Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem. Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkr

7 Počet odpovědí:
Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju
Obraťte se prosím na jiného lékaře, neboť pan doktor Kaválek již asi před 2 lety ukončil svou činnost.