Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdy

9 Počet odpovědí:
Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved
Dobry den. Jedina moznost,jak vam pomoci, je opravdu prekonat strach a nejistotu a vyhledat zubniho lekare. Ten vas dukladne vysetri,diagnostikuje vas problem a bude schopny vam pomoci od bolesti. Pokud o zub nechcete prijit, vytrhnout ho, verte mi, je to jedina moznost. Dnes je stomatologie na urovni, vse se da udelat naprosto bezbolestne v anestezii, neprijemny zvuk vrtacky prekryje hudba ze sluchatek. Doporucuji velmi empatickou pani doktorku Vernerovou. Drzim vam palce, at vse zvladnete.