Pelzova 1700, Hostivice
Centrum pro psychiatrii Pha-západ

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Opravdu nechápu, jak tento člověk může léčit lidi.. protože je dost smutné, že o pacienta s velmi těžkou psychickou nemocí,s níž byl již několikrát i hospitalizován, nemá sebemenší zájem.Když ho člověk požádá o pomoc, není žádná odezva. Rozhodně nikomu nedoporučuji, pokud potřebuje někdo větší péči, než jen předpis léků,tomuto člověku se raději všichni vyhnětě obloukem. Je spousta skvělých psychiatrů, tento by neměl zastávat takovou funkci.

líbí se mi,že je normální a v klidu..já totiž v klidu být neumim..a když vás ještě ,,vyslýchᡴ psychiatr/čka a cvaká si tužkou..nebo jiné..krom toho ví o čem mluví..

Tento pan doktor mě hned po první návštěvě velmi zklamal. Úplně jsem u něj postrádala pocit porozumění, místo toho jsem se dočkala několika nevhodných, rádoby vtipných poznámek a otázek, které nijak nesouvisely s mým problémem. Neviděla jsem žádný zájem z jeho strany a celkový přístup by se dal možná tolerovat u kdekoho, ale rozhodně ne u psychiatra. Číst tyto pozitivní recenze ještě před návštěvou, myslela bych si, že jsem si snad spletla ordinaci.

Vynikající lékař který mi konečně pomohl.A to že někdo telefonuje během vyšetření svědčí spíše o jeho kvalitách a o tom jak je vyhledáván.Nebotˇ i za mne telefonoval ale to tak že bral hovory svých pacientů.Já rozhodně nemám důvod měnit takovéhoto lékaře a rád si vždy počkám.

Š

Pan doktor je moc šikovný a hodný. Mě velice pomohl jak přístupem, tak trpělivostí - nejsem zrovna poslušný pacient. Všem moc doporučuji

Panu doktorovi jsem velice vděčná.Pomohl mi z ošklivé deprese.Jo to opravdu velice vynikající doktor a jsem ráda že právě k němu jsem se dostala ;)

Skvělý lékař, skvělý psychiatr

Byla jsem poprvé u lékaře této specializace a byla jsem nadšena.Šla jsem tam s obavami, vždyť jít k psychiatrovi ....Obavy nebyly na místě.
Pan doktor je velice empatický, dokáže naslouchat a přesně pozná, kde je problém.
Už jen tím, že vyslechne,člověku se uleví. Když bolí duše, kolikrát pomůže jen vlídné slovo nebo pojmenování toho, co nás trápí, někým jiným.
Pan doktor mi velmi pomohl, škoda, že ve zdravotnictví není více takových lékařů, kteří se dokážou pacientovi věnovat tak, jak pacient potřebuje.
Děkuji mu, děkuji za to, že je.
Natálie

V ordinaci skoro není,jen jednou týdně, čekáte dlouho několik hodin, pak vás čeká pár minut s člověkem bez zájmu o vás a vaše problémy. Do toho stačí vyřídit několik telefonů a pak se zeptá znovu na totéž co před chvílí. Odcházel jsem velmi zklamán. naštěstí jsem našel pomoc jinde. Karel Hořovice

Vynikajúci kontakt, prístup a starostlivosť na najvyššej úrovni.