Zuzana Kozáková, psychiatr Trutnov

MUDr. Zuzana Kozáková

Uložit

Psychiatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náchodská 359, Trutnov
RIAPS - psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pro mě ten nejhodnější a nejlaskavější člověk, kterého znám. Kdybych si mohla vybrat rodiče, chtěla bych jí za maminku. Hrozně moc mi pomáhá, moc mě podporuje, a i když bych se občas chtěla utopit, tak mi to nedovolí, pořád mě nutí plavat. A to musím uznat, že to se mnou vůbec není lehké. Neodsuzuje, vždycky najde vlídná slova, vždycky. Kdyby takových lidí jako ona bylo víc, bylo by na světě vážně dobře.


Ověřeny pacient

měla sem v minulosti s paní doktorkou osobní zkušenost a podle mě nedokáže odhadnout člověka i když mu respektivě léčí dvě děti a jedno s vážnou poruchou která mu bohužel zůstala i do dospělosti i přez tyto fakta řekla že máme velmi vřelí vztah tímto bych vám vážená paní doktorko chtela zdělit že můj nevlastný otec je pěknej hajzl a ne jak jste vi podoktla že máme vřelý vztah nesnáším ho a jeho chováním jsem na celý život velice poznamenána a bohožel jsem si našla partnera který je úplně stejný vřele děkuji za pomoc na celý život


P
Ověřeny pacient

Velmi milá vyslechne vás, a nemáte pocit že obtěžujete .


VELICE HODNÁ VSTŘÍCNÁ DOVEDE NASLOUCHAT A POMOC ČLOVĚKU VNOUZI VELMI KVALITNÍ PŘÍSTUP ZA LÉTA CO JÍ ZNÁM HEJTMÁNKOVÁ


L

Báječná paní doktorka.Je vždy příjemná a na setkání s ní se pokaždé velice těším.Pacientům se opravdu věnuje,je ochotná vždy pomoci.Moc mi pomáhá a je mi velkou oporou.Mám jí opravdu ráda a nikdy bych jí nevyměnila.Jen díky ní zvládám jít dál.


F

Velmi dobrá a citlivá lékařka, chápající obtíže pacientů, která ráda pomůže.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

Osobně bych doporučovala nekojit. Vaše miminko by jinak bralo lék společně s Vámi, což je pro ně rizikové a zbytečné.
Druhou možností je vysadit a kojit. Dávka antidepresiva, kterou užíváte je nízká, takže organismus by mohl zvládnout držet úzkosti pod kontrolou i sám. Současně je nutné připustit, že období po porodu je obdobím, kdy jsou psychické obtíže častější, takže úplně zaručit se to nedá. Omlouvám se, že nemám příznivější a jednoznačnější odpověď.

MUDr. Zuzana Kozáková

Dobrý večer, potřebovala bych poradit ohledně mého tatínka. Má 62let, a trpí depresí. K žádnému lékaři jít nechce, drží se názoru, že mu nic není a že ho chceme dostat do blázince. Jenže jeho názory jsou všechny negativní, neumí se z ničeho radovat, nic ho netěší, všechno je jen a jen špatně. Říká třeba, že kdyby se nebál tak skočí z mostu nebo apod.
Vzhledem k tomu, že jeho do ordinace nedostaneme, hledám pomoc touto cestou . Existuje nějaká služba psychiatrů, že jezdí za pacientem domů? Jak mu můžeme pomoct? Bojím se, že tohle bude jen a jen horší.
Děkuji moc za každou radu a názor.

Dobrý den,
z dotazu není zřejmé, odkud jste. Ve většině míst ale zatím psychiatři do domácnosti za pacienty nejezdí. Mohla byste se ale obrátit na praktického lékaře - předpokládám, že to by tatínkovi nevadilo a ve svém věku už jistě chodí přinejmenším na preventivní prohlídky . Zkuste jeho lékaře požádat, aby se zaměřil i na tuto oblast. Praktici dnes mají možnost sami předepisovat řadu antidepresiv. Spousta pacientů tak profituje z jejich pomoci i v případě psychických obtíží a k psychiatrovi tak ani nemusí.

MUDr. Zuzana Kozáková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti