Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved
Aneta Stryjová
Aneta Stryjová
Praha
Dobry den. Jedina moznost,jak vam pomoci, je opravdu prekonat strach a nejistotu a vyhledat zubniho lekare. Ten vas dukladne vysetri,diagnostikuje vas problem a bude schopny vam pomoci od bolesti. Pokud o zub nechcete prijit, vytrhnout ho, verte mi, je to jedina moznost. Dnes je stomatologie na urovni, vse se da udelat naprosto bezbolestne v anestezii, neprijemny zvuk vrtacky prekryje hudba ze sluchatek. Doporucuji velmi empatickou pani doktorku Vernerovou. Drzim vam palce, at vse zvladnete.

Kristina Novotná
Kristina Novotná
Praha
Dobrý den, je pro Vás opravdu velmi důležité zkusit překonat strach ze stomatologa.Dnes se najde velmi mnoho zubních lékařů, kteří jsou empatičtí a citliví ke svým pacientům a mají pro jejich strach pochopení.Ošetřují v bezbolestně v anestezii , všechno podrobně vyšetří,vysvětlí a doporučí vhodnou léčbu.Doporučuji velmi hodnou paní doktorku Bezděkovou Praha 6.Přeji Vám,aby jste o zub nepřišel. Zdravím a držím palce Kristina Novotná

Lenka Kratochvílová
Lenka Kratochvílová
Praha
Dobrý den, určitě je nutná návštěva zubního lékaře, který zub vyšetří pohledem i rentgenologicky. Při vstupní konzultaci se domluvíte na dalším postupu. Pokud máte strach z ošetření, je v dnešní době několik variant. Ošetření v celkové anestezii, v premedikaci, kdy ošetření prospíte. Nově používáme na našem pracovišti i Entonox (rajský plyn). V případě zájmu můžete kontaktovat naši recepci U Smile. Hezký den. S pozdravem Kratochvílová Lenka
Zveme vás na návštěvu: instruktáž domácí dentální hygieny - 1450 kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Jana Pye
Jana Pye
Praha
Dobrý den, bez komplexního vyšetření, včetně zhotovení rtg lze jen obtížně zjistit jaký problém Vás trápí. Rozumím Vašim obávám, nicméně bez návštěvy zubaře se neobejdete. Doporučuji domluvit si alespoň základní vyšetření, aby se zjistilo co je hlavním problémem a teprve potom, až získáte důvěru, se můžete domluvit na dalším postupu. Dnes je obor stomatologie na opravdu vysoké úrovni a ošetření je bezbolestné. Určitě jde o to překonat prvotní strach. Mnohdy jsou pacienti nakonec překvapení, že ošetření vlastně vůbec nebylo tak hrozné, jak očekávali. Pokud se budete cítit lépe, jděte k lékaři s doprovodem, který vás podpoří. K postupnému odstranění strachu z návštěvy zubní ordinace a výkonům s nimi spojenými, vám vřele doporučuji začít právě např. návštěvy u dentální hygienistky. Ošetření mnozí pacienti označují jako příjemnou zkušenost. To vám může pomoci postupně získat důvěru a pokračovat tak u lékaře. Hezký den. Jana Pye

Lucie Hrášková
Lucie Hrášková
Praha
Dobrý den. Je mi líto, že máte takový problém... Souhlasím však s názory děvčat výše a doporučuji si nezávazně zajít na vyšetření k lékaři. Udělá Vám rentgenové snímky, vyšetří Vás a věřte, že vstupní prohlídka bolestivá nebude. Domluvíte se s lékařem, jak by daný problém řešil a hlavně Vám poví, co Vás trápí. Dnes je spousta metod, jak můžete být ošetřena bez bolesti a újmy na psychice. Je možné, že to tak horké nebude a bude stačit jen málo k vyřešení bolesti. :-) Držím palce a budu ráda, když dáte vědět, jak jste dopadla . S pozdravem Lucie

Lucie Dokoupilová
Lucie Dokoupilová
Brno
Souhlasím jednoznačně s odpověďmi kolegyň.

Adriana Adamovská
Adriana Adamovská
Ostrava
Jednoznačně k zubnímu lékaři. Ten určí léčbu a další postup.

Aneta Čermáková
Aneta Čermáková
Chomutov
Souhlasím s tím, co již napsaly kolegyně.

Nicole Rennerová
Nicole Rennerová
Praha
Mám stejný názor na vaši otázku, jako kolegyně.

Monika Nosková
Monika Nosková
České Budějovice
Tento problém musí řešit zubní lékař

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se