Ordinace gynekologa
Třída Tomáše Bati 3705, Zlín

Jsem zděšená, kde je MUDr. Havelka?

já jsem chodívala k paní Lánské. to byla moje první gynekoložka ke které i od které jsem chodívala vzdy vystresovaná a z gynekologie jako takové jsem měla doslova noční můru a bála jsem se tam chodit. Avšak moje okolí mi doporučilo pana Havelku. Jeho bych nevyměnila ani za nic na světě. Je to výborný doktor. Díky němu je gynekologie místo kam chodím nejradši. Proto mě ted hodně mrzí že je nyní místo něj jistý pan Květák ke kterému nechci chodit a pátrám proč pan havelka tak dobrý a skvělý doktor šel ........... já nevím kam ale chtěla bych chodit k němu. je to skutečně velmi dobrý doktor. S pozdravem slečna Vintrlíková

Já chodím k panu doktorovi víc jak 30 let a jsem naprosto spokojená.Podle mne,když má lékař v čekárně hodně lidí,znamená to,že je dobrý a pacientům věnuje dost času a nebere je jak na továrním páse.Pomohl mně s každým problémem,věnoval se mně před i po operaci.Vážím si ho jako člověka i lékaře a nebála jsem se k němu doporučit i dceru,když měla problémy v s těhotenstvím.Doufám,že bude ještě dlouho pracovat a já tak nebudu muset s obavou hledat jiného gynekologa.

Je pravda, že pan doktor je humorista, ale jinak jsem se dozvěděla na své otázky velmi vyhýbavé odpovědi a pokud se nezeptáte proč to nebo ono sami se od něj vysvětlení nedočkáte. To vše bych ještě zkousla, ale jelikož jsem právě otěhotněla, hledám gynekologa, alespoň s částečným vybavením odpovídajícím 21. století (ultrazvuk), který pan doktor nemá, což mi přijde nepřípustné

Pokud chodíte jen na pravidelné kontroly nebo pro HA, pokecáte si, zasmějete se :-) ale to je vše.Nesmíte mít nějaký problém, to už Vás pan doktor posílá dál (aspoň že tak) ke specialistům...jenže mnohdy zbytečně.
Mě tvrdil, že mám jasnou anovulaci a budeme mít problém s miminkem, po první návštěvě na Tomášově mě stejně poslali do nemocnice na vyšetření průchodnosti atd.(což snad mohl i on) a než jsem se na zákroky dostala, otěhotněla jsem :-) Také bych uvítala hlukotěsnější kabinky!!, ale jsem už stejně u jiného lékaře, takže pá pá :-)

Je sice pravda,že pan doktor moc nemluví k věci,ale problém najde a vyřeší. Je fajn,že i rozptyluje. Názory poslouchá a když se zaptáte,tak určitě vše vysvětlí.

Chodím k němu už několik let a nemůžu si stěžovat. Obzvláště pro mladší slečny a první prohlídky je ideální. Rozptýlí a všechen stres je pryč a já osobně si myslím že i tohle je velmi důležité. Pak jste v pohodě a nestresujete se z každé další návštěvy. A k těm řadám, není to nic příjemného ale který dobrý lékař nemá velké řady?? Já osobně takového neznám. Raději si posedím v čekárně u dobrého lékaře než abych šla k nějakému ... s tím ,že mě hned veme.

SYMPATICKÝ MLADÝ LÉKAŘ.PROFESIONÁLNÍ.JISTĚ SE MÁ JEŠTĚ CO UČIT!ALE NEMÁM VÝHRADY.

Lidský, velmi příjemný, doporučuji.

Fůra lidí v čekárně, doktor sice ukecaný, ale kolikrát se musím zeptat, jestli jsem vůbec zdravá, nic k tomu nikdy neřekne. Když jsem si stěžovala, že kvůli HA mám deprese, tak mi nevěřil, že to není možné. Po vysazení HA jsem chodila půl roku na vyvolávačky, neměla jsem MS a lepší léčba ho nenapadla, ani že by mne nějak více vyšetřil nebo alespoň zjistil hladinu hormonů. Nicméně to pomohlo a už je vše vpořádku.