Adresa

Odborný lékař dermatovenerologie
Mathonova 1, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Sestřička je opravdu poněkud ráznější, ale když jí nepodlejzáte tak ji přežijete. A pan doktor se opravdu ptá na všechny možnosti, i několikrát...je pečlivý, jeho přístup je profesionální. Na závěr se zeptá jestli nevadí takový a makový doplatek na ten či onen konkrétní lék a je. Na výsledek léčby teprve čekám, ale přístup se mi líbil.

Milý pan Doktor , který se snaží pomoci, Dlouhodobě se u něj léčím a chválím jeho přístup k pacientum. Bohužel někdy se déle čeká v ordinaci.

Ověřený profil

Byl jsem u tohoto lékaře na zákroku už poněkolikáté a vždy, naprosto milej vstřícnej a připraven. Velmi zkoušený, žádná arogance ani povýšenost. Takových doktorů mocc není. Vřele doporučuji.


Ověřený profil

Já pana doktora každému doporučuji (už asi 15 lidem) a všichni byli spokojeni. Mně i mému synovi moc pomohl, když jiná lékařka si nevěděla rady.


Mám na tohoto lékaře vysoce pozitivní názor - po stránce lidské i odborné.


Pan doktor Andrš je výbkrný doktor, měla jsem vždy problémy s atopickým ekzémem a on mě z toho dostal tím, že se vždy snažil objevit co nejlepší mast čí léky... Skvělý doktor!! A sestřička je taky moc fajn :)


Na základě toho, co jsem si zde přečetla se přiznám, že se mi k panu doktorovi moc nechtělo, ale šla jsem. Byla jsem mile překvapená. Vše se mnou prodiskutoval, předepsal léky, poradil co mám a co nemám. Nabídl konzultaci po telefonu v případě, že by se stav nezlepšil.. co víc si přát. Příště rozhodně vím, kam půjdu.


Ověřený profil

Pan doktor je velice příjemný a snaživý, nicméně mě doposud mnoho nepomohl. Otřesné je však naprosto neomalené chování sestry.


Ověřený profil

Tenhle skvělý lékař umí vyléčit. Pídí se po anamnéze a rozmlouvá s pacientem,... U něj jsem žádné zápory nenašel.


Velmi dobrý specialista. Udělá si na pacienta čas, vymýšlí nové strategie na léčení obtíží. Nikdy neodmítne pomoci, i když je v časovém presu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu