Adresa

U Tří lvů 4, České Budějovice
Psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
44 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrie Jiný

Trpěla jsem depresemi kvůli zážitku z dětství. Matka se pokusila o sebevraždu, když mi bylo sedm. Pana doktora Churana jsem si vyhledala sama na základě nástěnky v čekárně na železniční poliklinice. To už mi bylo o třicet víc. Velmi mi pomohlo nasazení antidepresiv a následně i konzultace s psycholožkou. Zažila jsem i psychický nátlak zaměstnavatele a tenhle pan doktor mě opravdu podržel a chránil. Léčila jsem se osmnáct let. Teď už AD nepotřebuji. Jsem vyléčená a odolná vůči stresu. Možná proto, že už jsem v důchodu. Jednání pana doktora je přátelské a ohleduplné. Jsem mu velmi vděčná.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrie Jiný

Nejlepší doktor. Má smysl pro humor, umí povzbudit a zvednout sebevědomí. Zároveň empatický. Naprosto se vším mi vždycky vyšel vstříct a vyslechl si mě.


J
Ověřeny pacient

Dobrý den.K Mudr Churanovi chodím už několik let,podle mě je velmi pečlivý,ptá se na mé problémy a doporučuje mi řešení,které je podle něj nejlepší na mou diagnosu.Podle mě je to velmi svědomitý lékař ,slušné jednání,takže já nemám žádný problém při léčení s tímto lékařem na svém místě.Jiří H z Bechyně.


S
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila s depresemi několik měsíců. Velmi mi vadilo, že mi nutil úplně zbytečně návykové léky jako "berličku" k antidepresivům ", např. lexaurin. Dále v klidu vyzradil léčbu a i ostatní zajímavé případě jiných pacientů. Mimo mě tzv. léčí" i mou matku několik let. Matka má poruchu osobnosti, a je velice těžké ja složité s ní vyjít a žít s ní. Pan doktor ji ale nikterak neléčí, nezajímá se, jak se matka chová, nezajímá ho, proč bývá hospitalizována na psychiatrii a ignoruje i léčbu, kterou měla soudem nařízenou a vysadil jí předepsané léky. Jelikož jsem k němu chodila i já, tak vím, že pouhé poplácání po zádech a tykání si s každým k vyléčení nestačí.Osobně jsem k němu přestala chodit již po pár sezeních...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Znovu musím reagovat na předešlé vzkazy. Pana doktora navštěvuji 15 let, a za celou dobu jsem si nevšimla žádného negativního přístupu. Naopak, s pacienty hovoří jako se svými přáteli, udržuje sympatický nadhled a dodává potřebnou energii ( i formou humoru). Za svou dlouholetou praxi ve svém oboru má perfektní přehled o možných alternativách léčby, a zároveň se snaží přispět k sociálním jistotám jednotlivých pacientů. Je oblíbený a čekárna vždy plně obsazena.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor napsal osobě s diagnózou závislosti benzodiazepiny, s vědomím toho, že pacient je v krizi a bez znalosti širších souvislostí. I když mě popravdě nenapadá, které širší souvislosti by mohly jeho jednání vysvětlit. Následoval relaps. Pacient nastupuje znovu na detox. Gratuluji! Tomu říkám lékařská etika.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Je to už hodně dávno, co jsem k tomuto "panu doktorovi" chodila... co chodila, byla jsem tam dvakrát. Po druhé návštěvě jsem hledala jinde. Přišla jsem k němu s depresemi (dnes už vím, že se jedná o BPP). Jeho arogance byla neuvěřitelná, viděl mladší holku (20 let), tak si myslel, že se mnou může jednat jak s dítětem. Laškoval, vtipkoval a když jsem nespolupracovala, protože mi bylo velmi zle a prosila jsem jen o recept (který mi už kdysi předepisoval), začal být hrubý. Prý mi nic nedá, dokud nebude sám chtít. Ryl do mě tak dlouho a tak dlouho byl sprostý, až se mu nakonec povedlo vyvolat mi záchvat a v milionkrát horším stavu, než ve kterém jsem k němu šla a s vyškemraným receptem v ruce, mě poslal pryč. Na poslední návštěvu u něj nezapomenu.... děkuji, již nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pan Mudr Churan je skvělý doktor, návštěva u něj je pohlazení na duši, Píše se tu, že má dlouhé čekací doby, pak že na lidi nemá čas a odbývá je, nevylučuje se to trochu? Skluz je kvůli dlouhým pobytům v ordinaci. dle mého názoru je pan doktor jak skvělý profesionál, tak potažmo se chová jako kamarád, ano, předepisuje léky, ale od toho je doktor, beru též antidepresiva a je jenom na mě, zda budu léky užívat svědomitě, nebo přehánět. Takže na závěr, pana doktora Churana doporučuji, jak už tu bylo jednou napsáno, třeba i jenom pro povídání.


.
Ověřeny pacient

Už je to pár let co jsme tam byla. Je fakt že mi zvednul sebevědomí,ale naštval mě že nedrží diskrétnost.
Má známá k němu také chodila a tak nějk jednou jsme došli k tomu že ji znám aže k němu chodí a začal mi vyprávět sčím tam ona chodí. Můžu říct že ani známá mi neřekla sčim tam chodí. Hrozné čekání.klidně i 2 hodiny. byla jsem obědnaná na určitou hodinu. Myslim si že je každého věc jestli tam půjde nebo ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Podle mých zkušeností by se tento lékař mohl hodit tak na zvěrolékaře, ale i těch zvířat by mi bylo líto. Byl jsem u něho s poruchou, které se trochu dřív říkalo maniodepresivní psychóza a kdo to prožil, ví, že to není nic příjemného. Ale to jsem zjistil až později, protože tento lékař nic nepoznal, rychle mně odbyl a zdálo se mi, že se dokonce posmívá. A není pravda, že to je nějaký "anděl", jak tady kdosi napsal. Naopak jevil se mi studený čumák, strašně nepříjemný v osobním styku. Pak jsem šel k jinému lékaři a tam se začal konečně léčit. Ptal jsem se ho na to, proč tyhle potíže nebyl schopen poznat původní lékař a on mi odpověděl, že neručí za schopnosti svých kolegů. Napoprvé si psychiatra nemusíte správně vybrat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti