Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Husovo náměstí 36, Česká Skalice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Dobrý odborník, umí to s dětmi, co víc chtít od dětského lékaře?

K panu doktorovi docházíme se svými třemi dcerami již několik let.Naprostá spokojenost,tak to ma být,jen tak dál!

Opravdu jeden z nejlepších dětských lékařů v kraji(podle vlastní zkušenosti i názoru lidí)

Prostě profík, ačkoliv chlap jak hora, s malilinkatejma dětma to umí... Nemám výhrad. A nikdy u něj nečekáme dlouho v čekárně, všechno jde jak na běžícím páse a hezky všechno odsejpá...

Pan doktor je rozhodně odborník.Syn měl problémy a laboratorní vyšetření krve nic neukázalo, pan doktor se s tím nespokojil a vyšetření opakoval, protože se mu zdálo, že by to mohla být mononukleoza. Při opakovaném rozboru krve se opravdu mononukleoza potvrdila. Pan doktor je hodný, děti k němu rády chodí.

dětský lékař perfektní já jsem moc spokojená a naše dcera byla vždy ochotně a odborně ošetřena. A především oceňuji ten cit pro děti umí to s nimi,prostě odborník.

Ale jo, je to vcelku velmi dobrý lékař. Dokáže porozumět a poradit.

ja jsem moc spokojená s panem doktorem. Vždy nám rád a s ochotou poradí.

Je dobrý odborník, vždy ochotně poradí, umí to s dětmi.