Adresa

Praktický lékař stomatolog
Smetanova 746, Bílovec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan Doktor Baroš je vynikající a profesionální stomatolog.Mě hodně pomohl i když nemusel s trháním zubů a dalšími problémy....Všem vřele doporučuji!!!

P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Je skvělý , poctivá práce lékaře s lidským přístupem . Ošetří a pomůže i tehdy , kdy jiný lékař odmítne

V
Ověřený profil

Doktor, za kterým se mi oplatí dojíždět z Ostravy. Lidský přístup, umí odlehčit situaci, ale hlavně je to odborník na svém místě. O jeho kvalitách svědčí také množství pacientů, což má ovšem vliv na čekací doby a plné termíny i 3 měsíce dopředu. Zde je ale řeč o zubaři a na něj nedám dopustit. Děkuji Vám, pane Doktore.


L
Ověřený profil

MUDr.Baroš?Není co dodat.Odborník na pravém místě.Nikdy bych neměnila.Komu čest,tomu čest!Mohou nám mnozí závidět.Jsem ráda,že na "stará kolena"budu mít úžasného zubního lékaře!!!:))
Děkuji, pane doktore ,za váš lidský přístup...


L
Ověřený profil

Je to člověk na pravém místě!!! Ikdyž čekací doba se zdá být někdy nekonečná,ale stojí za to být trochu více trpělivý.Děkuji vám,pane doktore!!!Na "stará kolena" budu mít jistotu,že mám toho nejlepšího lékaře,kterého bych za nic na světě neměnila!!!Přeji hodně trpělivosti s pacienty,pevé nervy a hlavně radostný a pokojný život v kruhu své rodiny:))


H
Ověřený profil

Lidský,velký odborník, nikdy bych neměnila. Víc takových lékařů!!!


S

Jmenuji se Jana a píši z kamarádova počítače,jelikož svůj nemám!Plně souhlasím s reakci pana Jiřího, na anonyma s iniciálami MB! Vyjadřuje se o MUDr.Barošovi, jako o největším hulvátovi, i když v civilním životě! Ale, jak již psal pan Jiří, tato stránka nepatří k hodnocení lékaře,jak se chová v civilním životě,ale v profesním!!! Ale, i kdyby, tak Pan ( píši velké "P"),jelikož je to Pan Doktor, se chová i v civilním životě naorosto velmi slušně a opravdu Ty mu nesaháš ani po paty!!! Pokud si za svým vyjádřením stojíš, tak se podepiš! Pomlouvat a skrývat se za iniciály dovede každý blbec a nic ho to nestojí,že!Proč bych neublížil velmi výbornému stomatologovi, např. proto, že mě nevzal do péče,jelikož toho má moc,že?!!! Nebo, jaký jsi měl k tomu důvod? Jiný určitě ne! Jsem jeho pacientka a nikdy byh neměnila, i když se u něj dlouho čeká!!! Chválím ho,jako všichni,mimo tebe,ty hulváte!!!Je to nejlepší stomatolog v širokém okolí,ne-li,v celé republice!!!A také,jak jste ze začátku někteří pomlouvali jeho sestru,tak až odejde do důchodu, budete ještě dlouho vzpomínat,proč nezůstala déle?!!! Je to sehraná dvojka a my můžeme být všichni rádi,že k nim chodíme!!!Dá se toho ještě napsat velmi hodně,ale dám prostor dalším! A všichni Vy, co souhlasíte s reakci pana Jiřího na hnusného anonyma,měli byste dát svůj hlas,že s ním souhlasíte!!!


Č

Výborný,ochotný,naprosto skvělý stomatolog!!!Děkuji pane doktore.


Š

MUSÍM ŘÍCT ŽE JSEM SE VŽDY LÉKÁŘU STOMATOLOGU BÁLA ALE PANA MUDR, BAROŠE SE CÍTÍM VELMI DOBŘE A ZNÍ TO MOŽNÁ DIVNĚ ALE RÁDA TAM CHODÍM A VÍTE PROČ PROTOŽE U NĚHO SE BÁT NIKDO NEMUSÍ JE TO STRAŠNĚ CITLIVY STOMATOLOG VŽDY VŠE VYSVĚTLÍ A JSEM ŠTÁSTNÁ ŽE MUŽU U NĚHO BYT V JEHO PÉČI. MÁ ZLÁTE RUCE A VÍ CO DĚLÁ NEDOVEDU SI PŘETCTAVIT JÍNEHO STOMATOLOGA DÍK VÁM ZA VŠE


J

Reaguji na příspěvek nějakého MB z 21.9.2009, v 10:01:14 hod.,ktrý píše, že Dr.Baroš postrádá v civilním životě slušnost,úctu a lidskost. Znám Dr.Baroše z profesního i osobního života a něco tak hrozného,co píše sprostý anonym MB, si v žádném případě nezaslouží!!!Je to v každém případě naprosto slušný člověk a tento anonym mu nesahá ani po paty!Proč se nepodepsal,když je o tom tak přesvědčen?! Skrývat se za iniciálami dovede každý a "papír" snese všechno,že?! Divím se, že redakce něco takového může vůbec otisknout!Když ho nezná z profesního hlediska,jak píše,že neví jaký je Doktor, tak proč ho hodnotí z osobního hlediska? Tato stránka patří k vyjádření jeho profesních a odborných znalostí!Ale,budiž.Jak říkám,nesaháš mu ani po paty!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu