Tázlerova 747, Turnov
MUDr. Stegerová s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Podrobný výpis z dokumentace pro komerční pojišťovnu (od 250 kč)

Vyšetření pro řidičský průkaz (od 250 kč)

Pořízení výpisů, opisů nebo kopií zdravotnické dokumentace- vyhledávání, prostudování a předání zdravotnické dokumetace (každých započatých 30 minut) (od 200 kč) + 9 Více

Vystavení lékařské zprávy - výpis z dokumentace na žádost (fo či po, městské a obecní úřady) (od 150 kč)

Vystavení lékařské zprávy na žádost školského systému- mš, zš, sš ,vš , pedagogicko psychologická poradna (od 150 kč)

Lékařská zpráva pro sportovní činnost, rekreační akce (od 150 kč)

MUDr. Zdena Stegerová - ambulance Turnov - psychiatr MUDr. Zdena Stegerová Kvalifikace: 1969: Ukončení studia na 3. lékařské fakultě Univerzity...

• Úzkostné poruchy
  • Psychotické poruchy
  • Syndromy závislosti

Osoba absolutně bez zájmu o pacienta. I přes zoufale prosby i širšího okolí, vše řeší dle předem naučeného vzorce, aby ona na ničem nenesla podíl. Je mi líto, že pojišťovny ji to ještě trpí, její neustále recepty na léky, které k ničemu nevedou a jen škodí. Je to něco jakoby se na angínu předepisoval beta-karoten, takhle asi probíhá volba léku. Na 1000% nedoporučuji, jak po lidské stránce tak i po profesní. To raději preferovat přírodní léčbu.

Navštěvovala jsem její ordinaci pár let zpátky a rozhodně nedoporučuji.! Mám na ni velmi špatné vzpomínky, psala mi prášky, které mi trochu pomáhaly, ale ona vůbec. Není vůbec empatická, přišla jsem si u ní spíše jako u výslechu a neměla jsem chuť jí svěřovat mé problémy. Stejně mi nikdy skoro nic neřekla, jen mi cpala prášky a posílala na psychoterapii, toť vše. Připadala jsem si u ní tak, že ona je dokonalá a já jsem asi blázen s těmi svými problémy.

No, skorem mi nic neřekla, napsala mi střední antidepresiva a hotovo. Prý:,,No sice to není deprese podle k nihy, ale co jiného, když máte krevní testy v pořádku." Jelikož jsem si přečetla příbalový leták, tak jsem se dozvěděla, že díky mému věku bych je neměla brát. Krátce potom jsem navštívila psycholožku a podle té jsem psychicky naprosto v pořádku.

jsem velmi spokojen

Mám dobré zkušenosti, myslím, že jde o dobrého odborníka,s velmi dobrým přístupem ke starším pac

k teto pani doktorce pravidelne dochazim uz asi 5 let momentalne ne protoze jsem mimo ceskou republiku ale jinak jsi pani doktorku nemohu vynachvalit vzdy pro mne udelala jen to nejlepsi a mam ji moc rada chtela bych pani doktorce moc podekovat

Po mnoha psychologickych terapiich mi ona jedina dokazala vysvetlit, co mi je (panicka porucha) a navrhnout lecbu, ktera pomohla (jiz ctyri roky jsem bez antidepresiv i jakychkoliv potizi).

přispěla k mému dobrému pocitu ze života.

Zatím jsem s paní doktorkou nepřišla do styku ( a doufám, že to tak zůstane ), ale již několik let k ní dochází můj bratr, který je duševně nemocný. Moje maminka, která se o bratra stará, si nemůže paní doktorku vynachválit.Jsem moc ráda, že někdo tak pečlivě se zajímá o stav mého bratra a vychází vstříc každé pomoci a problému, který maminka s bratrem má. Tímto musíme pochválit i obětavou sestřičku, která je pravá ruka paní doktorky.

Podrobný výpis z dokumentace pro komerční pojišťovnu

Vyšetření pro řidičský průkaz

od 200 kč

od 200 kč

od 150 kč

Lékařská zpráva pro sportovní činnost, rekreační akce

Jednoduché administrativní výkony

od 100 kč

od 100 kč

Zaslání zdravotnické dokumetace - poštovné

od 30 kč

od 30 kč

Vystavení duplikátu tiskopisu- např. při ztrátě průkazu dočasně práce neschopného

od 50 kč

od 50 kč

Zhotovení kopie a4 jednostranná

od 4 kč

od 4 kč

Úhrada ušlého ordinačního času lékaře v případě nedostavení se bez omluvy telefonicky nebo emailem na objednaný termín do 8.00 v den termínu návštěvy

od 300 kč

od 300 kč

Psychiatrické vyšetření

Cena není uvedená

jsem velmi spokojen

přispěla k mému dobrému pocitu ze života.

• Úzkostné poruchy
  • Psychotické poruchy