Plzeňská 293, Planá
Gynekologická ordinace (mapa)

Já si teda nemůžu na něj stěžovat, je dobrý doktor, pečlivý a vše vám i vysvětlí když se na něco zeptáte. jen jednu věc musím říct že mě urazil a to dost, a to jen kvůli ponožkám měla jsem bíle ponožky a ty se prostě seberou ! a on neváhal a řekl mi zda jsou vypraný říkám ano a on že to se nedivím že máte stále vag. mykozy...je snad on prádelník má snad dělat jen svojí práci ...jinak mu nemůžu nic vytknout. :)

Je svědomitý, pečlivý, příjemný a vše co provádí podrobně vysvětluje. Při objednávání bere téměř na čas. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

Pan doktor je super člověk, po vážných problémech, kdy mě paní doktorka málo informovala a prakticky nic nedělala, jsem přešla k panu doktoru, kde mi vše podrobně vysvětlil, konzultoval semnou mé problémy a řešil mohu jen a jen doporučit !!

Super pan doktor, opravdu k němu chodím moc ráda, žádnej stres a pečlivost. Kéž by takových doktorů bylo víc :-)

Chodím k němu od záčátku. Nyní jsem prožila ne zrovna hladké těhotenství a se vším mi pomohl a hlavně vysvětlil. Mohu jen doporučit.

Chodím k němu již několik let. Provázel mě celým těhotenstvím a jakýkoliv náznak komplikací vždycky řešil. Je velmi svědomitý, vždy vše vysvětlí a má lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Chodím k nemu už docela dlouho a jsem spokojena,super pristup,perftektne vybavena čekarna:-)

O

Svedomity a peclivy,jsem spokojena a doporucuji

vynikajici pristup k zene, zajem o jeji zdravi, skvely odbornik, kteremu nechybi smysl pro humor

Jako lékař je velmi příjemný, přivedl nám na svět malou Elišku i přez drobné komplikace. Dnes je to zdravá holka jak buk :-).