak ho vzal velmi vazne, nasel mi nejaky skryty problem.

Souhlasím s názorem přede mnou!!
Pan doktor je moc milý a příjemný. Často se i skrze nepříjemnou diagnózu(RS)zasmějeme.
Doporučuji!!!!

Pan doktor Hradílek je skvělý, léčím se u něj s Rostroušenou sklerozou mozkomíšní a jeho přístup je prostě vynikající. Nebojím se na nic zeptat a mám z něj moc dobrý pocit :-) Vřele doporučuji

Pan doktor Štrympl, je vinikající odborník, přestože je velmi mladý, myslím, že v rámci našeho regionu patří k těm nejlepším. Byl jsem několikrát operován pro relativně velice obtížnou diagnózu a to na několika pracovištích i v Praze, poté jsem docházel na kontroly do orl ambulancí v regionu, chodil jsem několik let ambulantně k DOC. Mudr. Mrázkovi, CSc. na Ostravskou Fakulní nemocnici, poté co docent odešel do důchodu, dostal jsem se do amulantní péče Dr. Štrympla, měl jsem z toho trochu obavy, protože jsem z předchozí zkušennosti věděl, že běžní orl lékaři měli s mou diagnózou, která je poměrně vzácná obvykle dost problém a odesílali mě k nějakému specialistovi a tvářili se, že jím nepřísluší se k mé léčbě nějak vyjadřovat.Proto jsem byl velice překvapen dr. Štrymplem, který mě do své péče ihned přijal a netvářil se přitom nijak tragicky. Jsem v jeho péči již cca 2 roky a jsem s ním velmi spokojen, určitě je to opravdový odborník a vřele ho doporučuji. Neváhá odeslat pac. na drahé vyšetření, pokud má pocit, že výsledky by mu mohli nějak pomoci v léčbě, to je opravdu mezi lékaři v daném oboru vyjímka, navíc z vlastní zkušennosti vím, že spolupracuje s řadou specialistů, se kterými je schopen a ochoten svého pacienta kdykoli zkonzultovat. Všem, kteří potřebují kvalitní péči v oblasti ucha, nosu či krku tohoto lékaře doporučuji.