Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved
Dobry den. Jedina moznost,jak vam pomoci, je opravdu prekonat strach a nejistotu a vyhledat zubniho lekare. Ten vas dukladne vysetri,diagnostikuje vas problem a bude schopny vam pomoci od bolesti. Pokud o zub nechcete prijit, vytrhnout ho, verte mi, je to jedina moznost. Dnes je stomatologie na urovni, vse se da udelat naprosto bezbolestne v anestezii, neprijemny zvuk vrtacky prekryje hudba ze sluchatek. Doporucuji velmi empatickou pani doktorku Vernerovou. Drzim vam palce, at vse zvladnete.

Dobrý den, je pro Vás opravdu velmi důležité zkusit překonat strach ze stomatologa.Dnes se najde velmi mnoho zubních lékařů, kteří jsou empatičtí a citliví ke svým pacientům a mají pro jejich strach pochopení.Ošetřují v bezbolestně v anestezii , všechno podrobně vyšetří,vysvětlí a doporučí vhodnou léčbu.Doporučuji velmi hodnou paní doktorku Bezděkovou Praha 6.Přeji Vám,aby jste o zub nepřišel.
Zdravím a držím palce Kristina Novotná
Dobrý den, určitě je nutná návštěva zubního lékaře, který zub vyšetří pohledem i rentgenologicky. Při vstupní konzultaci se domluvíte na dalším postupu.
Pokud máte strach z ošetření, je v dnešní době několik variant. Ošetření v celkové anestezii, v premedikaci, kdy ošetření prospíte. Nově používáme na našem pracovišti i Entonox (rajský plyn). V případě zájmu můžete kontaktovat naši recepci U Smile. Hezký den. S pozdravem Kratochvílová Lenka
Dobrý den, bez komplexního vyšetření, včetně zhotovení rtg lze jen obtížně zjistit jaký problém Vás trápí. Rozumím Vašim obávám, nicméně bez návštěvy zubaře se neobejdete. Doporučuji domluvit si alespoň základní vyšetření, aby se zjistilo co je hlavním problémem a teprve potom, až získáte důvěru, se můžete domluvit na dalším postupu. Dnes je obor stomatologie na opravdu vysoké úrovni a ošetření je bezbolestné. Určitě jde o to překonat prvotní strach. Mnohdy jsou pacienti nakonec překvapení, že ošetření vlastně vůbec nebylo tak hrozné, jak očekávali. Pokud se budete cítit lépe, jděte k lékaři s doprovodem, který vás podpoří. K postupnému odstranění strachu z návštěvy zubní ordinace a výkonům s nimi spojenými, vám vřele doporučuji začít právě např. návštěvy u dentální hygienistky. Ošetření mnozí pacienti označují jako příjemnou zkušenost. To vám může pomoci postupně získat důvěru a pokračovat tak u lékaře. Hezký den. Jana Pye
Souhlasím jednoznačně s odpověďmi kolegyň.
Jednoznačně k zubnímu lékaři. Ten určí léčbu a další postup.
Souhlasím s tím, co již napsaly kolegyně.
Mám stejný názor na vaši otázku, jako kolegyně.
Tento problém musí řešit zubní lékař