Krásný a hezký večer, měl bych pár dotazů. Chtěl bych se zeptat na vztah ve kterém žiji. Naše poznán

2 Počet odpovědí:
Krásný a hezký večer, měl bych pár dotazů. Chtěl bych se zeptat na vztah ve kterém žiji. Naše poznání je z práce. Ona byla nešťastná ve vztahu s minulým přítelem. Nadával ji a přibližoval slovně. Tak jako nikam nepůjdeš, kouřila by jsi ho tam všem, několikrát uhodil jejich malého syna. Nabídl jsem ji ze muže jit ke mně, nakonec se rozhodla odstěhovat k bratrovi. Pak naše první rande... Bylo to velmi romantické a krásné, zářící štěstím. Jenže ten její bývalý, nám neskutečné nadával a vyhrožoval po telefonu. Tenkrát ještě přítelkyně, vždy chtěla po jejich hádce, odejít ode mně bez důvodně. Udělala to dvakrát, řekl jsem ji, ze se mi to nelíbí, udělala to potřetí s tim, ze končí. Láska je v tomto případě silnější. Všiml jsem si ze po třech měsících našeho vztahu píše mámě, ze se ji stýská po bývalém. Zaprela to, a její maminka na to odpověděla,ze by bylo pro ni lepší zůstat sama. Chtěl jsem se vyvarovat, nepříjemnostem spojené s její bývalým přítelem. Požádal jsem ji o ruku. Byla nadšená jako já. Jenže, když si předávali jejich syna, tak najednou nepřišla domů. Volal jsem ji, ale vytipla mi telefon a za hodinu mi napsala, ze přijde za chvilku. Vrátila se za dvě a půl hodiny. Byl jsem zoufalý a nevěděl jsem co si o tom mám myslet. Za dva dny to udělala opět. Vzali jsme se. Ale uraženi a ponizovani nepřestalo, a jejich syn, kterému je šest let, se k nám vracel, s tím, ze mě táta zabile a utopí. Jeden stres za druhým. Žena ho pořád omlouvá. Pohádali jsme se, ona se zbalila nevím kam. Nikdy mi nevzala telefon. Vrátila se po pěti dnech. Pak vše utichlo a začalo to opět, když jsme si koupili auto. Čtyři dny, nehorazneho nadávání a ublizovani. Stále ho omlouvala. On byl podnapilém stavu a staral se o dítě. Nelíbilo se mi to, vynadal jsem ji, bohužel. Nazval jsem ji kurvou. Protože, všechno co udělal hraničí s normalnosti. Mě nadával, mé ženě též. Nechala to být a přešla to. Ze hádka prý vznikla k vůli tomu, ze malý prohrál v člověče nezlob se. Nechranila naší rodinu, se vším se mu směřovala. Zase se zbalila a odešla. Prý k mámě, ale před tím mě řekla, ze končí. To ze přenášel její bývalý přítel zlo do našeho vztahu nevnímá. On nic špatného nedělá. To není kruh rodinný. Vzal jsem dvě tašky, nahazel do nich naše společné veci a vyhodil je před jeho barákem. Druhý den, má žena měla dovolenou se svým bývalým, nikdy na nic nereagovala. Začala řešit bydlení se svým bývalým. Teď bydlí u něj uz měsíc. Miluji ji, ona chce rozvod. Nemám uz sil. Takové smsky posílal neustále: Fakt sto posrala sandro dit ty to vys takovou clonu mas pred ocima ublizujes malimu a totalne sobe ale i me dit je to humac nak vsihni zacli zarlit, Fakt je my po tom hovinko ,!!!!!!!!! Vzala sis tatu nebude to delat dobrotu ushnes !!!!!u nej i kdys ses zmenila vyzualne? smekam kloub :-)ale jen to strasne malo pro zivot !!!!!!!!promin u me !!!JV nejsi prvni ani posledni nebudu se chlubit horazdovicich tady mam zasrano muzikovych dost, Co my to pises prosimte ti si pila nebo ti hrablo ze te poucuju vysvetli cim ze si naky rodine co! to snad vym ze si spokojena to je tvoje starost, ze se mam stim poprat s cim prosimte nejni cim a proc ty mas zase den to by nepochopil ani psycholok to je husty fakt :-) :-) :-) :-) :-) perlis, chcipni na karmu. Ona uz se nechce vrátit. Tento problém vznikl po pěti měsících. Před dvěma měsíci se žena chlubila ve městě, ze se budeme snažit o miminko, a ten její bývalý říkal všem známým, ze bude mít holčičku. Tak jsem bezradný. Můžete mi nějak poradit, jak dál? Děkuji za jakoukoliv reakci, Luboš
Dobrý den, víte láska je zajímavá věc, hlavně ve chvíli, kdy ji všichni zúčastnění necítí stejně, spíše než láska, je to stinný aspekt lásky....
Jelikož se vaše žena neustále vrací ke svému bývalému partnerovi, je to k vůli tomu, že pořád něco cítí a bohužel ve výběru vyhrává tento muž. Pro vás možná nepochopitelný stav, když ji tak zraňoval a ubližoval, pro ni volba ze strachu, lásky, emoční závislosti na bývalém partnerovi, což ji znemožňuje vidět věci reálně a skutečně a pohnout se vpřed. Ne nadarmo se říká: "láska je slepá". Ve skutečnosti slepota je neochota si přiznat a vidět realitu, protože na ni člověk ještě není připravený. Tak jak vy ještě nejste připravený se své ženy pustit, tak není vaše žena připravená se pustit svého ex a možná ani nikdy nebyla. Tohle může být pro vás možná matoucí, protože si samozřejmě i v závislosti necháváme otevřené zadní vrátka. Zadní vrátka jsou hezké řeči, občasně pozitivní náznaky, kroky ke zblížení.
Vím, tohle uvědomění může být těžké a bolestivé a právě proto lidé často volí raději nevidět a nalhávat si, mít naději, že se něco změní.
Pokuste se v sobě změnit svou závislost na paní, jelikož je závislost stinný aspekt lásky, těžko se to někdy rozpoznává, o co ve skutečnosti opravdu jde, ale ve vašem vztahovém trojúhelníku je největší problém právě tato závislost, protože ji mají všichni zúčastnění. Říká se tomu zrcadlení (Na druhých nám vadí přesně to, co sami děláme)
Jak mile vyřešíte závislost popřemýšlejte, co pro vás znamená skutečně láska a vydejte se směrem k ní, což možná nejdřív muže být směrem od ní, než ji naleznete :)
Krásný den.