Privátní praktický lékař
Masarykova 315, Luhačovice

Umístění: Privátní praktický lékař

Na něco je pan doktor dobrý, třeba na to, že si opravdu nechá mluvit pacientem do práce a vesměs udělá o co si řeknete, ale výsledkem je právě to, že jeho váhavost a vlastní nejistota s řešením situace má v konečném důsledku dopad takový, že vám vlastně moc nepomůže, pokud sám pacient neví co mu je. Tak třeba nahodile prozkouší různá antibiotika než něco zabere, prostě je na něm vidět, že i přesto jak dokáže sáhodlouze o něčem (nebo teda přesněji o ničem) vyprávět, tak je jeho konečný verdikt spíš jen takový pokus nebo jako tip ve sportce. Nestalo se mi, že by si byl někdy něčím jistý. Samozřejmě kromě úplně banálních problémů.
A co je úplně největší problém, nepocítil jsem od něj, že mu jde o zdraví pacienta, nýbrž je to spíše taková továrna na peníze. Jeho vyjádření a promluvy jsou vždy dlouhé, ale vlastně neutrální, nic se z jeho slov ve výsledku nedozvíte. Jen takovou planou blamáž. Nezná běžné věci a na některých nesmyslech lpí. A nakonec se svým vymýšlením si a dalo by se říci lhaním pacientovi do očí to zajde tak daleko, že od něj rozumný člověk raději odejde.
Takže doporučil bych jen tomu, kdo je veskrze zdravý a jen příležitostně potřebuje doktora, který mu napíše o co si řekne, jinak velmi nedoporučuji.

Znám lepší doktory

Pan doktor mi vždy pomohl, nikdy nic nepodcenil, poslal na příslušná vyšetření... Navíc bere i názor pacienta a "nechá si mluvit do práce", což oceňuji, neboť si myslím, že svoje tělo zná nejlépe každý sám. Udělá i vyšetření, která chcete, když máte obavu, je milý a dobře se s ním popovídá, nikdy člověka neodbude. Sestřička je skvělá... dle mě obvodní na svém místě.

Erudovaný lékař ve svém oboru.
Dokáže pacientovi poradit,zdravotní problém vysvětlit a následně problém
řešit.

K tomuto lékaři chodím už 17 let a ani změna bydliště mě nepřiměla tohoto mého lékaře vyměnit.Vynikající doktor,který rozumí mým potížím a navíc umí pracovat.
Jsem ráda,že navštěvuji a léčí mě vynikající doktor.Nezbývá než mu popřát hodně
hodně úspěchů v jeho profesi a práci.

Pozorný,pečlivý lékař s empatickým přístupem k pacientovi.
S jeho péčí jsem vskutku spokojena,protože k němu chodím hodně let a překonala
jsem s jeho pomocí několik těžkých krizových situací vyvolaných mými nemocemi.
A to mám nemocí nepřebernou řádku...

Není co řešit.Profesionální přístup.
Příjemný,pracovitý lékař s medicínským přehledem a lidským postojem k pacientovi.Typ lékaře,který si na nic nehraje.

Vynikající odborník se snahou pacientovi pomoci.
Pracovitý a trpělivý lékař s příkladným přístupem k pacientovi.

Pan doktor má vynikající přehled a zařídí kontakt s dalšími lékaři specializovaných oborů medicíny.Příčinu mého dlouhodobého onemocnění mně
podrobně vysvětlil.Když jsem se vrátila z nemocnice vúbec jsem nevěděla,co má má dělat,jak se dál léčit a jak nakládat s léky,které jsem dostala při propuštění z nemocnice.Vysvětlil mně souběh několika mých nemocí včetně životosprávy nutné při léčení několika mých nemocí.Za dosavadní léčení jsem mu velmi vděčná.

Jednoznačně nejlepší doktor jakého znám,Jsem ráda,že k němu chodím a doporučuji
všem.Skvělý lékař,skvělá práce,vynikající výsledky.