Panochova nemocnice Turnov
28. října 1000, Turnov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Panochova nemocnice Turnov Jiný

K panu doktorovi jsem přijela se zlomeným kotníkem. Nejprve opakovaně ryl do mé váhy (při 170 cm/73 kg - nejsem modelka, ale mé BMI je na hraně normy), dožadoval se vysvětlení, proč mám tolik a jestli mi to nevadí... Dal pokoj, až když jsem ho asertivně odpálila, že aktivně sportuji a holt je to tak, jak to je. Poté mi na mou výslovnou žádost odmítl napsat berle, i když jsem mu vysvětlila, že bydlíme v domě se schody a že se budu těžko pohybovat. Tu bolest při poskakování po domě bych nepřála nikomu. Když jsem přišla na kontrolu na jiné pracoviště, tak překvapeně zírali, že nemám berle. Jediným pozitivem v celé ordinaci byla milá šikovná sestřička.

Umístění: Panochova nemocnice Turnov Jiný

Dojedeme. Vychází sestra, ptá se, co pediatr. Jsem ve středu, trochu mi tepe céva, nicméně vysvětluji, že je to problém náhlý a pediatr již neordinuje. Ujímá se nás mladý doktor, zřejmě před atestací. Vyptá se, uklidní mi kluka, vezme nás dovnitř.
A tady to začíná. Slušně pozdravíme, kdežto od stolu, kde sedí starý doktor se ozve: "To má jako necelou hodinu a vy s tim jako jedete k doktorovi? Ste mu nemohla udělat čaj?"
Bouchám poprvé: "No, tak tady bych to ukončila, dejte mi kartičku, jedeme někam, kde se k lidem lékaři nechovají jako k nějakýmu povlu.
Doktor brzdí: "Ale von potřebuje testy! Tedy čekám, že proběhne laboratoř. Neproběhne. Máme jet jinam. S poznámkou, že když teda votravuju, tak si nás tam určitě nechají.
Dovolte mi upozornit, že pan doktor nevstal za celou dobu ze židle. Medik byl super.
Beru zprávu a slyším: "Měla jste ho vzít ráno k pediatrovi."
Přichází chvíle, kdy nechávám cloumat svým majestátem: "Ráno mu nic nebylo!"
"Ale teď je, kdybyste jela ráno, nemusela byste bejt tady."
Lapám po dechu, nadechnu se a spustím: "Takže, vážený, nejsem vědma. Věřte mi, že návštěva tohohle zařízení byla úplně tou poslední možností a že bych sem jinak fakt nejela. A tohle je ten důvod!"
"Tak heleď, DÁMO, JÁ jsem doktor l, jednou tak starej jako vy a žádná kač**na mě nebude řvát."
"chovejte k nám slušně, jedeme jinam."
Při zavírání slyším ještě: "urážka, zvíře, co dává mléko" cenzura.
Tímto zdravím pana doktora Faltuse, nad jehož jménem všichni doktoři v Liberci kouleli očima s daleko ostřejšími výrazy.
Jsem naštvaná ..

Ještě budu na pana doktora psát oficiální stížnost.

Super! :) Vše v cajku. RYCHLOST blesková. Sestřička úžasná. Přijdu zase. Kdykoliv. Opravil chybu po své předchozí kolegyni. Doporučil vhodnou léčbu.Beham jako lanka.

Doktor sádra, jinak se mu už neřekne. Co může, to dá do sádry. Vím o spolužačce, která se chtěla ulejt ze závěrečných testů, a tak šla na chíru a řekla, že ji bolí ruka. Rentgen neukázal nic zlomeného, ani naštípnutého a i přesto dostala sádru na 3 týdny. Nebo případ malé holčičky, která si zlomila ruku v lokti. Faltus zasádroval a po 4 týdnech při sundání sádry se zjistilo, že ji to špatně srostlo a ona ruku nenarovná. Návrh Faltuse byl, že to znova zasádruje, proti čemuž se ohradili rodiče. Dceru odvezli do Prahy, kde ji tu ruku museli znova zlomit, odoperovat a dat znova do sádry. Dneska už tu ruku narovná, ale pořád to není ono. Takže vždycky radši zavolat kdo ordinuje a Faltusovi se velkým obloukem vyhnout.

Opět jsem se setkala s panem doktorem.Nemůžu jsi na něho stěžovat vše ok je velice příjemný a
ochotný.Ikdyž mě hodně lidí upozorňovalo já nemám problém.

Tento lékař mě osobně neošetřoval,ale mé blízké(syn,maminka),syn zlomeniny,to bylo v pořádku,bylo nutné se ptát jinak bych se nedozvěděla co mu vlastně je,jinak bez problému.Jiná situlace ovšem nastala při návštěvě pohotovosti s maminkou z toho jsem byla doslova vyšokovaná,divné vtípky pana doktora,zpěv po chodbě v ordinaci i při mluvení s pacientem!!!!!! fakt nevíte jestli si z Vás dělá srandu.Příště doporučuji zjistit kdo má službu,a pokud jde o zdraví spěchat na pohotovost do jiné nemocnice.

Já pana doktora hodnotit nebudu, ovšem ráda se podělím se zkušeností z ordinace.
Přišla jsem se zlomenou kůstkou v kotníku. Nedokážu posoudit, jestli léčí dobře, nebo špatně, ale při druhé návštěvě mi byla naorinována sádra. A nabídnuta plastová. Loni v tomto čase jsem měla od pana doktora plastovou sádru na druhém kotníku a třetí den mi praskla, byla mi vyspravena lepicí páskou, a to jsem za mi v hotovosti zaplatila bez pár korun 1000. Není se čemu divit, když jsem letos plast odmítla. Ovšem to jsem se se zlou potázala. Lékař na mě vykřikl, že chodit budu moci až za 3 dny, to bych ještě pochopila. Kontrola za měsíc od úrazu.... Bez dvou dnů souhlasí s napsanou kontrolou v neschopence. Sestra Šindlerová (bohužel nemám zdání, jak se její jméno píše, protože měla na sobě hnědou bundu) mi doporučila, že si mám svléknout kalhoty, že je přes sádru doma nepřetáhnu. Už s dlahou mám zkušenost, že přetáhnu. Nabídla mi, že přeze mě přehodí roušku, abych neležela na chodbě bez kalhot. Že k autu to budu mít metr, to snad přežiju. Ovšem co doma? Budu skákat do prvního patra v kalhotkách? Odmítla jsem znova. Sestra to přešla jedovatou poznámkou, že mi kalhoty rozstřihne, že když nechci plast, že si koupím kalhoty. Bez komentáře. Vykasala jsem si kalhoty a byla mi vyrobena sádra. Potřebovala jsem napsat nějaké vycházky, je léto a měsíc sedět doma je teda mor. Ano, dostala jsem vycházka, od 9 do 11 a 15 - 17. Že za to může sociálka. Takže se nedostanu ani s dětma na zahradu. Krása a úžasný přístup.
A venku v čekárně jsem se ptala sestry, jakže se ta tmavovlasá sestra jmenuje.Za chvíli vylítla z ordinace a že nějaká nepříjemná paní se ptala na její jméno a jestli je to kvůli kalhotám.... Nepříjemná paní... :-D

vyborna zkusenost z nemocnice v Brne Bohunicich

Pana doktora můžete buď nenávidět nebo milovat, neznám snad Turnováka s neutrálním názorem.. Znám spoustu lidí, kterým pan doktor zachránil život, popřípadě končetiny, nebo je vyléčil do úplného zdraví ač byla situace kritická, ale také znám spoustu lidí (a bohužel mezi ně patřím) na kterých se zase nesmazatelně podepsal. V mém případě to byl těžký výron kotníku, kdy mi ho zasádroval ve špatném úhlu, takže i se sádrou jsem kulhal, a poté co mi byla sádra sundána, napsány rehabilitace, se hybnost kotníku nevrátila do původního stavu, ač s ním hýbu každý den, omezuje mě to ve sportech. Mám z doktora Faltuse pocit, že "banální ošetření" jako jsou výrony a zlomeniny, ho vyloženě nebaví, ale že na složité operace, kde je potřeba prokázat schopnosti, je rozhodně jeden z povolanějších.

Ne náhodou je hlavní hrdinou řady "Urban Legend" na téma zasádrovaní zdravé končetiny a podobně... Prostě doktor Sádra:) Velmi doporučuji telefonicky se informovat, kdo má službu, a pokud je na chirurgii právě ten "doktor", využít raději služeb šikovného veterináře!!!