Otorinolaryngologie
Bezručova 10, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Možná je to odborník, ale opravdu to jeho chování je děsný. Člověk aby měl strach se vůbec na něco zeptat. Sestra nic neříká, doktor nic neříká.... když se na něco zeptáte, tak úplně na něm vidíte (i když se na vás ani nepodívá) jak ho váš úplně stupidní dotaz obtěžuje. Jenže koho jinýho se mám asi tak zeptat, když ne ho? Sousedky? Někoho na nádraží? Určil mi jakousik diagnozu o které nevím vůbec nic a řekl mi, že s tím mám jít na alergologii (odkud jsem přišla), k obvodnímu lékaři a na gynekologii. Nevim mno. Šla jsme pak zpátky k obvoďačce a ta jen kroutila hlavou a napsala mi teda k té mé diagnoze ještě nějaký kortikoidy. Doktorovi i sestře bych předepsala alespoň základy společenskýho chování. Nemusí se smát na celý kolo, nemusí se ani usmívat, ale nemusí bejt hned z každýho dotazu otrávenej jak želva před anální sondou... nebo na co je doktor, který mi ani neřekne, co mi vlastně je a co se s tím dá a nedá dělat.

Starší,zkušený a svědomitý lékař.

Byla jsem u nej s dcerou,sestra neprijemna,pan doktor to same,navic rict osmilete holcicce,ktere prasklo ucho,at nebreci,ze ji to tam nikdo neuveri,kdyz ji ho cistil,je i na me moc.Rozhodne jsme tam byli naposledy,sestra i doktor asi nevi,ze jsou tam pro nas..Navic mel akorat po pauze a pani,co prisla po nas si vyslechla,ze na ni nejsou zvedavi,kdo to tam zase prisel..ve 13.00..prazdna cekarna..

Pane doktore jako dítě jsem z Vás měla veliký respekt a možná i trochu strach. Pak v 25 letech přišel úraz a vděčím především Vám za to že mrkám a směju se (ochrnula jsem na polovinu obličeje a díky Vám jsem byla převezena do Plzně). Dnes je mi 32 a mám 5 letou dceru, kterou bych v případě potíží vedla za Vámi, protože v případě nemoci chci profesionála a ten úsměv neni až tak důležitý. Děkuji

arogantní..

Pana doktora znám velice dobře.Navštěvovala jsem ho od mojich 6ti let.Vždy se ke mě choval moc hezky a spoustu větších zákroků jsme spolu zvládly skvěle.Dokázal mě podržet při všech těch nehezkych vyšetřeních a zprávách.Připouštím že se jeho chování postupem času změnilo a to relativně dost ale nesmíme se mu divit.Dnes je mi 23 let a díky němu vím na čem jsem.Sice mi s mou diagnozou moc nepomuže(ted nám nezbívá nic jiného než čekat)ale vím že až ta chvíle přijde tak on bude první za kym půjdu.Jako lékař na výbornou!!!

Tento pan doktor je skutečný odborník. Mému dítěti patrně svým doporučením k operaci zachránil sluch a u švagrové narozdíl od specialisty rozpoznal poměrně vzácnou chorobu imunitního systému. Co na tom, že se vždy nesměje. Hlavně, že umí a zná. Mimochodem můj desetiletý syn se k němu vůbec nebál chodit. Dnes je již díky panu doktorovi Ottovi zdráv...

Bezohledny k detem s prirozenym strachem z lekaru a bolesti!!! S detmi radeji jinam!!!