Smetanova 746, Bílovec
Praktický lékař stomatolog

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Doktor, za kterým se mi oplatí dojíždět z Ostravy. Lidský přístup, umí odlehčit situaci, ale hlavně je to odborník na svém místě. O jeho kvalitách svědčí také množství pacientů, což má ovšem vliv na čekací doby a plné termíny i 3 měsíce dopředu. Zde je ale řeč o zubaři a na něj nedám dopustit. Děkuji Vám, pane Doktore.

MUDr.Baroš?Není co dodat.Odborník na pravém místě.Nikdy bych neměnila.Komu čest,tomu čest!Mohou nám mnozí závidět.Jsem ráda,že na "stará kolena"budu mít úžasného zubního lékaře!!!:))
Děkuji, pane doktore ,za váš lidský přístup...

Je to člověk na pravém místě!!! Ikdyž čekací doba se zdá být někdy nekonečná,ale stojí za to být trochu více trpělivý.Děkuji vám,pane doktore!!!Na "stará kolena" budu mít jistotu,že mám toho nejlepšího lékaře,kterého bych za nic na světě neměnila!!!Přeji hodně trpělivosti s pacienty,pevé nervy a hlavně radostný a pokojný život v kruhu své rodiny:))

Lidský,velký odborník, nikdy bych neměnila. Víc takových lékařů!!!

Jmenuji se Jana a píši z kamarádova počítače,jelikož svůj nemám!Plně souhlasím s reakci pana Jiřího, na anonyma s iniciálami MB! Vyjadřuje se o MUDr.Barošovi, jako o největším hulvátovi, i když v civilním životě! Ale, jak již psal pan Jiří, tato stránka nepatří k hodnocení lékaře,jak se chová v civilním životě,ale v profesním!!! Ale, i kdyby, tak Pan ( píši velké "P"),jelikož je to Pan Doktor, se chová i v civilním životě naorosto velmi slušně a opravdu Ty mu nesaháš ani po paty!!! Pokud si za svým vyjádřením stojíš, tak se podepiš! Pomlouvat a skrývat se za iniciály dovede každý blbec a nic ho to nestojí,že!Proč bych neublížil velmi výbornému stomatologovi, např. proto, že mě nevzal do péče,jelikož toho má moc,že?!!! Nebo, jaký jsi měl k tomu důvod? Jiný určitě ne! Jsem jeho pacientka a nikdy byh neměnila, i když se u něj dlouho čeká!!! Chválím ho,jako všichni,mimo tebe,ty hulváte!!!Je to nejlepší stomatolog v širokém okolí,ne-li,v celé republice!!!A také,jak jste ze začátku někteří pomlouvali jeho sestru,tak až odejde do důchodu, budete ještě dlouho vzpomínat,proč nezůstala déle?!!! Je to sehraná dvojka a my můžeme být všichni rádi,že k nim chodíme!!!Dá se toho ještě napsat velmi hodně,ale dám prostor dalším! A všichni Vy, co souhlasíte s reakci pana Jiřího na hnusného anonyma,měli byste dát svůj hlas,že s ním souhlasíte!!!

Č

Výborný,ochotný,naprosto skvělý stomatolog!!!Děkuji pane doktore.

Š

MUSÍM ŘÍCT ŽE JSEM SE VŽDY LÉKÁŘU STOMATOLOGU BÁLA ALE PANA MUDR, BAROŠE SE CÍTÍM VELMI DOBŘE A ZNÍ TO MOŽNÁ DIVNĚ ALE RÁDA TAM CHODÍM A VÍTE PROČ PROTOŽE U NĚHO SE BÁT NIKDO NEMUSÍ JE TO STRAŠNĚ CITLIVY STOMATOLOG VŽDY VŠE VYSVĚTLÍ A JSEM ŠTÁSTNÁ ŽE MUŽU U NĚHO BYT V JEHO PÉČI. MÁ ZLÁTE RUCE A VÍ CO DĚLÁ NEDOVEDU SI PŘETCTAVIT JÍNEHO STOMATOLOGA DÍK VÁM ZA VŠE

Reaguji na příspěvek nějakého MB z 21.9.2009, v 10:01:14 hod.,ktrý píše, že Dr.Baroš postrádá v civilním životě slušnost,úctu a lidskost. Znám Dr.Baroše z profesního i osobního života a něco tak hrozného,co píše sprostý anonym MB, si v žádném případě nezaslouží!!!Je to v každém případě naprosto slušný člověk a tento anonym mu nesahá ani po paty!Proč se nepodepsal,když je o tom tak přesvědčen?! Skrývat se za iniciálami dovede každý a "papír" snese všechno,že?! Divím se, že redakce něco takového může vůbec otisknout!Když ho nezná z profesního hlediska,jak píše,že neví jaký je Doktor, tak proč ho hodnotí z osobního hlediska? Tato stránka patří k vyjádření jeho profesních a odborných znalostí!Ale,budiž.Jak říkám,nesaháš mu ani po paty!!!

Jak všichni píši, opravdu nejlepší stomatolog! Upozorní Vás, i na jiné zdravotní problémy, netýkající se stomatologie a dokonce je řeší, což by žádný jiný neudělal!!!Můžeme být rádi, kdo jsme u něj zaregistrovaní a ostatní nám mohou jen závidět! Je proto nutné, smířit se s dlouhou čekací dobou! Nedá se nic dělat, protože když nás řádně vyšetří a vše nám vysvětlí, (který jiný Dr. to udělá?),musíme být s tím smíření!!!
Děkuji i sestře,která je opravdu jeho pravou rukou a jsou sehraný pár!!!

Výborný a vybavený odborník, příjemný, vše vysvětlí, úžasně lidský přístup.