Adresa

GAIA - psychologická poradna
Jívová 2, Jívová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


DIAGNOSTIKA DĚTÍ: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole • 500 Kč

DIAGNOSTIKA RODINY: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině • 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) • 500 Kč +5 Více

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie • 500 Kč

PROŽITKOVÁ TERAPIE V PŘÍRODĚ: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic • 600 Kč

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra • 650 Kč

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Jívová 2, Jívová

500 Kč

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

500 Kč

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

500 Kč

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

500 Kč

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

600 Kč

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

650 Kč

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

GAIA - psychologická poradnaJívová 2, Jívová

1 000 Kč

GAIA - psychologická poradna

Zkušenosti

O mně

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

Více

Léčené nemoci

  • Deprese
  • Fobie
  • Osobní rozvoj
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: GAIA - psychologická poradna

Paní magistra Pešková je úžasný člověk, je to velmi zkušená terapeutka a psycholožka s obrovskou mírou empatie, znalosti a pochopení.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

127 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Je OCD v dětském věku nějakým způsobem nebezpečná a na životě ohrožující pokud v životě nedělá až zas takové problémy? Musí se řešit pokud se s ním pacient zkouší vypořádávat sám? Děkuji.

Dobrý den. Pokud máte OCD, vždy je to z nějakého důvodu, je tam spouštěcí reakce, které dalo vzniknout dřívější trauma. Čím dříve s tím začne člověk pracovat, tím lépe a léčba je snadnější. Potlačovat nemá smysl.
Práce sám ze sebou moc nezabírá, protože se bavíme o práci s podvědomím a s tím většinou lidé neví, jak sami pracovat.
Krásný den

Mgr. Veronika Pešková

Dobrý den,

jsem student studující v Praze a mám nárazové psychické problémy. Někdy se mi stává, když je toho více ve škole, že mám představu, že když nezvládnu jednu věc, nezvládnu i ty ostatní a že vše půjde do kopru. V ten okamžik nemám chuť žít. Paradoxem je, že mi škola šla vždy dobře, spíše výborně, ale nemám dostatek sebevědomí, abych tuto skutečnost přetransformoval i do reálné spokojenosti v životě. Momentálně jsem v 1. ročníku magisterského studia, bakaláře jsem absolvoval s vyznamenáním. Dalším paradoxem je, že mám skvělé lidi okolo sebe, milující přítelkyni, báječnou rodinu, která mě ve všem podporuje. Ale nejsem spokojený ve vztahu k sobě samému. Chtěl bych být více uvolněný. Největší problém vidím v tom, že jsem buď velmi šťastný, anebo velmi nešťastný. A tato rozkolísanost nálad mě ubíjí a sráží k zemi ve vypjatých situacích. Abych byl přesnější, myslím tím vypjaté situace, které tak vnímám zejména pouze já. Okolí se s tím vypořádává lépe. Rovněž s problémem nedostatečného sebevědomí souvisí strach z vystupování před mnoha lidmi, zejména pro mě cizími. Chtěl bych vyhledat odbornou pomoc, která by se mnou tyto problémy konzultovala a poradila mi, jak se s těmito pocity vyrovnat. Jelikož jsem student, mé finanční možnosti jsou omezené. Mohli byste mi pomoci?

Dobrý den. Pokud máte finanční omezení, je možné výhledat odbornou pomoc v blízkosti vašeho bydliště, která bude na pojišťovnu, čili pro vás zdarma. Čekací doba a možnost pravidelných návštěv je však hodně omezená. Další z možností máte videa, či knihy jak se svými strachy pracovat, nebo využít placeného psychologa, který se vám bude věnovat.
Mějte krásný den

Mgr. Veronika Pešková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.